درخواست امی: پدر نیاز به بازنویسی پدرش پیر اسکریپت

عزیز امی: پدر من قضاوت انتقادی ميانگين به مادرم و به طور کلی فاقد همدلی یا عشق. من نمی توانم به یاد داشته باشید او تا به حال گفت: “من شما را دوست دارم” به هر یک از ما. او شروع به این دعوا با مامان که همه ناراحت کننده است.

مادر من فوت کرد در سال 2007. او مدل خوب پدر و مادر و ما هرگز مورد سوال خود را برای ما عشق است.

من در حال حاضر ازدواج (12 سال بار دوم). من آگاهانه قول داد که هرگز به مانند پدر من است.

من به تازگی بازدید برادر من و همسرش. در طول سفر من من بلافاصله به رسمیت شناخته شده دقیق همان رفتار من نفرت در من و بابا که از برادر من. او به طور مداوم به تحقیر خود و بی تاب و حیاتی است. آن ترسناک بود و نفس من دور است.

به خصوص در طول COVID-19 اقامت در خانه من شروع به رسمیت شناختن پدر من در من! گناه کمی بحث با همسر من, بزرگ شد, مسخره دعوا (معمولا کشیده شده توسط من). من شروع به استفاده از همان تحقیر زبان و عصبانی گرایش من به رسمیت شناخته شده از پدر (و در حال حاضر برادر من) هنگامی که صحبت کردن به کودکان!

من خیلی تلاش کردم تا مدل چه من به یاد داشته باشید از من مادر دوست داشتنی و مهربان رفتار — من بگویید بچه های من و همسرم, من دوست دارم آنها را در همه زمان ها.

من عمدا انجام همه چیز را من می توانم به یک محبت شوهر و پدر. اما من در حال حاضر شناخت این شیاطین از پدر من و من می ترسم.

این عادی است ؟ است وجود دارد یک راه برای سرکوب این رفتار ، من می خواهم بچه های من و خانواده من دوست دارم و همیشه به یاد داشته باشید من برای اینکه یک پدر با محبت, نمی, عصبانی, تحقیر و بحرانی حرکت تند و سریع.

— ترس در دنور

عزیز می ترسم: شما پروری به رفتار به عنوان پدر خود را انجام داد. شما هر استفاده – شما مادر خود را خوب مثال و (مهم) شما دارای هر دو آگاهی و میل به تغییر.

استرس همیشه خارج کردن این اسکریپت های قدیمی, اما شما می توانید عمدا بازنویسی آنها را با همسر خود کمک کند.

نشستن با او در آرامش و لحظه ای خصوصی و بحث در مورد چگونه شما تشدید این استدلال. همیشه به یاد داشته باشید – وقتی که شما باعث استفاده از “من” بیانیه است و هرگز “شما” اظهارات. بنابراین – “شما یک so-and-so” می شود “من احساس می کنم عصبانی/ناراحت/خارج از کنترل در حال حاضر.”

به یاد داشته باشید که همه مهم “مبارزه یا پرواز” حیوانات ضربه? شما همیشه باید انتخاب کنید “پرواز است.” حذف خودتان. خنک کردن. لنگر خود را به بهترین نیت.

متاسفانه بسیاری از “من دوست دارم yous” آیا پاک کردن یک “تو بی ارزش است.” بنابراین همیشه عذر خواهی و استفاده از جزئیات در مورد آنچه شما در حال عذرخواهی است. به بچه های خود را: “من متاسفم من گفت که به شما. من که یک پدر خوب را به شما زمانی که من صحبت می کنید که راه. پدر من عمل مانند آن است و من می دانم که چقدر ترسناک است فریاد زد و به نام نام. من قصد دارم به خودم یادآوری کنم به یک نفس عمیق تعداد به ده و جلوگیری از خودم از گفتن مضر چیزهایی که من به این معنی نیست.”

عزیز امی: زمانی که من به تازگی بیوه وجود دارد بسیاری از افسرده کارهای برای دریافت از طریق, اما برخی از شگفتی مالی می تواند اجتناب شده است.

شاید برخی از خوانندگان خود را بهره مند از آگاه ساخته شده از آن شگفتی است.

شوهرم بدون اطلاع من تا به حال مشترک برای برخی از کسب و کار که به طور مستقیم در صورتحساب یا لیست به ما حساب کارت اعتباری. من فقط آگاه شد از آنها به عنوان تحویل ساخته شده بودند که برخی از آنها تا به حال بدون بازگشت آدرس یا شماره تماس — الکترونیکی و یا در غیر این صورت.

Unscrambling آنها بود تند و زننده و وقت گیر است.

به ترکیب مسائل یک کارت اعتباری فروشنده که من تماس گرفت به گزارش مرگ شوهر و سپس شتابزده لغو کارت من بدون تا آنجا که: “خیلی متاسفم” حتی اگر ما تا به حال یک بی عیب سابقه اعتباری.

توصیه من این است: مطمئن شوید که شما با شریک زندگی خود را تمام اطلاعات حساب خود را. آن را به قطعات یدکی آنها بسیار اندوه و استرس است.

— نه مالی جادوگر

عزیز Wizard: با تشکر از شما برای این مفید درس. در حال حاضر که بسیاری از ما گردان اتوماتیک حسابداری و مدیریت و حتی دیدن یک کاغذ لایحه مرتب سازی این چالش می تواند کار در طول یک زمان دشوار است.

عزیز امی: “عزادار پدر” می خواستم به دیدار پدر او, اما او نمی خواهد اجازه دهید او مراجعه مگر اینکه او را متوقف ، با تشکر از شما برای اشاره به این که تقریبا هر دود باقی مانده می تواند سمی برای برخی از مردم است. “مرده” مانده روی لباس ها می توانید به من به شدت بیمار است. “زنده” دود ارسال خواهد شد من به ER.

— تمیز کردن هوا!

عزیز هوای پاک: همچنین افراد سیگاری تمایل به درک که چگونه قوی باقی مانده خود, پوست, مو و لباس است, حتی اگر آنها را دودی خارج است.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de