درخواست امی: خانواده مبارزه با بیش از فراجنسیتی کودک

عزیز امی: من و شوهرم 7 سال نوه که مادرش شده است پانسمان به عنوان یک دختر. مادرش اشاره به او را به عنوان یک “او” و با استفاده از یک دختر به نام.

او همچنین می خواهد به مدرسه برای اشاره به او را به عنوان او (او شده است با طغیان در مدرسه).

پسر من سهام بازداشت با سابق خود. مادر کودک احساس می کند که او انجام آنچه درست است و برای او استدلال می کند با هر گونه پیشنهادات.

من نوه دیده است یک دادگاه منصوب درمانگر به تصمیم گیری در مسائل جنسیتی زیرا زمانی که او در یک خانه و یا خانه ما او بلافاصله تغییر لباس و ناراحت می شود اگر کسی می بیند او با پوشیدن لباس دختر لباس.

ما باید به او گفت که اگر او نمی خواهید به پوشیدن دختر لباس را به او باید به او بگویید.

او می گوید: او می خواهد برای پوشیدن لباس دختر, لباس, اما اقدامات او می گویند در غیر این صورت. مادر به ما گفته است که برای برش مو خود را — و وکلا توصیه ما به همراه او. اما موهای خود را از کنترل خارج شده است – او را به آن را بلند و یا نگه داشتن آن را از چشم خود را. او گفت: او مادر خود را به آن را کاهش دهد اما با COVID-19 او نمی تواند آن را انجام می شود. در حال حاضر مادر او گفت که ما در حال اعمال فشار او را به آن را کاهش دهد.

ما باید او را در دوربین پرسیدن/گفت او می خواهد آن را برش ؟ ما باید او را به آن را دریافت میزنه ؟ یا باید ما فقط امیدواریم که که او را او را ؟

بله, ما می خواهم برای دیدن مو کوتاه, اما در این مرحله ما فقط می خواهیم او را قادر به دیدن نیست و باید آن را نگه دارید تا.

باید چه کار کنیم ؟

— گاما

عزیز گاما: شما باید به باز کردن سلاح های خود را و عشق این کودک بدون فشار آنها (من با استفاده از این gender-neutral ضمیر) به هر گونه مختلف از آنها در حال حاضر هستند. در حالی که با شما اجازه دهید که کودک را انتخاب کنید و از پوشیدن هر لباس آنها می خواهند به پوشیدن در آن روز خاص.

نپرس لود سوالات را فشار ندهید این کودک در مورد لباس یا هر چیز دیگری. نه بازجویی و یا مصاحبه با آنها را بر روی دوربین. فقط پدربزرگ و مادربزرگ به خاطر خوبی. هیچ کودکی تا به حال نیاز به محبت, خنثی, پذیرش پدربزرگ و مادربزرگ بیشتر از این کودک می کند. بنابراین در آن نقش و توان آن است.

اگر خود را نوه مو می افتد به چشم خود ارائه می دهند به آنها اجازه انتخاب کردن یک کلاه و یک پیشانی بند یک “scrunchi,” کلیپ های مو یا هر چیز دیگری آنها ممکن است بخواهید به استفاده از نگه داشتن مو به عقب. و اگر کودک نمی خواهید به استفاده از هر یک از این چیزها است که باید خوب بیش از حد. را قطع نکنید کودک ،

کودک را پدر باید در شارژ از مرور “رسمی” جنبه های این همراه با سابق خود از جمله هر گونه پاسخ به جنسيت/لباس/مو مسائل.

همه چیز به اندازه کافی بد برای نوه خود را که دادگاه منصوب شده است یک درمانگر به گام در. همه بزرگسالان در این زندگی کودک باید ملاقات با درمانگر و به دنبال دستورالعمل پیشنهادی.

عزیز امی: من و همسرم باید دوستان خوب که ما می بینیم نسبتا اغلب.

در طول سال ما متوجه شده ایم که “جان” تمایل به می خواهید به کنترل “لورا.”

او را پاسخ دهد سوال برای او هنگامی که او به وضوح خواسته به طور مستقیم در مورد یک تجربه شخصی است. او گاهی اوقات به نظر می رسد بی احترامی زمانی که او صحبت می کند و ذهن او.

به تازگی همسر من, پیامک لورا پرسش و پاسخ در آمد از جان. ما همیشه مشکوک است که او می خواند او متون اما او در واقع در پاسخ برای او با اشاره به او در پاسخ!

ما بررسی تا مطمئن شوید که او تا به حال لورا عدد درست و آن را یک گروه متن. ما باید توجه خود را به رابطه انتخاب برای به اشتراک گذاشتن همه چیز ؟ آیا ما می گویند هیچ چیز ؟

من و همسرم در حال حاضر به خطر نتیجه به طور بالقوه از دست دادن دوستی چون کاملا رک و پوست کنده ما creeped ،

می تواند به شما کمک کند ؟

— Creeped کردن

عزیز Creeped: همسر شما باید پاسخ طبیعی و صادقانه است: “جان ؟ آیا شما به عنوان خوانده شده ‘لورا’ متون? و شما در حال پاسخگویی برای او ؟ او خوب است ؟ در آینده من ترجیح می دهم که اگر من تماس با من شنیدن از او.”

عزیز امی: “نا امید مادر” ارائه یک مثال دیگر از پدر و مادر است که تا به حال فرزندان آفتاب و بدون پرداخت اجاره و یا انجام کارهای ساده در اطراف خانه.

من شرط می بندم هر چیزی بیشتر از این پدر و مادر هرگز به ارمغان آورد تا این موضوع در وهله اول. و اعتقاد داشتند که بزرگسالی را با این تفکر بالغ در بخش فرزندان ما فقط التماس برای ناامیدی.

— برای آنچه در آن ارزش,

عزیز ارزش: بله!

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de