درخواست امی: عزادار پدر در تلاش برای حرکت در

عزیز امی: چهار سال پیش من تا به حال یک کار جدی مربوط به تصادف. من آماده برای چهارمین عمل جراحی است. این یک روش خطرناک و وجود دارد یک شانس خوب من ممکن است هرگز دوباره راه رفتن. من وحشت زده شد.

درست قبل از عمل جراحی من همسر من, چپ, که, در خود, سخت بود, اما او رها شده و هر چهار نفر از فرزندان خود را بیش از حد. سه تن از آنها شد من stepchildren (آنها بیولوژیکی او).

دو سال پس از او چپ شده اند بسیار دشوار است چرا که سه نفر از چهار فرزند ما با من ماند و چهارم نقل مکان کرد و در با پدر بیولوژیکی. من جراحی رفت بسیار خوبی است. آن را در زمان یک مدت طولانی, اما من قادر به راه رفتن دوباره.

بزرگترین نگرانی همواره کودکان و نوجوانان ، من همسر سابق را نادیده می گیرد همه آنها. او هرگز کمک به حمایت از آنها.

آنها خیلی عصبانی او و من نمی خواهم آنها را به انجام است که خشم و تنفر به خاطر این که چگونه من شده اند تمام زندگی من است. من می خواهم آنها را خوشحال.

من به همه آنها عشق من اما مادر خود رها شده است ویرانگر به همه آنها. من اهمیتی نمی دهند در مورد درد او باعث شد من شخصا اما فرزندان من خواهید مادر خود را.

این ریپ من جدا که او تنها تماس های آنها را هر چهار یا پنج هفته و تنها آنها را می بیند یک یا دو بار در سال است.

من فقط یک مرد شکسته است که واقعا می تواند استفاده از برخی از مشاوره.

— قلب شکسته

عزیز شکسته: برای شما برای کمک به کودکان خود را از طریق این بیگانگی آن را حیاتی است که شما پیدا کردن راه هایی برای تبدیل شدن به کمتر شکسته. خود را بهبود فیزیکی است که یک پیروزی است. در حال حاضر شما نیاز به ادامه به گسترش و خود را نشان می دهد عاطفی انعطاف پذیری است.

از روایت خود را به نظر می رسد که سابق خود را سزاوار سرزنش رفتار تبدیل به یک تعریف تجربه برای شما. اما آن را نمی. آنچه شما انجام می دهند در حال حاضر – صبورانه پدر و مادر از طریق این طوفان – این چیزی است که شما را تعریف می کند!

شما باید برای نشان دادن بچه های خود را که زندگی می کند به در و که شما – و آنها – برخی از کنترل بیش از آنچه که اتفاق می افتد بعدی. من امیدوارم که شما را به ایجاد یک میراث مثبت و امیدوار تجربه است که تبدیل به تعریف بعدی فصل است. ساخت خود را در دوستی با دیگر بزرگسالان است. دیگر موفق تک والدین (پدران و مادران) کمک خواهد کرد که به شما نشان می دهد راه است.

شما همچنین ممکن است بررسی امکان قانونی اتخاذ خود را stepchildren به طوری که آنها همیشه می دانم که به شما تعلق دارد با هم. تغییر وضعیت حقوقی از او به “پدر” ممکن است به کمک همه شما را به حرکت با هم به عنوان یک خانواده است.

عزیز امی: من برای ازدواج شده است پنج سال. ما دو پسر زیبا. در حالی که ما تا به حال معمولی یو پی اس و فراز زندگی ما خوشحال هستند.

در دبیرستان من تا به حال دوست پسر جدی برای سه سال. آن را بسیار عاطفی سوء استفاده و رابطه ناسالم برای من.

با این حال, برای سال و نیم گذشته من تا به حال رویاهای در مورد این دبیرستان پسر هر شب!

برخی از رویاهای کمی تحریک شده اما بسیاری از آنها مانند کلیپ از یک زندگی را نادیده گرفت. ما در حال انجام کارهای روزانه در خانه ما صرف زمان با خانواده اش بیرون رفتن با دوستان.

ضربه زن است و من خیلی خوشحال هستم که در این رویاها! من ذهن منطقی می داند که وجود دارد چند جنبه های مثبت به این رابطه از بیش از یک دهه پیش, اما چه می دهد ؟ یک رویا یا دو یک چیز است اما 18 ماه از آنها! ؟

— اشتباه خیال

عزیز Dreamer: ناخودآگاه ما گاهی اوقات ظهور در رویاهای ما برای کمک به حل و فصل مسائل در بیداری ما زندگی می کند. من پیشنهاد می کنم که شما شروع به نوشتن رویاهای خود را هر روز به دنبال اورژانس الگوهای است که شما می توانید تفسیر. عمل نوشتن به شما کمک خواهد کرد به یاد جزئیات در خود dreamscape.

خود من تفسیر این است که شما ممکن است احساس گناه برای ماندن در یک رابطه ناسالم است. بازنویسی پیر اسکریپت (کاوش “را نادیده گرفت زندگی”) ممکن است ذهن خود را از راه تلاش به موقع نگرش پذیرش و آمرزش به سوی شما جوان تر خود را. من امیدوارم که شما به دنبال این سریع است.

این واقعیت است که شما با داشتن این رویاها هر شب بدون قطعنامه دلیلی برای نگرانی است. یک روانشناس می تواند به شما کمک کند به نوبه خود گوشه ای رویایی و متفاوت است.

عزیز امی: “پناه در ویسکانسین” ابراز coronavirus نگرانی های مربوط و در جواب شما شما توصیه او را به “پاک کردن” مشترک دستگیره با مواد ضد عفونی کننده.

امی این مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ممکن است به عنوان مفید به عنوان شما فکر می کنم که حاوی ویروس است.

— نگران

عزیز نگران: اگر من در مورد انتقال از یک دستگیره, من می خواهم برای باز کردن درب با استفاده از پاک کردن خود به منظور جلوگیری از تماس مستقیم.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de