درخواست امی: شهروند می خواهد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر “آمریکا”

عزیز امی: من و خانواده ام آمد به امریکا از اتحاد جماهیر شوروی زمانی که من یک نوجوان بود. ما شد و شهروندان است. من تحصیل کرده در اینجا و خود را یک کسب و کار موفق. من نوشتن به خوبی صحبت می کنند و به درستی با تقریبا بدون لهجه. من احساس میکنم یک آمریکایی.

من عاشق امریکا و سعی کنید برای یادگیری چیزهای جدید هر روز, اما من احساس می کنم چیزی از دست رفته است در من.

پس از من به دنیا آمد و صرف سال های شکل گیری در یک کشور کمونیستی (واقعا مانند یک سیاره دیگر در مقایسه با ایالات متحده آمریکا) من “خلبان اتوماتیک” واکنش نیست مانند کسانی که از نمونه آمریکایی متولد مردم است. مثلا من رفتار موضوعات گفتگو, طنز, لباس, نگرش نسبت به پول و حتی زبان بدن گاهی اوقات به نظر می رسد “خارجی است.”

من احساس می کنم مثل آن است که صدمه زدن به من بود “فرهنگی متفاوت است.” من فکر نمی کنم من می گویند و یا انجام هر چیزی که مستقیم توهین آمیز – آن را بیشتر شبیه به یک مقدار زیادی از ظریف ،

چگونه می توانم رفع این “نقص?”

من دوست دارم که بدانم چگونه می شود بیشتر آمریکایی, اما من می توانم هر کتاب یا دوره های در مورد این موضوع.

— نه متولد شده در ایالات متحده آمریکا

عزیز نه: رویکرد ما به عنوان جشن یکی دیگر از استقلال بعد من قدر این غیر معمول و سوال تحریک آمیز که صادقانه – بدون پاسخ “درست”.

من مصرانه از شما را به دیدن خود را در زمینه های فرهنگی و عادات به عنوان یک “نقص” اما به عنوان یک دارایی.

بله امریکا یک کشور است. اما امریکا نیز واقعا یک سری از مفاهیم آزمایش و تجربه است. آن است که هیچ چیز.

اما در اینجا این است که یک “آمریکایی” ایده آل (خیلی متفاوت از فرهنگ شما مطرح شد در): همه آمریکایی ها باید این حق منحصر به فرد خود است که قطعا شما شامل.

اما اختراع مجدد پخته است به تجربه آمریکا و بنابراین اگر شما می خواهید برای تحت تاثیر قرار “آمریکا” رفتار من پیشنهاد می کنم شما را تبدیل به یک دانش آموز از فرهنگ آمریکایی است. نگاهی به تاریخچه دوره در کالج محلی خود را. دنبال با یک کلاس در سینما و فرهنگ عامه است. جزئیات Mark Twain, ادیت وارتون, Sherman Alexie, Gary Shteyngart و جریکو قهوه ای است. گوش دادن به دالی پارتن. سازمان دیده بان “آواز در باران” “رفقای خوب” “آرایشگاه,” “13” و “منكر.”

تبدیل شدن به یک داوطلب آتش نشان است. آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به دیگر جدیدتر شهروندان (آموزش آمریکایی مفاهیم به دیگران را نشان می دهد که چقدر شما در واقع می دانیم). کار خود را در محلی مرکز رای دهی در انتخابات آینده.

هنگامی که شما می گویند و یا انجام چیزی است که شما بر این باورند که “خاموش” درخواست یک دوست به شکستن آن را برای شما. آنها ممکن است انتخاب کنید تا به شما بگویم آنچه که من در تلاش هستم تا به شما بگویم در حال حاضر – آن است که تلاش های خود را باعث می شود شما بیشتر از “آمریکا” فرد می دانند.

عزیز امی: من ازدواج کرده ام برای دو سال. شوهر من یک زمان سخت در نظر گرفتن احساسات من را در نظر میگیرد. او اغلب نادیده من تماس ها و متون. او باعث می شود برنامه را با دوستان خود را هنگامی که خانواده من یک رویداد آنها ما را دعوت کرد.

من خسته از این. هر کس دیگری می بیند او به این “مرد بزرگ” اما در پشت درهای بسته و او آنقدر بزرگ نیست. من نمی دانم چه باید بکنید.

— احساس گیر

عزیز گیر: ازدواج خود را هنوز جوان است. شما و شوهر خود را هم وارد ازدواج با دانش شما جمع آوری شده از خود پدر و مادر است. او ممکن است دوباره پدر خود را و شما ممکن است حمل مادر خود را از تجربیات و انتظارات در مورد آنچه در ازدواج قرار است به مانند.

اینکه یک همسر خوب آموخته است تجربه. این واقعا یک سوال از بودن در این تیم است. تیمی که هر یک از دیگران’ پشت. آنها همچنین اعطای هر یک از دیگر گاه به گاه “outs.”

شما باید با قرار دادن یکی دیگر از اول ؟ کاملا. اما باید او حضور همه خانواده خود را در حوادث ؟ من امیدوارم که نه. وجود دارد اتاق را برای مذاکره و سازش.

زمانی که من به تازگی ازدواج من ارزشمند ترین حکمت آمد از دوستان که در حال حاضر شده است برای ازدواج هفت دهه است. در آن روح شما و شوهر شما ممکن است از یادگیری مطلب “چه چیزی باعث می شود یک ازدواج گذشته: 40 جشن زوج های به اشتراک گذاری با ما اسرار به یک زندگی شاد” با ازدواج زن و شوهر و قدرت Marlo Thomas and Phil Donahue (2020, HarperOne).

عزیز امی: شما میخ خود را در پاسخ به “در یک گوشه” شوهر که به سرانجام رسیده و از حد خود را با همسر الکلی خود را.

من زندگی می کردند که داستان و افتضاح بود.

Al-Anon به من قدرت زندگی در یک الکلی ازدواج به عنوان طولانی به عنوان من. سپس Al-Anon به من این قدرت را ترک کند.

در حال حاضر من به یک زن فوق العاده و زندگی من به معنای. و من هنوز هم به Al-Anon, کار می کند!

— جان K در کارولینای جنوبی

عزیز جان: خود را بهبود!

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de