درخواست امی: Anti-vax در نگرانی پدر و مادر

عزیز امی: من مادر در قانون خودداری کرده است واکسن برای سال.

دختر من که در حال حاضر پنج یک میکرو preemie.

هنگامی که او متولد شد NICU نیاز به یک واکسن Tdap و واکسن آنفولانزا برای هر کسی که برای دیدن. من MIL نگران بود و او را به بازو خواهد صدمه دیده است و گفت که او نمی باید عکس این ادعا او هرگز بیمار می شود. ما گفت: این بیمارستان قوانین و اگر او نمی واکسیناسیون و سپس او را به صبر کنید حداقل شش ماه برای فصل آنفولانزا به تصویب قبل از دیدن دختر ما.

من بیماری قلبی. دختر من آسم و مستعد ابتلا به ذات الریه. او بیمار بود و پنج بار در این سال یک بار با آنفولانزا (نوع A). من و همسرم هر دو بیمار.

در حال حاضر هر دو پدر و مادر من COVID-19. من تاکید کرد و کمی دست پاچه.

من سعی کردم با صحبت کردن به من MIL. به من گفت که این سقوط آن را به معنای زیادی است اگر او را به دریافت واکسن آنفولانزا. او امتناع کند.

من حتی نمی توانید تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد وقتی که وجود دارد این است که یک واکسن برای کوروناویروس. باید چه کار کنم ؟ آمده اکتبر زمانی که فصل آنفولانزا بازدید ما به خوبی ممکن است در انزوا دوباره. من و همسرم در حال برنامه ریزی به او بگویید که اگر او حاضر آنفولانزا شات او نمی تواند در اطراف خانواده ما و اگر ما اجازه دهید او با ما برای کریسمس, او نیاز به پوشیدن یک ماسک و جلوگیری از تماس فیزیکی.

من احساس می کنم مثل من بودن ميانگين اما من نمی تواند زندگی می کنند اگر چیزی اتفاق افتاده است به کودک است. من نمی دانم که چگونه به او بگویم هر سادگی که او می تواند به ما کمک میکند تا اگر او می شود این واکسن می باشد.

— پدر و مادر مضطرب

عزیز مضطرب: شما یک مقدار زیادی در ذهن خود را در حال حاضر. آیا قرض گرفتن مسائل مربوط به نگرانی در مورد است که نمی خواهد آمد تا برای چند ماه.

شما و شوهر خود را به نظر می رسد در همان صفحه در مورد مادرش و این که کلید. این ماده که بریده و خشک است. که از نظر پزشکی ضروری است که فرزند خود را مادر بزرگ را چه گام های او می تواند برای کمک به محافظت از خود (و خانواده خود) را در برابر ابتلا به بیماری است.

به عنوان محو تابستان به عنوان یک زن و شوهر شما و شوهر شما باید هر دو انتقال برای او بسیار واضح است که دقیقا آنچه که او نیاز به انجام به منظور تماس با خانواده خود را. در نتیجه از انتخاب او به واکسیناسیون نیز روشن است: بدون واکسیناسیون بدون تماس نزدیک. شما دو تا باید با حفظ آرامش و یکپارچه ،

پس از آن شما نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد این بیشتر است. تصمیم به واکسینه خواهد منتقل شده اند به مادر خود را در قانون است. بقیه خواهد بود تا به او. (اگر او می گوید: او واکسینه شده است بخواهید برای دیدن رسید.)

عزیز امی: خواهر من به نظر می رسد کمی بیش از حد وسواس با ضریب هوشی نمرات آزمون است که کودکان خود را دریافت کرده اند. او همچنین می گوید: او می داند که او خود را تست IQ نمره – اگر چه او و من در همان خانواده و من هرگز آموخته خود من است.

راستش من در از دست دادن چگونه به پاسخ به این. در واقع من حتی واقعا نمی دانم که چگونه به فکر می کنم در مورد آن. (شاید که شواهد از من کم IQ?)

— تعجب

عزیز تعجب: تست IQ چیزی از تاریک تاریخ با نمرات استفاده می شود برای جدا تبعیض و اساسا طبقه بندی مردم به دسته های که تعیین دسترسی آنها به تحصیل و فرصتهای شغلی. در سطح خرد خواهر خود را به نظر می رسد به انجام همان — با استفاده از این نمرات به مقایسه فرزندان خود با دیگران.

یک مطالعه گسترده در کانادا به 100000 نفر دسترسی به چندین و چند تست هوش نتیجه رسید که وجود ندارد یک تست واحد و یا جزء است که می تواند با دقت قاضی چگونه به خوبی یک فرد می تواند انجام روان شناختی و وظایف.

“ما نشان داده اند قاطعانه است که شما می توانید در مجموع تفاوت بین مردم در نظر یک تعداد” این مطالعه به این نتیجه رسیدند (2012 یاخته عصبی).

کودکان باید تشویق به توسعه مهارت های خود را در سراسر انواع معیارهای مهم با ویژگی های شخصی مانند شخصیت مهربانی و صداقت در بالای لیست.

عزیز امی: “متحیر پدر و مادر” چگونگی ارتباط برقرار کردن با یک دوست که تبدیل به یک بدبختی به دختر خود.

آن را به من یادآوری عمو که من کردم یک کار در تابستان.

او بهترین مرد اما در زمان های مختلف و شخصیت در کار است. من هرگز به آن فکر دوم زمانی که من ملاقات با عموی من خارج از محل کار و به این روز نگاه به جلو به دیدن او.

— برادرزاده

عزیز برادر زاده: خانواده کار اتصالات اغلب به چالش کشیدن. شما یک بازمانده.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de