درخواست امی: مادر نگران در مورد حمام نوزاد

عزیز امی: من و همسرم در حال انتظار ما برای اولین بار نوزاد به علت در ماه اکتبر.

این خواهد بود که من تنها کودک با توجه به سن و سال من و همچنین به دلیل بارداری شده است, پزشکی پیچیده است.

من در ابتدا هیجان زده به یک دوش کودک اما در حال حاضر من نگران سلامت خانواده و دوستان و همچنین خودم و فرزند متولد نشده است.

بسیاری از اعضای خانواده من هستند بسیار قدیمی تر و در معرض خطر بالاتر برای داشتن عوارض جدی از COVID-19.

برخی از آنها خواهد بود مایل به پوشیدن ماسک; و بسیاری از خانواده من خواهد بود نه کامپیوتر زرنگ و دانا به اندازه کافی برای انجام یک تماس ویدیویی است.

حفظ قوانین و مقررات مناسب برای من مهم است; آیا شما هر گونه پیشنهادات خود را برای چه من هنوز هم می تواند لذت بردن از این رویداد مهم با دوش و نگه داشتن هر کس امن است ؟

من احساس می کنم این امر می تواند وحشتناکی رنگ ورو رفته فقط به ارسال اطلاعات و/یا لینک به my baby registry بدون حمام. من هم احساس غم در چشم انداز از دست رفته صرف وقت با خانواده من. ما در حال نزدیک گره ،

— باردار

عزیز باردار: شما قطعا باید به دنبال قضاوت خود را. این یکی از بسیاری از تصمیم گیری های مهم شما را به عنوان یک پدر و مادر جدید.

چرا که به شما می گویند آداب معاشرت برای شما مهم است, شما همچنین باید درک کنند که “مدرسه قدیمی” قوانین دیکته است که شما نباید میزبان این دوش را برای خودتان. یک دوست و یا نسبی به طور معمول در مراحل سازماندهی و میزبان و زمان آن را برای هفته قبل از تاریخ مقرر خود را.

من شنیده ام بسیاری از “راه دور” دوش که به نظر می رسد به کار به خوبی مفهوم اساسی است که شما دریافت هدیه که در حال حمل به شما و سپس شما شروع به در یک زمان prearranged با مهمانان خود را به پیوستن به شما را از راه دور به عنوان شما و شوهر خود را باز کنید این هدیه.

ممکن است آن را سرگرم کننده را برای شما (و یا خود میزبان) برای ارسال خاص خود را از راه دور مهمانان دعوت همراه با یک فنجان چای (یا ارزان شراب شیشه) به جهت به “تاریخ” شما در یک تاریخ و زمان خاص از طریق ویدئو کنفرانس و یا تلفن.

میزبان از دوش خواهد ارسال دستورالعمل برای چگونگی انجام این کار و همچنین اطلاعات تماس برای هر کسی که با سوالات.

AARP.org آنلاین ارائه می دهد آموزش در مورد نحوه استفاده از این فن آوری; مردم حتی با خطوط تلفن ثابت می توانند از طریق تلفن ملحق و اگر چه آنها ممکن است دریافت تصویری, آنها هنوز هم می تواند شرکت کنند. هر کسی که می خواهد به ارسال یک هدیه می تواند دستور به آن را حمل به خانه خود را در پیش از تاریخ.

عزیز امی: من می خواستم برای اضافه کردن به مشاوره خود را به “غم انگیز در سواحل غرب است.” این فرد منعکس شد در دو سال اختلاف که در آن شوهرش را منفجر کرد در یک همسایه. او گفته بود عذرخواهی کرد اما این موضوع به دور از حل و فصل.

من یک عضو از الکلی های گمنام.

آنچه که من در آموزش مردم من حامی در مورد “ساخت جبران” (مرحله 9) – و آنچه که من تمرین خودم — است که وجود دارد در سه بخش به خوبی جبران: (1) به آنها بگویید که چه چیزی شما را (به عبارت دیگر مسئولیت آسیب); (2) از آنها بخواهید اگر شما هر چیزی به چپ و یا اگر وجود دارد هر چیزی که می خواهم بگویم به شما (اغلب وجود دارد); و (3) از آنها بپرسید که چگونه شما می توانید همه چیز درست و اگر آن را معقول است آن را انجام دهد.

من تا به حال موفقیت خوبی در طول سال با استفاده از این فرایند است.

ضمنا عذرخواهی (و گفت: “من متاسفم”) ممکن است یا ممکن است نمی شود چه کسی می خواهد به شنیدن. اغلب آن را فقط به آنها می گوید که چگونه شما احساس می کنید در مورد وضعیت اما نمی شامل در نظر گرفتن مسئولیت. و البته ما می شنویم راه بیش از حد بسیاری از “من متاسفم اگر من را آزرده” انواع “عذر خواهی.”

— D

عزیز D: این خیلی مفید است. هدایت درس من آموخته ام در این فضا من به تازگی در زمان مسئولیت و عذرخواهی به کسی چیزی گفتم و رک و پوست فرد حیرت زده به نظر می رسید. من یادآوری شد که چگونه قدرتمند عذرخواهی (حتی بیش از یک موضوع جزئی) می باشد.

من باور دارم که خوب عذر خواهی هستند و در واقع رابطه-سازندگان چرا که آنها شخصا به چالش کشیدن و انتقال آسیب پذیری فروتنی و صمیمیت.

عزیز امی: من تا به حال دو سال از اسپانیا در مدرسه بالا است. چند سال بعد به عنوان یک پرستار من می دانستم که کلمات به اندازه کافی برای ارزیابی بیماران از نیازهای اساسی یعنی, توالت, درد گرسنگی و ترس.

در طول سال ها من در بر داشت که هر گونه تلاش برای برقراری ارتباط در یک زبان خارجی البته محدود قدردانی شد توسط افرادی که رفت و در مورد کار خود را اغلب نادیده گرفته شود چرا که آنها نمی انگلیسی صحبت می کنند.

— به سختی دو زبانه

عزیز دو زبانه: برقراری ارتباط مفهوم: “I see you” قدرتمند است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de