درخواست امی: COVID-19 هل یک مرد متاهل از تخت

خوانندگان عزیز: به دلیل پیوند برنامه ریزی من نوشتن و ارسال ستون من دو هفته پیش از انتشار. با توجه به این زمان تاخیر Q&A را منعکس نمی کند آخرین اطلاعات در مورد در سراسر جهان COVID-19 بیماری همه گیر.

عزیز امی: من زندگی در یک شهر کوچک در ایالت تنسی. من دوست دارم شوهر فوق العاده, اما به تازگی او بودن بیش از حد دراماتیک در مورد COVID-19. او مرا به یاد پنج بار در روز به دست شستن. او همچنین قرار دادن دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در ماشین من.

امی من می دانم که برای شستن دست من و من که ناراحت شده و او با قرار دادن دستمال مرطوب در ماشین من.

آنچه واقعا مرا ناراحت می کند این است که او به من گفتن به خواب در یک اتاق متفاوت از او را! ما شده اند با خوشحالی ازدواج 16 سال و ما باید همیشه خواب در همان تخت — حتی زمانی که یکی از ما مریض بود.

او به من گفتن به پوشیدن دستکش لاستیکی زمانی که من به طبخ غذا برای ما. او به من گفتن نه به ترک خانه.

به نظر من همه ساخت بیش از حد یک معامله بزرگ در مورد COVID-19.

من زیاده?

— نا امید در تنسی

عزیز نا امید: به نظر میرسد شما در زیر واکنش می دهد. این دلیل می تواند شوهر خود را بسیار نگران خود را — و — بهداشت و سلامت. خود نگرش و رفتار می تواند موثر بیش از اصلاح در بخشی خود را.

این است که از (آموزنده) مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت (CDC.gov): “این ویروس به فکر گسترش عمدتا از فرد به فرد در بین افرادی که در تماس نزدیک با یک دیگر (در حدود 6 فوت) است.”

همانطور که از نوشتن این ویروس نه از طریق منطقه خود ، شاید شما خوش شانس دریافت کنید و آن را به نحوی کاهش دهد قبل از آن را به شما.

جایی که من زندگی می کنند, مردم در حال ترک خانه های خود. کل منطقه قفل شده است. عمل صرف وارد شدن به یک ماشین و رفتن به جایی “غیر ضروری” به نظر می رسد مانند یک دور کردن چشم انداز.

شما باید فردی حق به سهل انگاری و یا احمقانه است. شما می تواند خوش شانس دریافت کنید و نمی توانید این ویروس. یا شما می توانید قرارداد ویروس و علائم بنابراین شما هرگز آن را می دانم.

شما لازم نیست که حق به طور بالقوه در معرض افراد دیگر با مصونیت از مجازات.

من فکر می کنم شما باید لزوما پوشیدن دستکش در حالی که شما آماده شام ؟ هیچ.

اما اگر شوهر شما بود و اعتماد به نفس است که شما از شستشو و شسته بود سطوح شما می خواهم لمس او ممکن است دمدمی مزاجی بیرون بسیار بسیار است. (او همچنین می توانید شام را…).

خط پایین: اگر شما در این زمان بیشتر به طور جدی شوهر شما ممکن است احساس خواب راحت تر با شما. آن زمان را برای شما به شماره گیری در به واقعیت آنچه که اتفاق می افتد. نه فقط واکنش نشان می دهند با دلخوری به شوهر خود. او را به بحث در مورد نگرانی و ببینید اگر شما می توانید رویکرد این تهدید به عنوان یک تیم.

عزیز امی: بسیاری از خوانندگان خود را بنویسید و سوالات در مورد همسر یا خواهر و برادر تا کنون که بدون آشکار هر کسی جنسیتی از جمله خود را.

چرا شما فرض کنید که ؟ به عنوان یک مرد همجنسگرا در من منتظر 23 سال به طور قانونی ازدواج شوهر من دو سال است.

در حال حاضر متاهل, من نمی توانم تصور کنید که با اشاره به او را به عنوان چیزی غیر از شوهرم.

همسر شریک مهم دیگر ، فقط به نظر می رسد کمتر صادقانه و کمتر مختصر و مثل من نوعی کاهش اهمیت خود را.

می تواند به شما توضیح بدین ؟

— افتخار, شوهر

عزیز افتخار: من نمی تعیین جنسیت برای افرادی که نوشتن برای من, مگر اینکه آنها را روشن در خود سوال است.

جنسیتی نیست همیشه وابسته به مسائل بین زن و شوهر. مطمئنا حتی در رابطه خود را شما می توانید ببینید که برخی از مسائل که محصول بین زوج ها تا حدودی جهانی بدون در نظر گرفتن جنسیت و تمایلات جنسی.

من شک دارم که برخی از افراد عمدا ماسک جنسیت خود را به منظور ماسک هویت خود و ایجاد یک بیشتر و محافظت از خود را در گمنامی و دیگر اعضای خانواده. و البته من احترام است که بیش از حد.

عزیز امی: من پسر RN در اتاق اورژانس در آلاسکا بیمارستان منطقه ای در لنگرگاه است.

اتاق اورژانس بیمارستان است و در حال حاضر شاهد چندین موارد احتمالی COVID-19 هر روز. آنها در حال استفاده مجدد از ماسک به عنوان کسی که به سرقت برده و تعدادی از ماسک های از نزدیکی بیمارستان.

می تواند به شما اصرار افرادی که منابع برای اهدای آنها به اولین پاسخ دهندگان از جمله آتش نشانی ادارات و بیمارستان ها?

همچنین لطفا بگید hoarders به منابع خود را به اولین پاسخ دهندگان که آنها باید پناه در جای احتکار.

من نگران برای پسر و خانواده اش (به عنوان او دارای دو فرزند بسیار جوان).

— دور مادر

مادر عزیز: این کاملا دلخراش.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im