درخواست امی: DNA ثابت می کند او یک پدر و اما کجاست مامان ؟

عزیز امی: چند سال پیش من فرستاده شده my DNA در یک اصل و نسب سایت. سال گذشته من دریافت یک ایمیل از یک تازه کشف شده پسر “جو.” جو به تصویب رسید در بدو تولد و تا به حال دریافت حداقل اطلاعات در مورد مادرش, اگر چه او در سمت چپ اطلاعات که پدر (من) بود غافل از بارداری است. (من در کالج بود در آن زمان. من در حال حاضر در 70).

جو تست DNA تایید پدری من ارتباط است. من استقبال اطلاعات و ایجاد ارتباط راه دور (به عنوان همسر و دیگر فرزندان).

من در حال حاضر هستم نسبتا خاصی است که من می دانم که هویت جو تولد مادر. من می خواستم به او اجازه من قبل از اعلام نام او به جو اما کشف کرده اند که او درگذشت چند سال پیش.

از طریق جستجوهای اینترنتی من کشف کرده اند نام او را از دیگر کودکان متولد شده پس از جو.

من فکر می کنم من هم اکنون می توانید بگویید جو همه چیز را من می دانم, بنابراین او می تواند شاید بیشتر بدانید در مورد تولد مادر (دریافت و احتمالا با ارزش تاریخ پزشکی) از طریق او با کودکان دیگر. او می تواند نشان می دهد که آنها خود را ارسال کنید DNA برای تایید ارتباط است.

افکار خود را?

— DNA پاپا

عزیز بابا: شما واقعا با انگیزه به کمک پسر خود را اما — به جای حدس و گمان در مورد هویت خود تولد مادر, افشای یک گروه از غریبه ها به شوک از این (به طور بالقوه نادرست) اطلاعات شما باید او را توصیه به رفتن به شهرستان که در آن او به دنیا آمد و با پر کردن یک درخواست به دادگاه برای دسترسی به خود را تصویب سوابق (او پدر و مادر خوانده ممکن است بخواهید به او کمک کند با این کار).

افرادی که ثبت نام خود را به آزمایش DNA و وارد یک بانک اطلاعاتی انجام این کار با برخی از آگاهی است که آنها ممکن است در فروشگاه برای برخی از شگفتی است. در (محدود) دایره, من می دانم که چند مرد (مثل شما) که کشف و یا کشف شده است — با فرزندان. و مثل شما همه به نظر می رسد استقبال از این اخبار.

افراد با قرار دادن کودکان برای فرزندخواندگی نیز باید از این حق قانونی برای حفظ حریم خصوصی خود را. آنها درگیر یک معضل است که جهان به دور از شما.

“جو” باید از طریق کانال های قانونی. او همچنین باید بیمار به دلیل, داده می شود در همه جا از این DNA پایگاه داده یک احتمال وجود دارد که او را به دریافت بیشتر “درخواستهای” و اطلاعیه است که او اضافی DNA منطبق است.

من ممکن است به شما توصیه به سمت فعال تر افشای اگر جو بود رو به ارث جدی بیماری اما به نظر نمی رسد این مورد در اینجا.

عزیز امی: از چند هفته قبل از کریسمس پسر من به نام با خبری که از خانواده اش برنامه ریزی شده به خانه پس از کریسمس است.

من وجد آمدیم به عنوان آخرین زمان من سه پسر شده اند با هم برای این تعطیلات بیش از 10 سال پیش و هرگز پس از تمام grandkids متولد شده اند.

تنها مسئله بسیار بزرگ وضعیت: آنها نیاز به یک “آرام” منطقه از خانه برای او مادر در قانون است که زندگی با آنها.

او دو قطبی و نیاز خواب او.

ما زندگی می کنند در سه سطح خانه و من مطمئن نیستم که چگونه این کار می کند!

MIL نمی تواند به او و یا خانواده شوهرش به ماندن یا (یک وضعیت عجیب و غریب).

ما مطمئن نبودند که برای انجام بنابراین ما ارائه شده به آنها را به خانه آنها می تواند تقسیم سه اتاق خواب به عنوان آنها را مناسب دیدم و ما را به اقامت در یک هتل.

آنها نمی آمد. آن را بسیار غم انگیز برای من است.

آیا شما فکر می کنم ما از خط ؟

— غم انگیز مادر و نانا

عزیز غم انگیز: شما ارائه تمام خانه خود را به این گروه بود نه خارج از خط — بسیار بخشنده است. شما باید فرض کنیم که پسر خود را به سادگی نمی تواند به چشم انداز صورت قرار دادن شما در خارج از خانه خود را در طول سفر.

من امیدوارم که شما می توانید این روش را با شفقت نسبت به این خانواده است. بله شما در حال غم انگیز است که نمی تواند آنها را ببینید. اما آنها مقدار زیادی در بشقاب خود را و آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر آنها در حال انجام بهترین خود را.

عزیز امی: به عنوان یک شش بار جایزه گرمی, من قدردانی خود را پاسخ به “محبت مادر” که پرسید در مورد نظم نوه در خانه اش.

بله ما نیاز به تقویت پدر و مادر و قوانین بازی به عنوان یک تیم برای بچه ها.

به عنوان یک معلم بازنشسته و اصلی من سوال خاص مجازات گذاشته. یک کودک مخدوش یک کتاب است. رفتار بودند نکردن. خوردن هیچ ربطی به غیر مسئولانه بودن با اشیاء. یک مجازات مناسب خواهد بود برای کودک به انجام کارهای اضافی و کار با پدر و مادر به جای مخدوش کتاب.

گرمی گوگو

عزیز گرمی: کاملا. با تشکر از شما برای بینش.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>