درخواست امی: برادر جدا بیش از پدر هدیه

خوانندگان عزیز: به دلیل پیوند برنامه ریزی من نوشتن و ارسال ستون من دو هفته پیش از انتشار. با توجه به این زمان تاخیر س و را منعکس نمی کند آخرین اطلاعات در مورد جهان COVID-19 pandemic ما در حال حاضر مواجه است.

عزیز امی: برای سال قبل از پدرم فوت کرد او بارها و بارها گفته او چهار فیلم کودکان و نوجوانان است که او را ترک او (کوچک و مختصر و مفید) خانه و خانواده به برادر #1.

خواهر و من با او به توافق رسیدند که این برادر تا به حال به آن نیاز دارید (کم درآمد با کودکان) و بقیه از ما نیست.

برادر #2 بود کبود و صحبت نشده به ما برای سه سال. (توسط راه او ثروتمند است — صاحب یک قایق برخوردار متعدد تعطیلات هر سال تا $20,000 مسابقه دوچرخه — و لازم بود برای خانه.)

سریع به جلو به در حال حاضر. برادر #1 (در حال حاضر در خانه) است به طور جدی بیمار نوزاد. من با هواپیما از اروپا, خواهر, سفر در سراسر کشور وجود داشته باشد.

ما در مدرسه اجرا می شود, خرید مواد غذایی, و غیره. اجازه می دهد تا برادر من و همسرش به صرف زمان در بیمارستان است. (نوزاد هنوز در بیمارستان است اما در حال بهتر شدن است.) برادر #2 — زندگی می کند که 15 دقیقه دور — هیچ چیز نیست. او با ارسال یک پیام متنی هنگامی که خواهر و برادر من به او گفتم در مورد این بحران بهداشتی, اما هیچ تماس تلفنی بدون پیشنهاد برای کمک به — هیچ چیز!

من احترام برادر #2 آرزوها و من سعی کنید به او قضاوت کند. شاید وجود دارد مسائل بین پدر من و او را که من می دانم که هیچ چیزی در مورد. در عین حال من شگفت زده شده بودم که حتی به شدت بیمار نوزاد نمی استخراج یک پاسخ متفاوت.

در حال حاضر من شروع به قضاوت او. من فکر می کنم که او فقط یک حرکت تند و سریع, و ارزش یک لحظه فکر بیشتر.

من نمی خواهم چیزی شبیه به نفرت در قلب من است. من از دست رفته یک راه رو به جلو در اینجا ؟

— اشتباه برادر

برادر عزیز: یکی از راه های به جلو خواهد بود برای شما برای رسیدن به یک فعال تر از راه های که در آن شما خواهد بود امیدواریم از دریافت برخی از وضوح در حالی که باقی مانده واقع بینانه در مورد یک تیره نتیجه.

شما می توانید با ارسال یک باز ارتباطی: “هی, من در شهر با گراهام و خانواده اش. خود را کوچک نوزاد هنوز در بیمارستان است. می تواند به بحث ما در حالی که من در اینجا؟”

برادر شما خواهد شد یا نه پاسخ در تمام یا او را صبر کنید تا درست قبل از ترک کشور و سپس به شما یک مختصر noncommittal پاسخ. سپس شما می توانید بپرسید: “حال شما خوب است ؟ وجود دارد چیزی است که شما می توانید به من بگویید در مورد؟”

او ممکن است در پاسخ به این nonjudgmental نمایش داده شد در یک راه است که به شما می دهد بیشتر به رفتن. زمانی که مردم برداشت و لازم نیست توضیح دهد که چرا از آن است که وسوسه انگیز و ساده ترین — برای پرش به سخت ترین نتیجه است. شما قطعا می توانید ارسال کردن برادر خود را به عنوان یک خودخواه, حرکت تند و سریع, اما شما همچنین ممکن است صبر کنید تا زمانی که شما حداقل تلاش برای اتصال.

عزیز امی: سابق co-worker منتقل شده به منطقه است و می خواهد به یک رابطه دوستانه با من و شوهرم.

ما تا به حال ناهار یک زمان و من و همسرم شد ناراحت کننده با گفتگو.

سیاسی این فرد است که بسیار محافظه کار و آوازی. ما نه.

ما تا به حال هیچ تماسی برای بسیاری از ماه تا دیروز وقتی که من دریافت یک ایمیل گفت: آنها می خواهم به هم “هر چه زودتر به جای بعد.”

چگونه می توانم سنجیده و کاهش درد نکنه احساسات خود را?

— تعجب

عزیز تعجب: چند ماه بعد از دیدن شما یک بار این فرد رسیده است و ابراز تمایل به هم در برخی از نقطه. آنها نه صدور خاص دعوت و یا حتی پرسیدن یک سوال اما در واقع قرار دادن یک مبهم پروب.

اگر شما نمی خواهید برای ایجاد یک رابطه, شما می توانید شروع به فاصله گرفتن روند با پاسخ دادن به این ایمیل را به سرعت. چند روز صبر کنید و سپس با یک پاسخ noncommittal, “من خیلی خوشحال هستم بهار در نهایت فنر! من امیدوارم که شما به خوبی انجام می دهند و تنظیم به زندگی در اینجا.”

اگر آنها یک موضوع خاص و دعوت شما می تواند پاسخ گفت: “من متاسفم, اما من فکر نمی کنم که کار کردن. من برای شما آرزوی بهترین اما ما به نظر نمی رسد بسیار مشترک برای ساخت یک فعال دوستی بر.”

عزیز امی: من پس از خواندن تشویق قبلی خود را “بهترین” ستون اختصاص داده شده به حیوانات از دوران کودکی است که بسیاری از ما انجام داده اند با ما از طریق زندگی است. اتفاقا این ستون منتشر شد در روز است که خبری از کروناویروس همه گیر را شکست. آن آرامش من در طول یک زمان دشوار است.

— آرامش

عزیز آرامش: من آرزو می کنم من هنوز هم تا به حال دوران کودکی من “تدی.”

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de