عزیز امی: رشد مادرم به وضوح دیکته روابط ما.

او اقتدارگرا شکل بود و من مطیع پدر.

ما هرگز بهترین دوستان است چرا که او نمی تواند سطح رهبری و ارائه راهنمایی. در عوض او بود که همیشه یک disciplinarian و “صبر کنید تا پدر خود را می شنود در مورد این” نوع ،

مادر من به من نزدیک شد (من 34 ساله) در مورد اینکه چرا ما ندارد و “بهترین دوستان” رابطه. او متوجه شده است که دوستان او هستند “همیشگی” با دختران خود.

من بی پرده است. من به او گفتم که او در گسل برای تنظیم آن مرز و نه ارائه یک سطح رهبری جو در خانه. من گفتم: من خوب بود با ما رابطه زیرا من می دانم که من نمی تواند او را تغییر دهید.

پدر من می گوید که از لحاظ عاطفی آسیب دیده خود را به نقطه که در آن او می بیند یک مشاور به طور منظم.

پدر من می گوید او نمی خواهد قبول هر گونه مسئولیت است و مسئولیت من برای شروع گفتگو و پذیرفتن سرزنش.

او هرگز پذیرفته گسل بیش از هر موقعیتی بدون در نظر گرفتن اقدامات او و یا کلمات.

گفتم پدر من است که من را قبول نمی کنند سرزنش (در این زمان) و نمی خواهد که این گفتگو به دلیل آن را به هیچ جا. من بی تفاوت است.

من مطمئن هستم که اگر وجود دارد هر چیزی که من می توانید انجام دهید برای تغییر مثبت رابطه ما بدون در نظر گرفتن همه سرزنش می کنند. چه می توانم انجام دهم ؟

— دور دختر

عزیز راه دور: شما صحبت های زیادی در مورد “گسل” و “سرزنش می کنند.” اگر شما و مادر خود را می خواهید به منظور توسعه یک فرد بالغ دوستی شما هم می خواهید به یادگیری به اجازه رفتن از برخی از نمره خود را نگه داشتن.

مادر خود را در درمان. او ممکن است با استفاده از احساسات صدمه دیده است به تلاش برای دستکاری شما. اما او نیز به نظر می رسد ساخت یک پیشنهاد برای اتصال.

در حال حاضر از آن نوبت خود را به تصمیم می گیرید که آیا شما قبول پیشنهاد. مکالمه شما دو ممکن است شروع خواهد شد راه دوستی را — به آرامی haltingly و از طریق دنبال اشتراکات به جای گسل.

یک پیشنهاد باز از شما ممکن است به درخواست او در مورد درمان او. چرا او وجود دارد چیزی است که او در یادگیری چه او امید برای به انجام رساندن و چه نشانی از او می خواهم از شما ؟

دوستی خود را ممکن است کمتر “گیلمور و بیشتر “زنان خانه دار از اختلال در تقاطع” اما راه را باز کنید تا فرصت است به بحث گوش دادن و یادگیری به مخالفت مسالمت آمیز است.

عزیز امی: من شاهد بوده ام “جولیان” برای کمی بیش از دو ماه. ما هر دو در اواخر 20s.

او شیرین است, بخشنده صاحب یک کسب و کار پایدار دارای چندین سرگرمی/احساسات و بسیار صادقانه با من در مورد همه چیز. همه از دوستان من او را دوست دارم.

اما من می ترسم برای او در نهایت به دیدار من محافظه کار, ایتالیایی-آمریکایی ، جولیان پوشش داده شده است در خالکوبی.

یک زن و شوهر همیشه قابل مشاهده بر روی پشت گردن خود را. من دوست دارم تتو خود. من همین حالا در نظر بگیرید این یک پرچم قرمز است. کار خود را نیز یقه آبی.

به تازگی مادر من “من کاین” خود Instagram صفحه و به نام من در خشم. او گفت که “باید چیزی اشتباه است با او” به پوشش خود می خواهم که و که من “نمی تواند” تاریخ او.

او گفت: بسیاری از قضاوت کلمات و نادیده انگاشتن احساسات من. او گفت که او را وحشت زده از آنچه که خانواده ما را از او فکر می کنم.

من منتظر برادر بزرگتر من به گفتن کلمات مشابه.

جولیان شده اند و من بیشتر جدی است.

من به او گفتم که او را به توقف تلاش برای کنترل و فقط به قبول آن است. اما من هنوز هم صدمه دیده و نمی خواهید برای مقابله با بیشتر قضاوت.

باید چه کار کنم ؟

— نه قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن

عزیز نه قضاوت: ایتالیایی-آمریکایی خانواده به نظر می رسد رفتار برخی از کلیشه راه اما در سن شما و مرحله آن است که به خوبی زمان گذشته به افتراق از خانواده خود را. خود را نامهربان و پر از شکوفه واکنش به پسر خود را ظاهر بازتاب بسیار ضعیفی در آنها. چگونه شرم آور (برای آنها).

در حالی که من قاچاق در کلیشه های, شاید شما می توانید بیش از حد. مانند Cher شخصیت در “Moonstruck”. به آنها بگویید که “ضربه محکم و ناگهانی از آن!”

عزیز امی: “ناشناس گران” می خواستم به اذعان جدید نوه (پسر پدر کودک نیست).

پاسخ شما خوب بود اما به عنوان یک بازنشسته و خانواده قانون وکیل من پیشنهاد می کنم قبل از ارتباط با کودک توسعه که او تلاش برای به دست آوردن پدری یا آزمایش DNA در ادعایی نوه. شما هرگز می دانم که پدری برای اطمینان تا زمانی که شما نتایج آزمون.

من تا به حال مواردی که پدربزرگ و مادربزرگ بعد از کشف “غیر پدری” پس از آنها تا به حال یک رابطه با کودک و آن ویرانگر است.

— شده وجود دارد

عزیز شده است وجود دارد: مشاوره خوب; با تشکر از شما.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون askamy@amydickinson.com و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de