درخواست امی: دانشجو می آموزد معادله: رشد برابر تغییر

عزیز امی: هر کس ادعا می کند که کالج بهترین چهار سال از زندگی خود را. دوستان من همیشه فشار به من گفت که من فقط یک فرصت محدود برای رفتن وحشی و از آن لذت ببرید.

به تازگی من شده اند با داشتن مقدار زیادی از یک شب می ایستد و واقعا رابطه جنسی گاه به گاه.

در این لحظه من متوجه شدم که چگونه مضر برای من بود این بود آخر هفته گذشته که در آن من به قلاب تا با یک مرد که من فکر کردم فوق العاده زیبا و صادقانه می خواهم به شما می دانید بهتر است.

روز بعد یک گروه از ما (از جمله خود او) آویزان. من وانمود نمی مراقبت در مورد او. او معاشقه با برخی از دوستان من (و دیگر) بنابراین من تصمیم به لاس زدن با یکی از دوستان خود را.

من حتی نمی دانم او که خوب بود اما اجتناب از چگونه من واقعا احساس معاشقه با دوست خود.

چرا من نگه دارید انجام این کار و من چگونه می توانم متوقف می شود ؟ در این جهان که در آن استانداردهای دوگانه هستند چنین چیزی من سعی می کنم به بزرگتر فرد به تظاهر که برای من مهم نیست اما من انجام دهد.

من واقعا ناراحت زمانی که پسر من رو با صحبت شد به یکی از دوستان من و من حسادت کردم.

— جوان اشتباه در لبه

عزیز اشتباه گرفته شود: اول این: همان زیر مجموعه ای از افرادی که ادعا دبیرستان عالی ترین زمان از زندگی نیز ادعا می کنند که کالج آخرین شانس خود را برای “وحشی” و غیره.

به عنوان یک نسبتا باستان فرد, من اینجا هستم تا به شما بگویم که هیچ مرحله از زندگی یک کودک بسیار جذاب است. و تجربه های وحشی رها شده است فوق العاده ترین زمانی که شما به اندازه کافی بالغ به گنج — به سلول های خود را — لذت واقعی احساس خود را در “aliveness.”

دلایل دیگر چرا مردم عقب نگاه در سال کالج با چنین علاقه شامل چالش های غواصی را به عقل خود را در حال رشد کردن در کنار یک گروه متنوعی از افراد با این استدلال بیش از بزرگ قلمرو ایده های خود را بررسی و معنویت چگونه به زندگی اصیل و نیز داشتن تجربه جنسی است.

به عنوان یک زن جوان شما حق (و وظیفه) به ادعا می کنند قدرت خود را, و من می خواهم به شما تبریک می گویم چرا که آنچه که شما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر به این معنی است که شما در حال رشد! رشد برابر تغییر است.

تظاهر شما نمی مراقبت در مورد کسی است که “بزرگتر فرد است.” حسادت طبیعی است احساسات انسانی. یادگیری به عشق خود بدان معنی است که شما گنج خود را پیچیده احساسات و شما نمی خواهد ضرب و شتم خود را برای احساس احساسات خود را.

حال کسی که overindulged (در, نوشیدنی, مواد مخدر, مواد غذایی, رابطه جنسی) را تحقق طلوع: “هممم این برای من کار نمی کند دیگر.” و آن شخص خواهد شد و سپس کشف رفتار بررسی انگیزه و را انتخاب کنید به زندگی می کنند متفاوت است.

این است که وقت خود را.

عزیز امی: من نامزد خیانت! او ارسال تند و زننده تصاویر خود را به زن دیگری. او سوگند او هرگز خواب با او.

ما قرار است به ازدواج در دو ماه! من را ویران کرد. همه چیز در حال حاضر برای پرداخت می شود و بسیاری از پول است که صرف پول است ما نمی توانیم به عقب بر گردیم.

لطفا به من کمک کند. من هیچ ایده چه چیزی برای انجام.

— دل شکسته

عزیز دل: من متاسفم شما در حال رفتن را از طریق این.

خود را نامزد متاسفم ؟ دیگر از دفاعی بیان کرد که او نمی خوابید با این زن دیگر به او توضیح داد که چرا او این کار ؟ او قبل از این انجام داده? آیا او در نظر نمی این تقلب?

شما نیاز به تلاش بسیار سخت برای در حال حاضر — برای قرار دادن عروسی افکار و عروسی مذاکرات را برای حداقل دو هفته در حالی که شما دو نفر در این مورد صحبت کنید. اگر شما با داشتن روحانیت انجام مراسم خود را, شما دو می تواند به دنبال ملاقات با آنها به منظور تهویه نگرانی های خود را.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که اگر این درست است dealbreaker برای شما و تصمیم خود را خواهد شد بر اساس درگیری و مکالمات است که جریان از این قسمت. اگر آن است که یک dealbreaker و سپس از دست دادن این پول را (صادقانه!) بهترین پول شما تا کنون صرف شده است.

من به شدت توصیه به خواندن: “دشوار گفتگو: چگونه به بحث در مورد آنچه مهم” توسط داگلاس پاتون بروس سنگ و شیلا Heen (2010, Penguin Books).

عزیز امی: “نا امید مادر” نمی فهمم چرا مادر نمی خواهند به بچهداری نوه اش یک روز در هفته است.

جواب شما کامل بود. این مادر بزرگ انجام شده است بالا بردن کودکان. این دختر نیاز به رشد کردن.

— D

عزیز D: این مادر بود که حاضر به بچهداری اما نه در این برنامه که دختر او اصرار بر. پاسخ به پاسخ من مخلوط شده است اما من با تشکر از شما.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im