درخواست امی: دوستان اجازه ندهید که دوستان خود را در یک کابین

عزیز امی: ما یک گروه از دوستان ما در اوایل 40s که باید شناخته شده هر یک از دیگر برای چندین دهه و در نظر گرفتن هر یک از دیگر نزدیک تر از خانواده است.

هنگامی که شریک زندگی من و من در سفر به یکی از این زوج آنها ارائه نمی دهد به انتخاب ما در فرودگاه. آنها در واقع باید گفت که آنها ترجیح می دهند اگر ما فقط در زمان بارگذاری به خانه خود و دلیل آن این است که عاقلانه نیست برای آنها به هدر دو ساعت عقب و جلو در ترافیک. در همان زمان آنها انتظار نداریم که ما را به آنها را انتخاب کنید تا از فرودگاه یا.

من کمی سنتی است. اگر کسی است که با صرف پول آمده پرواز به شهر برای دیدن من باید از بلند کردن و رها کردن و یا پرداخت برای تاکسی. ما تا به حال یک کاندید گفتگو با دوستان مختلف در این مورد که در آن من اعلام کرد و آنها اعلام کردند که دیدگاه های خود را عملی بود در مورد زمان و دستکاری مسئولیت های متعدد.

آنها گفتند که ما همه می توانیم به یک تاکسی و یا خودرو-به اشتراک گذاری. که قطعا درست است اما این مردمی به نظر می رسد فکر می کنم که در طول روز به کالج هنگامی که ما همه با تراشیدن آن یک چیز بود به صرف زمان در فرودگاه اجرا می شود اما در حال حاضر که ما می توانیم فرودگاه حمل و نقل ما باید به را انتخاب کنید که در آن ما زمان ما صرف عاقلانه است.

این امر می تواند متفاوت باشد اگر کسی فقط با استفاده از میزبان به عنوان محل سقوط پد برای انجام کارهای دیگر به عنوان مخالف به ساخت یک سفر ویژه فقط برای دیدن این دوستان ؟

افکار خود را چه هستند? من نه نگه داشتن تا با تغییر بار ؟

آیا می توانید لطفا کمک به حل این ؟

— کنجکاو در نیویورک

عزیز کنجکاو: زیر یک لیست از افرادی که شما موظف به انتخاب کنید تا از فرودگاه: پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ; افراد مسن خاله نجف و افراد مسن و یا بیماران دوستان; اعضای مبلغان و یا داوطلبان از بازگشت از خارج از کشور تکالیف; راه دور را دوست دارد شما مشتاق به تحت تاثیر قرار دادن بچه ها از آمدن به خانه از اردوگاه گروه.

در اینجا یک لیست از افرادی که شما موظف به انتخاب کنید تا از فرودگاه: دوستان از آنها شما خواهد شد میزبانی در خانه خود را برای تمدید مراجعه شخصی.

من موافق با دیگران در خود را ، ساعت صرف شده در یک فرودگاه اجرا (که اغلب می تواند تبدیل به بیش از یک اجرا به دلیل تاخیر/لغو) بهتر خواهد بود صرف جارو اتاق خواب مهمان و آماده سازی یک وعده غذایی خوب و یک کوکتل تازه برای خسته مسافران برای لذت بردن از زمانی که آنها می رسند.

در واقع مگر اینکه شرایط شدید است من همیشه به جای پیدا کردن خود من حمل و نقل از فرودگاه به خاطر این به من می دهد انعطاف پذیری لازم برای تی چرت زدن اگر من می خواهم بدون فشار از کسی انتظار مرا در تلفن همراه یا — بدتر — گردان فرودگاه مانند یک متمرد مرغ دریایی.

به این یکی.

عزیز امی: من یک نوع عجیب و غریب کمی مشکل است.

من خود را یک خانه با خوب و به طور کامل مبله آپارتمان متصل به آن است. در حال حاضر من واقعا خوب مستاجر در شش ماه اجاره. او یک فرد مجرد است که در حال کار بر روی نوشتن یک کتاب است.

“امیلی” و من همراه بسیار خوبی است. زمانی که من تصمیم به اجاره آپارتمان من تا به حال از دیواری که این دو جدا فضاهای زندگی عایق به منظور کاهش سر و صدا حواس او را پرت.

امیلی نگه می دارد بسیار زود ساعت. هر روز آن همان است: او در 5 یا 5:30 و من با تکان بیدار با صدای بوق بزند مایکروویو. سپس آن را به صدای جریان آب در وان حمام. این می رود در هر روز و هفت روز هفته است. در غیر این صورت او بسیار آرام و (به گمان من) کار می کند.

من می خواهم به صحبت با او در مورد این, اما من نمی دانم چه بگویم. می تواند به شما کمک کند ؟

— ناراحت

عزیز ناراحت: شما خود را آپارتمان. شما عرضه مایکروویو. شاید شما می توانید سوئیچ beeping مایکروویو برای یکی که نمی بوق و پیدا کردن یک راه برای عایق کردن دیوار بین حمام و خانه خود را. اما هیچ — شما نمی توانید به خود بگویید بسیار آرام مستاجر نمی کنید تا زود و/یا استفاده از امکانات در خانه است که او برای پرداخت.

عزیز امی: من مخالف خود را با پاسخ به “زخم است.” این دختر مورد آزار جنسی در مدرسه و او نگران است در مورد خودشیفتگی و به اصطلاح “مسیحی” پدر و مادر پیدا کردن?

شما باید با اشاره به آنچه پدر و مادر بد هستند.

— نا امید

عزیز نا امید: او سوال خاص در مورد چگونگی افشای این. من فکر نمی کنم او را تشویق به سرزنش او مردمی خواهد بود به خصوص مفید است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>