درخواست امی: کارمند در شغل رویایی یک “ب”

عزیز امی: من 22 سال. من گل کار رویایی است که من احساس می کنم بسیار خوش شانس.

مدیر عامل شرکت است که واقعا خوب و فرد هوشمند. من اساسا استخدام کردم به عنوان کسی که در معاملات با مسائل مربوط به مشتری. با این حال او متوجه شد که من تا به حال یک استعداد برای ساخت همه چیز نگاه مدرن و هیپ بنابراین من طراحی آگهی جزوات و بروشور و کار بر روی طراحی وب سایت.

من فکر می کنم من یک استعداد واقعی برای این است. من همکار ایجاد محتوای مشابه و من خوشحال به گزاف گویی ایده های عقب و جلو با او.

متاسفانه کار او به نظر می رسد مانند یک پیش نویس است. نه نسخه نهایی. به نظر می رسد اساسا مانند دبیرستان کار می کنند.

من سعی کردم نشان دادن یک زن و شوهر از کلاهبرداری را به من آموخته فکر او می خواهم خوب با من ویرایش مسائل خود را.

یک روز او آمد به دفتر من و من را متهم به رفتن پشت سر او. او گفت که او نمی خواهد کار بر روی ایجاد محتوای دیگر.

پس از آن من احساس من تا به حال به راه رفتن بر روی پوسته. من حتی خواسته رئیس اگر آن را خوب اگر من ساخته شده برخی از تغییرات جزئی و او گفت که او خوب با آن است.

در حال حاضر من فقط می ترسم/عصبی به صدا به نظر من. من فقط می خواهم به انجام آنچه که بهترین برای این شرکت است.

چگونه می توانم ارتباط برقرار کند به او که من می خواهم به انجام برخی از ویرایش های بدون باد در من ؟

— سعی می ب

عزیز تلاش: تلاش برای تعالی نمی کند که شما یک “ب”

همکار شما نمی دریغ به مقابله با شما و ابراز تمایل خود را برای ارسال خود کار می کنند. آیا این او را ب ؟ هیچ. او در دفاع از خود او را حد وسط.

شما می توانید این پویا اغلب در زندگی خود کار.

زمانی که من سن شما بودم و در اولین کار حرفه ای من به خودم اجازه به طور کامل توسط یک همکار بود که در همان سطح حرفه ای به عنوان من بود. در عین حال به نوعی به من اجازه دهید او را gaslight من را به باور که من برای او کار می کرد.

وقتی که من (در واقع) whined در مورد او به سرپرست او به من گفت: “همیشه وجود خواهد داشت افرادی مانند این در کار و اغلب آنها کسانی هستند که در نهایت معاون رئیس جمهور از بخش. شکایت نیست. چیزی در مورد آن انجام. پیدا کردن راه خود را.” (جهت مشاهده … من تعجب می کنم که هر چه شد از آن مرد است.)

ترس خود را در صحبت کردن در شما. دریافت بیش از آن و استفاده از صدای خود را. اگر نام خود را متصل به این مطالب نیست از او بپرسید اجازه برای بهبود کار. انجام آنچه شما باید انجام دهید — در صورت لزوم — توضیح (یا عذرخواهی می کنیم) بعد.

در کنار بررسی عملکرد شما باید زمین خود را به رئیس: “من می خواهم برای ایجاد تمام مطالب بازاریابی برای این شرکت است. من فکر می کنم من می توانید آن را به سطح بعدی.” موفق اجرائی قدر شجاع و جاه طلب و خلاق کارگران – از آنجا که اغلب – آنها یادآوری خود را.

عزیز امی: تصور کنید که در کمال تعجب من زمانی که من یاد گرفتم که من عضو خانواده “بارب” آیا واقعا ازدواج به همسرش قرار داده اما در جعلی مراسم به خانواده و دوستان او این توهم که او در واقع ازدواج کرده است.

مراسم ازدواج تا به حال تمام ویژگی های معمول — وزیر پاکستان حلقه و پذیرش است. آنها معرفی شدند به کسانی که در حضور و غیاب به عنوان “آقا و خانم”

مشکل این است که آنها به عمد هرگز مجوز ازدواج. آنها هر دو می دانستند که آنها از نظر قانونی ازدواج کرده اما می خواستم هر کس به فکر آنها بودند.

من آموخته ام به این دلیل او این است که او می خواست برای ادامه دریافت و منافع پولی که شوهر مرحوم او تا به حال به دست آورده در حالی که او زنده بود (مثل تامین اجتماعی).

من مطمئن هستم که خانواده و دوستان او می شده اند و فقط به عنوان برای او خوشحال اگر او تا به حال یک تعهد مراسم است.

من اعتقاد دارم که در نهاد ازدواج و آداب و تشریفات آن را فقط به عنوان او همیشه حمایت بیش از حد. آیا شما هر گونه مشاوره و یا جهت برای کسانی از ما که آموخته اند از این فریب ؟

— فریب

عزیز فریب: شما (شخصا) باید بیان خود را به سادگی و به طور مستقیم به “بارب” و او را فریب-شریک: “من می خواهم شما هر دو به می دانم که چگونه ناراحت هستم در مورد عروسی خود را-که-نیست. من احساس می کنم کاملا فریب خورده و بر این باورند که شما مدیون من عذرخواهی.”

عزیز امی: با تشکر از شما برای در حال اجرا در این نامه از “خسته شدم بابا” که اعتراف به تسلیم شدن به خستگی در طول COVID پناهگاه در محل.

بله! من با شما موافقم که خستگی می تواند یک هدیه. زندگی مدرن است و نه مجهز به ما سادگی بود هنوز و اجازه دهید ما می شه.

— سرگردان

عزیز سرگردان: انجمن رایگان می تواند منجر به ایده ها و بینش یا ذهنی فهرستنویسی هر قسمت از Seinfeld. آن را OK!

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de