درخواست امی: نوکر نگرش نیست خیلی از رفع

عزیز امی: برای چندین سال در حال حاضر من و همسرم (شهروندان ارشد), اجازه داده اند یک نوکر به انجام تعمیرات در اطراف خانه ما و کسب و کار.

هفته گذشته او به شوهرم گفت که خواهر خود را به حال coronavirus.

من و همسرم هر دو به او گفت که او باید نگه تکمیل پروژه گاراژ که او آغاز شده بود در خانه ما. او خشمگین شد و اصرار داشت که او نه یکی که تا به حال ویروس و که او تا به حال شده است در تماس با خواهر خود را به جز برای یک کار که او انجام داده بود ظاهرا در خارج از خانه او یک “زن و شوهر از هفته پیش.”

ما اصرار داشت که او نمی آمد به خانه ما در حال حاضر.

او آمد به هر حال خشمگین بود من به خصوص درک است که من تاثیر عمده در از دست دادن خود را از چند دلار در روز در گاراژ ما پروژه.

او کمربندش را بست و به من گفت: “من از طریق با شما” را چندین بار و به سمت چپ.

من تهدید به پلیس تماس بگیرید اگر او بازگشت و ناخوانده.

یک هفته بعد او به نام من و آنها رد و بدل تعارفات. شوهر من گفته است که او “فرستاده خود را با احترام” به من.

امی من pushover خواهد شد و فقط در مثل هیچ چیز اتفاق افتاده است.

در حالی که من ببخش این نوکر من احساس می کنم او نیاز به یادگیری یک درس است که او نمی تواند فقط بیهوده گویی ما را در معرض خطر و سپس یک هفته بعد وانمود کنید که همه چیز فقط خوب و رزومه کار در خانه ما.

من هرگز می خواهم به استخدام او دوباره و در عین حال من می دانم که این باعث خواهد شد همسرم را به سمت او چرا که او یک پسر ضعیف وزن نما.

چه کار می کنید ؟ لطفا راهنمایی کنید.

— من ایستاده زمین

عزیز ایستاده: شما نیست “مجاز” این مرد برای انجام تعمیرات. شما باید او را استخدام برای انجام کار در خانه خود را. یک تفاوت وجود دارد. شما دو نفر را انجام نمی دهد و یکی دیگر از نعمت وجود یک تبادل پول برای خدمات و مناسب انتظارات و رفتار در هر دو طرف قرار است برای حفظ این رابطه در تعادل است.

فراموش نکنید که در مورد تلاش به او درس بگیریم. که کار خود را. او را تهدید شما به نقطه که در آن شما احساس نیاز به او بگویید شما را با پلیس تماس بگیرید. اگر او در نظر شما (به جای خود) به “مشکل” در اینجا پس از آن می شود.

او باید پرداخت شود برای این کار او انجام داده است تا کنون و شما و شوهر شما باید در پیدا کردن شخص دیگری برای تکمیل این پروژه است.

اگر او مشتاق به نگه داشتن شما به عنوان مشتریان او باید اعتراف کند که رفتار او بود از خط و عذر خواهی به طور خاص برای شما, چرا که او کارگردانی بسیاری از خشم خود را نسبت به شما.

اعطا همه ما کمی زمان در حال حاضر, اما شما و خود را pushover شوهر شایسته این احترام و اطمینان از حرفه ای.

عزیز امی: من شوهر نمی دود زمانی که ما ازدواج است. او یک یک به دو بسته در روز سیگار در حال حاضر. او سیگار می کشد در “خود” ، من از او بخواهید اگر او سیگار که او حداقل در ایوان است. او باعث می شود یک معامله بزرگ در مورد آن گفت: “چرا نمی توانم دود سیگار در خانه خود من?”

من نفرت دود همه جا — در خانه و ماشین و لباس های ما! زمانی که من در صبح و باز کردن درب اتاق خواب من که همه من می توانم بوی, و سپس من حالت تهوع!

پسر من (که ترک سیگار در سال گذشته) گفت که زمانی که او در اطراف من بوی زیرسیگاری! کمک! هر دو من و همسرم باید کاملا چند مشکلات سلامتی.

من صحبت با او در مورد این چندین بار!

چه شما و یا خوانندگان خود را نشان می دهد ؟

— دودی کردن

عزیز دودی کردن: شوهر خود را, سیگار کشیدن ایجاد کرده قابل توجهی خطر سلامت برای هر دو شما. شما “صحبت با او چندین بار.” به جای صحبت کردن شما کاملا باید اصرار دارند – هر روز – که او را نمی دود در داخل خانه است. شما باید آن را بیش از حد ناراحت کننده برای شوهر خود را به دود در داخل و اساسا اشکال او به اندازه کافی به ارسال او بر روی ایوان.

پسر خود (سابق سیگاری) باید پشتیبان شما در این.

شوهر شما دارای گزینه های برای جذب او مرگبار عادت – او می دود خارج است. اگر او همچنان به دود داخل خود را از قرار گرفتن در معرض سموم دوم ممکن است به طور جدی محدود کردن گزینه های خود را.

عزیز امی: شما آن را به میخ در آخرین پاراگراف از پاسخ خود را به “تلاش برای B.” مدیر عامل شرکت من یک بار برای کار استفاده می شود می گویند: “اگر شما بیش از اقتدار خود شما انجام کار خود را.”

— شده وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: “B” بود که آشکارا نشان دادن خلاقیت خود را و جاه طلبی. من به او گفتم که برخی از مدیران درک است که – به دلیل آن را به یاد آنها را از خود.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>