درخواست امی: DNA مطابقت ایجاد پسر عموی سردرگمی

عزیز امی: یکی از بستگان با من تماس بر روی یک اصل و نسب سایت پس از یادگیری است که ما عموزاده (به احتمال زیاد اولین عموزاده یک بار حذف شد).

ما تا به حال هیچ دانش از یکدیگر و با هیجان رد و بدل اطلاعات در مورد خودمان و خانواده ما. در نهایت اگر چه او می خواست نام خاص از بستگان مرد که احتمالا ممکن است تولد او پدر است.

او به تصویب رسیده و مطرح شد دو پدر و مادر (احتمالا پدر که او مطرح نمی دانم او بود و نه او پدر بیولوژیکی).

که در آن نقطه من توضیح داد که من احساس نمی راحت با دادن نام و خواست اگر او می تواند صحبت می کنند با مادرش در مورد این ناراحت کننده است که ممکن است.

من واقعا احساس من رفته بودم تا آنجا که من می تواند اخلاقی صحبت کردن.

من عموزاده (یکی از آنها ممکن است او را پدر بیولوژیکی) ازدواج کرده اند و من تا به حال در زندگی خود را به نظر در این جستجو ژنتیکی روند.

پس از کاهش به ارائه نام اعضای خانواده من هرگز شنیده از او دوباره که بدحال من.

در حال حاضر من سمت چپ تعجب: در این سن از DNA اکتشافات آنچه که ما به تعهدات اعضای خانواده که آیا آنها شناخته شده و یا پنهان ؟ چه اخلاقی است اینجا ؟

— کنجکاو پسر عموی

عزیز کنجکاو: این یک سوال بزرگ است و آن را — و امثال آن — در حال ظهور به عنوان DNA اکتشافات از زیرخاک در اوردن اسرار خانواده است.

من موافقم با شما این رفتار. شما تصمیم به ثبت نام در این سایت و ارتباط با این طولانی از دست داده ، خود را از اقوام دیگر ساخته شده است همان انتخاب و شما لازم نیست که راست به فاش کردن هویت خود را بدون اجازه.

شما می توانید نیروی این موضوع به باز گفتن به بستگان خود را: “من شده اند تماس گرفته ناشناخته پسر عموی از طریق DNA سایت. او مشتاق است برای رسیدن به دیگر اعضای خانواده. اگر شما علاقه مند به برقراری ارتباط با او را اجازه دهید من می دانم و من به شما اطلاعات تماس.”

من نه در دفاع از این رویکرد اما آن است که یک گزینه ارائه می دهد که بستگان خود را همان انتخاب شما مواجه شده اند.

شما همچنین می تواند رسیدن به پسر عموی خود را دوباره به منظور اقامت در تماس بدون تغییر انتخاب خود را در مورد افشای.

عزیز امی: همکاران من همه را, کودکان و یا نوه. من و همسرم هرگز به کودکان (مسائل پزشکی).

بسیاری از دوستان و همکاران مشخص شد به خارج از مدرسه, ازدواج و بچه دار شدن! من ؟ من می خواستم به سفر و انجام چیزهایی که من می خواستم برای انجام این کار قبل از من ازدواج کردم. و من!

داشتن یک کودک هرگز در رادار من. من نمیفهمد من می خواهم یک کودک یک روز اما آن را یک اولویت است.

من این نوع از فرد جایی که من دیدن سگ هایی که در اطراف من هستند من قبل از دیدن کودک ناز. و لطفا را نشان نمی دهد من یک ویدیو از بچه خود را از یادگیری به اجرا و یا رقص. نه ممنون!

مشکل من این است که دوستان بحث در مورد نگهداری از نوه های خود (که من فکر می کنم آنها بیش از حد اغلب آنها نمی توانند به نظر می رسد برای نه گفتن به بچه های خود را!) چشم من تمایل به لعاب و من منطقه است.

در محل کار هنگامی که کارگران شرکت شروع به صحبت کردن در مورد بچه های خود را و یا نوههایشان من همان واکنش. معمولا من فقط رفتن به دفتر من.

چه چیزی اشتباه است با من ؟ چرا من مثل بچه ها ؟

— M

عزیز M: من نمی دانم چرا شما نمی خواهم بچه ها. من اصلا فرض کنیم که شما در واقع دوست نداشتن انسان در کودکان, اما شما حوصله با یک موضوع است که شما نمی بینید به عنوان relatable.

شاید اگر شما وانمود که کودکان به سگ شما می تواند حداقل وانمود کردن علاقه در آنها. شاید نه.

بالا وجود دارد احتمال است که من نمی تواند بیش از حد علاقه مند به عکس های خود را از های اخیر خود سفر ماجراجویی. اما اگر شما نشان داد این عکس به من خواهد مودبانه تعامل با شما به دلیل سفر خود را و خود را pooches برای شما مهم هستند.

دوستی و collegiality مشورت یک مقدار مشخصی از خوش خیم ادب. شما ممکن است بیش از حد علاقه مند به یک دوست و یا همکار گلف, بازی, بچه, فوتبال, نمره یا نوه نوزاد اولین گام اما یک اشاره و یک لبخند همه که مورد نیاز است; سپس شما می توانید رفتن به دفتر خود.

عزیز امی: با تشکر از شما, با تشکر از شما برای پاسخ خود را به “بندباز” که co-worker تا به حال جان سالم به در اقدام به خودکشی.

بله پس از بحران آن است که چنین کمک به ارتباط برقرار کردن با مردم “عادی” ظرفیت. نه به طور مستقیم در پرداختن به بحران نیست که در انکار. این نشان می دهد که شما به عنوان بازمانده بیشتر از خود بیماری است.

— شده وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: Re-entry خیلی سخت است که پس از یک بحران شخصی. با تشکر از شما برای عقل خود را.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im