درخواست امی: پدر نگرانی در مورد پسر نوشیدن

عزیز امی: شما اغلب پیشنهاد کتاب برای مردم را به خواندن در مورد این موضوع آنها نگران هستند.

من یک پسر شده است که نوشیدن برای مدتی در حال حاضر و او است واقع بینانه نیست در مورد مشکل خود را.

او 53 و در غیر این صورت یک فرد بسیار خوب.

می تواند به شما نشان می دهد یک کتاب برای او که ممکن است گرفتن چشم خود را و باعث او را به فکر می کنم در مورد نوشیدن? من بسیار قدردانی ورودی خود را.

— پدر

عزیز پدر: برخی از کتاب ها ارائه می دهند تا فراموش نشدنی “آهان” لحظات اما — وقتی که می آید به اعتیاد به تحقق شخصی نیاز دارد برای اولین بار پس از پذیرش تواضع نیاز به میل واقعی و پایدار در تغییر و تعیین سرنوشت را امتحان کنید.

در اینجا من خیره در یک قفسه پر از کتاب های رژیم غذایی که به نظر می رسید مانند یک راه حل که من آنها را به دست آورد اما هیچ کدام مفید ثابت تا زمانی که من تصمیم به گرفتن مسئولیت و پاسخگو باشد — برای خود من رفتار است. و پس از آن — چه چیزی شما را می دانم — من نیاز به یک کتاب.

بنابراین هیچ — اگر چه اعتیاد خاطرات و کتاب کمک فراوان هستند من فکر نمی کنم وجود دارد یک کتاب سحر و جادو وجود دارد خارج وجود دارد که می تواند الهام بخش پسر خود را نسبت به تغییر سریع.

اما اگر توزیع پسر خود یک کتاب کمک خواهد کرد که شما را به صحبت کردن با او در مورد آب آشامیدنی و سپس شما می توانید او در حال حاضر با: “بازیابی: آزادی از اعتیاد ما با راسل برند (2018, Picador). نام تجاری است که یک بازیگر کمدین, podcaster, autodidact و تمام اطراف فوق العاده نپرداخته است که در بازیابی خود چندین اعتیاد. این کتاب شامل برخی از smart insights.

مهم تر از هر کتاب این خواهد بود تصمیم خود را برای گفتن پسر خود خود حقیقت در مورد نوشیدن. آیا شما نگران ؟ می گویند تا. آیا شما می خواهید به سعی کنید برای کمک به? به او بگویید.

شما احساس بهتر اگر شما می توانید یادگیری و تمرین هنر جدا شدن. وقتی که می آید به خود را پسر شما در واقع ناتوان است. این می تواند بسیار چالش برانگیز حقیقت برای یک پدر و مادر به قبول.

Al-anon را حمایت جامعه خواهد بود یک منبع آسایش و دانش برای شما — بررسی Al-anon.org محلی برای جلسات و پشتیبانی آنلاین. Al-anon “مقدس” است و “شجاعت برای تغییر” (1992 Al-anon گروه خانواده). شما ممکن است به نفع از آن قرائت روزانه و تأملات.

خوانندگان عزیز: در حال حاضر ما جدا شده وضعیت باعث شده که بسیاری از ما برای رفتن فقط کمی bonkers — در یک راه خوب.

در علاوه بر این به بسیار جدی مسائل مطرح شده در این فضا من coronavirus شعر ویدئوها از مردم به یادگیری نواختن بانجو, خانواده, لب همگام سازی به پاپ آهنگ در لباس خود و دیگر انواع لذت حماقت. من آن را دوست دارم. (شما می توانید به تماشای خود من در خانه goofball دانلود آموزش تصویری از چگونگی رنگ کردن موهای خود در خانه, نوشته شده در amydickinson.com.)

من هم پس دو پرسش از یک زن و شوهر: “خانم و آقای اسمیت.”

عزیز امی: یک اثر غیر منتظره از coronavirus انزوا این است که شوهرم را توسعه داده است یک تشنگی برای کفش کامل. او در حال حاضر دارای مجموعه ای موثر از کفش های گاه به گاه کفش ورزشی و چند لباس و کفش.

در حال حاضر او را به دست آورد و کفش برای راه رفتن به پایین از جلوی کفش برای پیاده روی های کوتاه در مقابل پنج مایل پیاده روی (ما راه را در کشور) و او اصرار دارد او نیاز بیشتر کفش های آفتابی, آب و هوا, آب و هوا مرطوب و لغزنده شرایط و “موقعیت های پیش بینی نشده.”

این تلاش برای کامل کفش گران است اما آیا من نیاز به ترس برای سلامت روان خود را? من شروع به تماس او را “Imelda.”

— خانم اسمیت

عزیز امی: من متاهل هستم به یک زن فوق العاده است اما او اصرار بر تمیز کردن بدون توقف. حتی زمانی که ما با داشتن شام اگر او لکه نان در کف او فراز از صندلی خود را با یک جارو برقی. او با استفاده از یک ربات خلاء بیش از حد به طوری که او می تواند در دو مکان در یک بار.

همچنین او می تواند بسیار حیاتی است. اگر من قطع من پیراهن برای کت و شلوار او را بسیار سریع به اشاره به روش مناسب. حتی گنجه من است او ثابت موشکافی و من تبدیل به ترس به استفاده از آن, بنابراین من مجبور به ترک لباس من در طبقه.

است وجود دارد یک راه برای حل این مشکل بدون اذیت نمودن کامل سعادت ما ازدواج ؟

— آقای اسمیت

عزیز خانم و آقای اسمیت: اجازه دهید ما آج همیشه تا به آرامی از طریق این بیماری همه گیر — اما نه بیش از هر یک از دیگر و با پوشیدن کفش کامل در صورت امکان.

در حال حاضر یکی از شما می شود به Roomba و دیگر به rumba (در رقص کفش).

امن بود و نگه داشتن عقل سریع خود را در مورد شما.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im