درخواست امی: یاران ضربات بیش از ممکن است امر

عزیز امی: من و همسرم در یک گروه یاران با خانواده های دیگر از کلیسا ما. دیدار ما برای صرف شام در یک خانه در هر ماه و بازدید بعد از کلیسا. خانواده: همسران/همسران/بچه ها همه بسیار نزدیک و عشق ورزیدن به یکدیگر است.

متاسفانه به نظر می رسد که یکی از همسران و یکی از همسران (نه خود) به نظر می رسد به عشق ورزیدن به یکدیگر کمی بیش از حد. آنها همیشه از نشستن در کنار یکدیگر در این شام و من و همسرم که هر دو متوجه برخی از کسب و کار در رفتن زیر میز.

دو نفر از آنها را در رفتن به “ظروف” در حالی که باقی مانده بزرگسالان ادامه با بهره گیری از گروه گفتگو. همه این اتفاق می افتد با همسران خود در حال حاضر.

ما نیست برخی این رفتار آشکار بود به هر کس دیگری اما همسر من صحبت خصوصی با یکی دیگر از و او و همسرش در حال مسلم است که چیزی در جریان است.

احساسات ما طیف وسیعی از غم و اندوه به ناباوری و خشم است که ما به نحوی تسهیل امر ممکن است.

ما نمی خواهید به صحبت با دو همسران در حاشیه, و ما می دانیم که مقابله با یکی از این دو ممکن است در این امر قطعا آوردن این گروه به پایان رسید. باید چه کار کنیم ؟

— در روزهای یکشنبه غم انگیز

عزیز غم انگیز: “ظروف” دارای یک معنای کاملا جدید برای من در حال حاضر. با تشکر از شما برای که.

مراقبت از کسب و کار خود را یک گزینه است. در غیر این صورت شما می های واکنش خود را با مردم اشتباه. این تبدیل به یک راز و یک منبع شایعات بی اساس است. شما می توانید با صحبت با مدیران درگیر (من فرض شوهر). شما و همسر خود را شاهد رفتار نامطلوب. بنابراین شما می گویند, “رفتار خود را متوجه شده و اظهار نظر در. من نمی خواهم شخصا به قضاوت شما اما … به نظر می رسد مانند شما در حال رهبری نسبت به برخی از فرمان شکستن چیزهای. من به شما یک سر به بالا. من نفرت را به مردم صدمه می بینند.”

بله — این می تواند از داخل منفجر شدن گروه خود را.

عزیز امی: من یک بازنشسته 65 سال. من زندگی خودم را در یک خانه شهری جامعه است.

چند سال پیش همسایه جدید نقل مکان کرد. آنها دو گی در 40s خود را.

آنها با معرفی خود به من و از من دعوت کرد به خانه خود را برای کباب کردن حیاط خلوت آخر هفته پس از آنها نقل مکان کرد.

من شگفت زده شد که آنها از من دعوت کرد چون من فکر کردم که می خواهم فکر می کنم من و یا خسته کننده است.

من رفتم به کباب. من بسیار عصبی بود اما من تا به حال چنین یک زمان خوب! آنها دوست داشتنی و خنده دار, و من تا به حال بسیار سرگرم کننده است.

علاوه بر تکان دادن “سلام” به آنها و یا گاه به گاه سریع چت در خارج از ما نیست صحبت از. آنها به نظر می رسد که مردم به خانه خود را تقریبا هر آخر هفته و بسیار فعال هستند اما آنها هرگز دوباره تمدید یک دعوت است.

من نمی خواهم برای حمله به فضای خود را و یا “همسایه فضول.” من می خواهم به در شرکت خود را دوباره اما من می خواهم آن را به در خانه خود را.

من همیشه خجالتی, بنابراین من نمی دانم که چگونه من باید این روش.

چگونه باید دریافت کنم آنها به من دعوت به عقب ؟

— عصبی همسایه

عزیز عصبی: هوشمند خود را (و خوب) جدید همسایه انجام داده اند درست با دعوت از شما به خانه خود را به زودی پس از حرکت در. در یک خانه شهری, جامعه, شما در حال زندگی در مجاورت نزدیک (احتمالا یک دیوار مشترک) و با نشان دادن آنها چگونه سرگرم کردن آنها ایجاد اعتماد و درک و — بله سوختن خود تمایل به صرف بیشتر اجتماعی زمان با آنها.

شما باید همیشه و برای همیشه اصیل بود که شما هستند و شما باید به عنوان خوانده شده و توجه هر چه نشانه های اجتماعی آنها در حال ارسال.

این آقایان به احتمال زیاد باید یک دایره اجتماعی. شما نمی ممکن است قادر به زاویه راه خود را به آن, اما شما احتمالا می تواند به تعمیق روابط خود را فراتر از گاه به گاه موج سلام.

حتی اگر شما احساس نمی راحت رفت و برگشتی با دعوت از این دو را به خانه خود را, شما باید از آنها تشکر برای مهمان نوازی خود را با ارسال آنها را به یک توجه داشته باشید و یک نشانه کوچک — شاید یک گیاه برای باغ خود را.

به منظور بذر دوستی برای بار اول شما نیاز به اجازه دهید خود را در همسایگی بلوم.

عزیز امی: من ارائه دیدگاه من به “جان” که به دنبال یک شیوه زندگی روستایی در حالی که دوست پسر او می خواهد به زندگی می کنند در یک شهر است.

من در همان موقعیت به جز من یکی که می خواست زندگی شهرستان.

دوست پسر من برنده ما ازدواج کردم و زندگی در یک شهر کوچک صدها مایل از شهرستانها.

آن بوده است که 44 سال و نه روز می گذرد که با من نمی حضورش تعجب “چه می شود اگر.”

— کشور موس

عزیز موس: من امیدوارم که “از جان گذشته” خوانده شده پاسخ خود را.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>