درخواست امی: کتاب مقدس قرض دهنده باید نگاه به شکسپیر

عزیز امی: من تعجب کنید که چگونه به تعادل دوستی و ایمان با یک معامله کسب و کار است که بد رفته است.

من قرض داده چند صد هزار دلار به یک دوست قدیمی خود را به عنوان کسب و کار تلاش شد و او رفتن را از طریق طلاق.

ما توافق کردیم در استاندارد مستندات و دقیق شرایط پرداخت. او پرداخت می شود تنها بخشی از وام و عدم پرداخت هزینه است که ایجاد مسائل مالی برای من.

ما هر دو مسیحیان و من می خواهم به دنبال کتاب مقدس حکم (که من آنها را ببینید) که نیاز مردم به من قرض بدهید وقتی پرسید. من همچنین می خواهم به یک دوست خوب. اگر چه دوست من می گوید که او احساس بد در مورد وضعیت او به نظر نمی رسد به اولویت بازپرداخت و یا ساخت عاقلانه تصمیم گیری های مالی. برای مثال او و کسب و کار خود را باید متحمل جدید هزینه های که به تازگی به نظر من به عنوان غیر ضروری.

به نظر شما دوستی و درمان این عنوان صرفا مالی معامله ؟ و یا شما می توانید همچنان به او قطع برخی از شل ؟ من هیچ دلیلی برای آسیب رساندن به خود من وضعیت مالی با توجه به یک دوست بد انتخاب, اما من نمی خواهم به غیر عادلانه و یا ظالمانه به کسی.

— یک پشيمان دهنده

عزیز پشيمان: شما قاب خود را از سوال و درخواست آنچه که من انجام خواهد داد. اما هیچ چیز در خود من و ایمان و عمل (و یا حساب بانکی) را قادر می سازد این نوع از وام. اگر من می خواهم و می توانیم به من بدهد و در مقابل به من قرض بدهید.

برای قرار دادن بیش از حد خوب یک نقطه بر روی آن اما نجات دوست خود منجر به مشکلات مالی برای شما و همچنین او را قادر به استقامت در اعتقاد به داستانی که او اجرا می شود یک کسب و کار موفق. همانطور که شما اشاره او به در حال اجرا یک کسب و کار موفق. بنابراین — به جز برای به تأخیر انداختن اجتناب ناپذیر — چگونه شما در واقع به او کمک کرد?

در حال حاضر شما باید کمتر دارایی را نسبت به انجام کارهای خوب مراقبت از اعضای خانواده و کمک به کسانی که در نیاز مبرم به کمک به خیریه (و البته خود جامعه کلیسا). تصور کنید که چگونه بسیاری از گرسنه دهان خود را به هزاران نفر می تواند خوراک چگونه بسیاری از schoolbooks آن می تواند خرید چگونه بسیاری از کلیسای ماموریت های آن می تواند صندوق…?

جای خود را به مهربانی و سخاوت منجر به دارایی های از دست رفته را قادر می سازد خود را دوست اشتباهات و احتمال از دست رفته و دوستی است. این نه تقصیر شما (آن را); انتخاب خود این مسئولیت شما است.

شاید شما باید انتخاب را به دنبال شکسپیر (به جای یک کتاب مقدس) دستور: “نه قرض است و نه یک قرض دهنده بود… برای وام بارها از دست می دهد و هر دو خود و دوستان.”

خود را وکیل یا دادگاه ممکن است قادر به اذیت کردن پرداخت های بیشتر و/یا سهام خود را به دوستان خود شرکت.

شما باید کشف کار شوخ طبعی و حکمت از دیو رمزی که مشاوره مالی است که هر دو عملی و مسیحی متمرکز شده است. شما را بهره مند از خواندن کتاب “میراث سفر: رادیکال نمایی از کتاب مقدس ثروت و سخاوت” (سال 2014 رمزی را فشار دهید).

عزیز امی: من نمی توانستم با استفاده از به طور منظم من اشتراک opera بلیط بنابراین من به بلیط برای من اپرا همراه را به یک آشنایی متقابل در کلیسا ما.

من دیده ام که آشنایی چندین بار از آن به بعد او به من تلفن و آدرس ایمیل برای ارتباط در مورد کلیسا و مسائل و او گفت: نه متشکرم. بلیط نسبتا گران است. باید بگویم هر چیزی به او ؟

— K

عزیز K: شما opera بلیط ممکن است عطا بر کلیسا خود را دوست مثل خیلی ترنجبین از آسمان — و او ممکن است به طور کامل آگاه از منبع. اگر شما اپرا همراه به او بلیط نقش خود را در این ممکن است فراموش گیرنده.

افرادی که خرید اشتراک به تئاتر فصل دانید که چگونه ارزش های فردی بلیط هستند اما کمتر کسی آشنا ممکن است به سادگی فکر می کنم که این بلیط بود “فوق العاده است.”

در حالت ایده آل شما باید برای شناساندن این اذعان همراه اما شما باید ایمیل خود را آشنایی گفت: “من دیده ام شما چند بار اما من در حفظ و فراموش کردن به درخواست شما — شما چگونه بود شب در اپرا? من خیلی متاسفم که در دست تولید است اما من خوشحال هستم که شما می توانید با استفاده از بلیط من.”

عزیز امی: “ناراحت” تا به حال همسایه/مستاجر که صبح زود مایکروویو jolted او بیدار است.

وقتی که می آید به سر و صدا از مشاوره ازدواج و مشاوره هم اتاقی همسران و یا روزنامه تحویل فرد پخش موسیقی با صدای بلند در ساعت 5 — رسیدن به تو به یک داروخانه و یک ماشین سفید سر و صدا. سعادت خالص.

حتی من galloping-گله-از-فیل همسر رفت در مورد پر سر و صدا روال و من هرگز شنیده جوانه زدن.

— Blissed

عزیز Blissed: آن را نمی خواهد به من رخ داده است که یک نوع از سر و صدا لغو خواهد از نوع دیگری از سر و صدا اما بسیاری از خوانندگان توصیه می شود سر و صدا سفید ماشین آلات.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de