درخواست امی: کودک گرفتار در سمی خانواده crossfire

عزیز امی: نه ساله “دنی” زندگی با پدر و پدربزرگ و مادربزرگ و هیچ یک از آنها همراه است. دنی همیشه در وسط. دنی پدر (در اواسط 30s) is a self-جذب و صرف زمان بسیار کمی با دنی اما او زندگی می کند در همان خانه.

اگر مادر بزرگ, دیوانه است در دنی پدر (که پسر او) دنی را برای شنیدن همه چیز در مورد آن و بالعکس. گرفتار در بحران, دنی جویده می شود توسط هر دو طرف.

آخرین نمونه از این است که دنی در حال رفتن در تعطیلات با پدربزرگ و مادربزرگ خود را, اما پدرش نبود دعوت شده و حتی نمی دانند که آنها در حال رفتن! مادر بزرگ گفت: Danny نه به پدر خود را چرا که او نمی خواست پدر برای رفتن! و زمانی که آنها بازگشت دنی خواهد بود فریاد زد و توسط پدر خود را برای نگه داشتن راز. دنی نمی تواند پیروزی در این خانواده ناکارآمد.

چگونه می شود آن را مناسب برای دیگر اعضای خانواده در تعطیلات به ترک با پسر خود و نه به او بگویید و به تقاضا که دنی نگه داشتن این راز ؟ پدربزرگ و مادربزرگ در حال اصلی خود را مراقبان و اگر آنها را ترک کرد و پشت سر من شک پدر خود را نگاه بعد از او برای 10 روز پس از دنی باید با آنها.

من (و نه بسیار محترم) عضو خانواده که خوشبختانه زندگی نمی کنند وجود دارد. من نگه داشتن دهان من بسته است چرا که کسی از من پرسید اما دنی می کند با من به اشتراک گذاشتن برخی از نگرانی و ترس. من واقعا احساس می کنم برای پسر. همه من می توانم فکر می کنم به او بگویید که او می تواند نمودار مسیر خود را زمانی که او رشد می کند و این که او نمی خواهد به زندگی می کنند با هر دو پدربزرگ و مادربزرگ او یا پدرش. به نظر می رسد تا کافی نیست.

بدیهی است که همه این افراد نیاز به مشاوره و من به طور جدی شک این امر تا کنون اتفاق می افتد چرا که آنها کور به خود عصبانی اختلال.

آن است که حق را برای آنها به دنی بدون گفتن پدر ؟ چه می توانم بگویم به دنی?

— نگران نسبی

عزیز نگران: این درست نیست برای این پدربزرگ و مادربزرگ به روح خود را نوه دور — مگر آنها کودک را قانونی خوانده پدر و مادر یا نگهبان آن را نیز غیر قانونی برای آنها به فرزند بدون اجازه پدر.

هر پدر و مادر به خانه بازگشت و برای پیدا کردن فرزند خود را از دست رفته بدون توضیح موجه در تماس با پلیس گزارش یک آدم ربایی.

فقیر “دنی” است که در یک سمی خانواده است. هیچ فرد بزرگسال باید همیشه از یک کودک به یک راز نگه دارید از یک پدر و مادر; راز نگه داشتن تقسیم یک کودک وفاداری – این است که افرادی که بهره برداری از کودکان بخواهید آنها را به انجام.

دنی نمی توانید صبر کنید تا زمانی که او رشد می کند تا به نمودار مسیر خود را. داده پویا در این خانواده کودک خواهد پرداخت قیمت و مسیر خود را خواهد شد بسیار راکی. اقامت نزدیک به پسر.

شما نباید خاموش ماندن. این خانواده به شدت نیاز به مداخله به خاطر کودک.

عزیز امی: من لذت بردن از ملاقات با دوستان من یک به یک; من فقط انجام دهید. این برای من ناراحت کننده زمانی که ترتیبات ساخته شده برای دیدار با یک دوست و سپس پیدا کنم که او را دعوت دیگران به ما بپیوندید.

این است که من نمی مانند دیگر مردم است. آن را فقط تغییرات گفتگو زمانی که چهار یا پنج نفر.

من باید به دنبال دیگر دوستان که فکر می کنم که من وجود دارد و یا یک راه برای بیان احساسات من بدون آینده به عنوان ضد اجتماعی ؟

— چیزی از a Loner

عزیز Loner: ممکن است شما یک “loner” بسیار به عنوان یک درونگرا که انرژی sapped توسط گروه از مردم – به ویژه هنگامی که شما از آن انتظار نیست. هیچ چیز وجود دارد “اشتباه” با احساس این راه – آن را راه شما ساخته شده است!

اگر شما در حال صدور دعوت نامه شما را وادار به دیکته بنابراین شما می توانید می گویند: “بیایید ملاقات در گوشه کافه – اما فقط دو نفر از ما باشه؟” اگر کسی دیگری است, ساخت این برنامه, شما می توانید بپرسید اگر دیگران وجود خواهد داشت. درک می کنم که اگر شما در حال ملاقات با یک دوست در یک نوار یک احتمال وجود دارد که دیگران ممکن است به شما ملحق شوند.

بخوانید: “آرام: قدرت درونگراها در جهان است که می تواند به توقف صحبت کردن” توسط Susan Cain (2013, برادوی کتاب).

عزیز امی: من واقعا باید اظهار نظر در مورد این نامه “به دنبال بیش از حد حسن نیت ارائه میدهد.” او می خواستم با تشکر و اعتبار برای مودب چیزهایی که او در طول روز خود را.

ما مودب و عملی niceties به دلیل آن چیزی است که ما باید انجام دهیم و چه کسی ما را انتخاب کنید — و نه به صورت مستمر اذعان و/یا ستایش از هر چیز.

— آن استراحت بدهید

عزیز بقیه: من کاملا موافقم.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de