درخواست امی: تجرد باعث می شود شریک زندگی نفس به شاقول

عزیز امی: من یک زن هستم من در اواسط 50s. من تا به حال مختصر بدبختی ازدواج در 30s (بدون فرزند) شده اند و خوشبختانه تا کنون تنها پس از.

“جک” 60 ازدواج کرده بود خود را برای تمام عمر بزرگسالان و دو رشد کودکان و نوجوانان است. او فکر ازدواج او خوشحال بود اما همسر خود را فقط به سمت چپ یک روز حرکت در نیمه راه در سراسر کشور است. (من می دانستم که آنها هر دو قبل از این اتفاق افتاده است.) پس از طلاق, جک و شروع کردم به آشنایی.

جک با محبت و با ملاحظه. ما یک زندگی فوق العاده با انجام شغل یک دایره بزرگ از دوستان و به اشتراک گذاشته شده سرگرمی. خود را فرزندان و همسران خود استقبال کرده اند من با آغوش باز. بحث ما از طریق تفاوت مانند منطقی مردم است. ما خریداری یک خانه با هم. من نمی توانستم تصور کنید که یک رابطه بهتر!

هنوز هم به من اعتماد به نفس گرفته و برخی از بازدید. جک را انتخاب کنید نه به ازدواج خود و آگاه بودن است که او ترجیح می دهند با سابق خود باعث می شود من احساس می کنم این جایزه تسلی. جک گفت: هرگز چیزی در مورد آن, اما آن چیزی است که من آگاه است.

همچنین برای برخی از دلیل است که او تمایلی به بحث در مورد جک نمی خواهند به صمیمی. ما تا به حال چند برخورد اولیه در رابطه ما صرفا به این دلیل او می خواست به من لطفا. هر زمان که من مطرح کردن موضوع او فقط می گوید او بیشتر علاقه مند به همراهی (در عین حال او را دوست دارد فیلم یا تلویزیون نشان می دهد که پوست کمی نشان می دهد).

عدم صمیمیت جنسی شایع در روابط بین افراد مسن?

یا به این دلیل است که او می خواهد با همسر سابق خود?

من خوب با داشتن هرگز به عنوان طولانی به عنوان آن را نشانه آن است که وجود دارد چیزی است که بزرگتر از دست رفته در روابط ما.

— Confusedly مجرد

عزیز مجرد: به شما می گویند که شما و “جک” بحث خود را از طریق تفاوت مانند عقلانی انسان است.

من اصلا رغبت مجبور چاله در شادی خود را ، جک اجازه می دهد تا شما فرض کنیم که او ترجیح می دهند سابق خود. او قاب ازدواج خود را به عنوان به پایان رسید از آبی است. او نمی خواهد که با شما نمی خواهد بحث در مورد آن با شما.

آن را برای شما رخ داده است که این رفتار ممکن است به کمک همسر خود را انتخاب به ترک ؟

میل جنسی می کند و رها کردن برای برخی از مردم به عنوان سن آنها, اما آن را نه کاهش یافته و برای شما و من فراموش نمی کنم آن است که عرف مردم در این گروه سنی به مجرد. وجود دارد هیچ کار اشتباهی با انتخاب تجرد و یا زندگی می کنند یک زندگی مجرد. اما شما نمی آن را انتخاب کنید. او.

صمیمیت واقعی مستلزم بودن به اندازه کافی شجاع به خودتان اجازه دهید که دوست خود را از طریق ضعیف ترین عجیب ترین و یا بیشتر به چالش کشیدن لحظات. صمیمیت شروع می شود با صحبت کردن و افشای گوش دادن و پاسخ صادقانه میگویم.

اگر رابطه خود را در جای مناسب خود اعتماد به نفس را از جمله بازدید. شما حق سوال و تعامل صادقانه مکالمات. اگر پسر خود را نمی تواند (یا نمی خواهد) تعامل با شما در این راه, سپس شما باید انتخاب سختی را.

عزیز امی: من در یک پل برای بیش از 10 سال (12 عضو). ما با هم در مورد یک بار در ماه.

قبل از چند سال گذشته میزبان ارائه شام و نوشیدنی. عالی بود! شما تا به حال یک شب لذت می برد و شخص دیگری را به مهمان نوازی و پخت و پز.

هنگامی که آن را به نوبه خود شما را به میزبان شما بازپرداخت به نفع.

در چند سال گذشته این تبدیل به بیشتر از یک “غذای مختصر” شب. مشکل این است که — همان تعداد کمی از مردم به نظر می رسد به آوردن گلدان! من اغلب به یک جذاب, خلاق, ظرف, تنها به شخص دیگری را به یک بطری آب گازدار یا هیچ چیز.

است وجود دارد یک راه برای حتی حجم کار در میان ما بدون انگشتان اشاره و صدمه زدن به احساسات?

— یک پل خیلی دور

عزیز پل: بله. راه برای این کار این است که به بحث در مورد آن را به عنوان یک گروه. شما می توانید می گویند “ما پل شام عالی بود در حالی که آن را به طول انجامید اما آیا ما می خواهیم برای انتقال دور از شام و به چیز دیگری است؟” آوردن, اسنک, دسر, و یا فقط به اشتراک گذاری نوشیدنی ها ممکن است جمعی انتخاب است.

عزیز امی: “بازمانده” را تحمل وحشتناک سوء استفاده در دوران کودکی و می خواست به مقابله با زنی که مورد آزار واقع شده بود او به عنوان یک کودک.

این جمله طلا خالص است: “‘اجازه خواب سگ دروغ” است نه پاسخ برای شما چون شما سگ خواب هرگز. این خاطرات هنوز هم سرعت و ساقه و تهدید به حمله با چنگال.”

با تشکر از شما برای کمک به این بازمانده و میلیون ها نفر از دیگران — با کمتر از 100 کلمه.

— ممنون

عزیز سپاسگزار: من غلیان احساسات پشتیبانی برای این پاسخ و من واقعا آن را درک.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>