درخواست امی: دوست شگفتی که چرا رفیق فقیر است

عزیز امی: من یک بازنشسته حرفه ای. شوهر من است که هنوز هم مشغول به کار است. ما هیچ سرمایه گذاری و هیچ ارث اما ما دریافت کنید.

من به ندرت ذکر است پول است. من دوست دارم برای رفتن به رستوران را نشان می دهد و کنسرت, نکته خوبی هستم و سخاوتمندانه با من چه کرده اند.

من که کاملا مخالف است. او نمی ناهار خوردن یا رفتن به نشان می دهد و یا کنسرت و هر دو او و شوهرش بازنشسته چند سال پیش با سخاوتمندانه حقوق بازنشستگی و بیمه درمانی.

پدر و مادر او رفت می روم او را بزرگ (با توضیحات) ارث. در حالی که او صحبت کردن در مورد تمام چیزهایی که او به دنبال به جلو به صرف آن در.

او هرگز انجام هر یک از کسانی که همه چیز و خانه خود را در حال سقوط از هم جدا در اطراف او. او به طور مداوم شکایت در مورد داشتن “پول.” او موضوع اصلی گفتگو کوپن. امروز ما در یک همسایه زیبا, حیاط خلوت, و او گفت که او می خواست او تا به حال پول برای گیاهان است. امی این مسخره است. من می دانم که او هست و او هیچ هزینه و صرف نمی کند یک سکه. او اغلب بالند که او و همسرش کمک نمی کند فرزندان خود را با هزینه های کالج.

شما می توانید توضیح دهید که چرا مردم در عمل در این راه ؟ من می دانم که او تنها یکی نمی. من هرگز در پاسخ به اظهارات او در مورد قطع کوپن و نداشتن بودجه — من فقط تغییر موضوع.

من نمی دانم چه چیزی برای گفتن به او و من رسیدن به نقطه که در آن من می توانم آن را تحمل کنم دیگر.

هر گونه مشاوره ؟

— تیره و تار دوستی

عزیز تیره و تار: آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر دانش خود را از دوستان خود وضعیت مالی آمده است به طور عمده از خود-گزارش دهی. به این دلیل به نظر می رسد طبیعی است که به جای تغییر موضوع هر بار که او به ارمغان می آورد آن را شما می توانید از دوستان خود بخواهید که یک زمان — “من فکر کردم که شما و شوهر خود را به خوبی انجام شد از نظر مالی. چه اتفاقی افتاده است؟”

دوستان خود را و/یا شوهر او در واقع می تواند از بودجه به دلیل آنها برای کلاهبرداری به سرمایه گذاری به شدت به پول برای بچه ها خود را درگیر در قمار آنلاین اهدا پول خود را به یک موسسه و یا برای هر تعداد از دلایل دیگر است. خود را زن و شوهر ممکن است کنترل خود را با انکار دسترسی به پول خود را. یا — او و/یا شوهر ممکن است احتکار اختلال باعث می شود که آنها در واقع به ذخیره کردن پول خود را “صرفه جویی” را به خود ضرر.

شما شنیده ام مردم احتکار اموال و کاغذ و حیوانات و وسایل نقلیه و…. به نقطه ای که آن را خطری برای خود ایمنی و بهداشت. همان اختلال منجر می شود برخی از مردم به ذخیره کردن پول است. اگر شما می دانید این افراد بسیار خوب و زندگی خود را از وضعیت رو به وخامت است به خطرناک تا چه حد شما می توانید در نظر های نگرانی خود را با کودکان خود.

دوستان خود را به نظر می رسد قادر به لذت بردن از زندگی. به جای قضاوت او به شدت شما ممکن است پاسخ با صبر و شفقت است.

عزیز امی: من خودم را یک متفکر لیبرال و چند تن از دوستان و اعضای خانواده که شناسایی LGBQ. اما من فقط نمی توانید دوجنسي برچسب اگر یک نیست از نظر جنسی فعال (و نه به دنبال به شود). بیش از چند سال گذشته حداقل سه آشنایان را “بیرون” در رسانه های اجتماعی به عنوان دوجنسي. هر سه در دراز مدت (10-به علاوه سال) ازدواج به افرادی از جنس مخالف.

در حالی که یکی می تواند هرگز نمی دانید چه می رود در “پشت درهای بسته” جای تردید است که هر یک از این ازدواج ها “باز است.”

یکی از استادانی دو جنسی است مقرر وزیر دیگری است که وزیر مقرر. بنابراین این ایده از این افراد با داشتن free wheeling, زندگی جنسی با شرکای متعدد به نظر می رسد از راه دور.

آیا برای کسی که به دو بیان نیست که در یک فیزیکی راه است ؟ چگونه است که این مهم را اعلام کند که حقیقت را در مورد خود را اگر آنها به دنبال یک رابطه ؟ آنچه در مورد دوجنسي آنها “ادعا” اگر آن را در مورد ؟

— بی-کنجکاو ؟

عزیز دو کنجکاو: برخی از مردم ممکن است الهام به اعلام خود اش را از همبستگی به افرادی که کمتر امن و امن تر از آنها هستند.

این خواهد بود یک بیانیه قدرتمند از برخی در جامعه روحانیت اگر آنها متعلق به ایمان و عمل است که آشکارا تبعیض علیه تجاوز مردم است.

اما — از آنجا که شما کنجکاو در مورد عمومی اعلام شما باید احساس رایگان برای پرسیدن.

عزیز امی: با تشکر از شما برای مشاوره خود را به “پا” زن که در آینده در قوانین باعث شد بسیار مشکل است.

خود من مشاوره می شده اند یک کلمه: اجرا!

— شده وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: ورود به این سیستم خانواده در حال حاضر برخی از چالش های قطعی برای هر دو “پا” و نامزد او را.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de