عزیز امی: به تازگی ما میزبانی یک زن و شوهر به عنوان آخر هفته مهمان. زن و شوهر بودند دوستان در کالج.

من را برداشت و آنها را در فرودگاه بعد از ظهر روز جمعه آورده و آنها را به خانه ما نشان داد و آنها را به اتاق مهمان و همه ما به شام نشست که همسر من آماده کرده بود.

در روز شنبه بعد از صبحانه آنها صرف روز با برخی از دوستان از ایشان و بازگشت به خانه ما دیگر homecooked وعده غذایی.

روز یکشنبه مهمان ما پیشنهاد کرد که ما رفتن به یک رستوران خوب برای شام که ما انجام دادیم. در طول شام آنها دستور داد و نوشید $40 بطری شراب. من و همسرم بنوشند.

هنگامی که خدمتکار قرار می گیرد این بررسی در جدول هیچ کس نقل مکان کرد و برای چند ثانیه. من فکر کردم: “آیا او انتظار من را انتخاب کنید که؟” او گفت: “هی رفیق whaddaya می گویند ما تقسیم را بررسی کنید؟”

من می خواستم بگم “نه من نمی خواهم به تقسیم چک. من می خواهم شما را به پرداخت برای همه, مواد غذایی, شراب نوک و مالیات” اما مایل به ایجاد یک صحنه من زیر لب “باشه.”

روز دوشنبه ما آنها را به عقب راندند به فرودگاه. آنها از ما برای تعطیلات آخر هفته اما هرگز با ارسال یک ایمیل و یا یک تشکر از شما توجه داشته باشید.

سوال من این است: آیا نقش ها و مسئولیت های houseguests و میزبان?

— ناراضی میزبان

عزیز ناراضی: خوب houseguest به ارمغان می آورد یک هدیه کوچک برای ارائه به میزبان به محض ورود خود را. آنها ابراز علاقه به محیط اطراف خود و شور و شوق برای هر برنامه میزبان ساخته شده است.

خوب houseguest خواهد بود مرتب آرام و محترمانه از میزبان خانواده برنامه.

بله آنها باید میزبان را برای یک وعده غذایی و یا تفرج در طول اقامت خود و ارائه را انتخاب کنید تا بررسی کنید.

آنها باید ترک خواب خود را به منطقه مرتب (ارائه به نوار تخت) با تشکر از میزبان به گرمی قبل از اینکه آنها را ترک و به دنبال با یک توجه داشته باشید و/یا مشتاق تلفن تماس بگیرید زمانی که آنها بازگشت به خانه.

این که چگونه مهمان رفتار می کنند زمانی که آنها می خواهند و به دعوت خود houseguests کاملا بدیهی است که لازم نیست).

شما گفت که شما نمی خواهید برای ایجاد یک صحنه در رستوران اما بیان نیازهای خود به سادگی و مودبانه به عنوان واجد شرایط نیست ساخت یک صحنه. حداقل شما می توانید پاسخ دادند: “چگونه در مورد شما پرداخت هزینه برای خود بطری شراب می کنیم و تقسیم هزینه مواد غذایی لایحه دوستان.”

عزیز امی: آن را فقط اتفاق افتاده است دوباره. من شوهرم گفت که یکی از بستگان دور من از سرطان درگذشت و در بازگشت او صرف 10 دقیقه بعد توصیف به من چگونه سرطان شناسایی شده است و گسترش می یابد.

من به تازگی تبدیل به آگاه باشید که بسیاری از ما در مکالمات رفتن با من ساخت یک نظر و شوهر من از 40 سال و توضیح داد که چگونه همه چیز کار می کنند.

راستش من نمی دانم اگر این است که یک چیز جدید بین دو نفر از ما و یا اگر من فقط در حال حاضر بیدار شدن از خواب به آن است.

زمانی که او این کار من عصبانی و احساس تعطیل. این است آنچه که آنها به معنای اصطلاح “mansplaining?” آن را خسته کننده.

توضیح لطفا!

— خسته

عزیز خسته: “Mansplaining” در این زمینه خواهد بود اگر شما یک جهان مشهور متخصص سرطان و در عین حال شوهر شما احساس نیاز به صبر و حوصله توضیح به شما چگونه سرطان کار می کند.

راه من به عنوان خوانده شده وضعیت خود را شوهر خود معتقد است که او در برقراری ارتباط موثر با شما. شما را به چیزی و او صرف زمان به شما گفتن در مورد آن. این است که راه خود را از تلاش برای اتصال.

شما ممکن است بخواهید کمتر تحت اللفظی و بیشتر پاسخ عاطفی. شما باید این را تا نه در راه است که سرزنش او را برای رفتار در یک راه خاص اما با یک هدف به ایجاد برخی از تغییرات در راه شما دو ارتباط برقرار کند. آیا شما خاص پاسخ آن درمانده است ؟ شما باید بپرسید.

آن را OK می گویند آنچه شما نیاز دارید: “عسل وقتی که من به شما گفته در مورد من نسبی سرطان, من می خواهم شما بدانید که من می خواستم به صحبت در مورد من نسبی است نه بیماری. بار وجود دارد که من می خواهم یک آغوش نه یک توضیح.”

عزیز امی: من به جرم با نامه از “خجالت” و همچنین پاسخ خود را.

خجالت یک پدر که بیان دیدگاه های خود در رسانه های اجتماعی. وجود دارد هیچ چیز با آن اشتباه! او حق دارد که به بیان خود را با این حال او می خواهد!

— ناراحت

عزیز ناراحت: با توجه به “خجالت” پدر شد توهین و افراد متخلف که اقدام به پاسخ به مطالب خود را. یک نتیجه این رفتار این است که دیگران خواهد بود هر دو توهین و خجالت آن است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de