درخواست امی: در قانون وام های بد می رود

خوانندگان عزیز: به دلیل پیوند برنامه ریزی من نوشتن و ارسال ستون من دو هفته پیش از انتشار. با توجه به این زمان تاخیر Q&A را منعکس نمی کند آخرین اطلاعات در مورد در سراسر جهان COVID-19 pandemic ما در حال حاضر مواجه است.

عزیز امی: من قرض در قانون یک مقدار قابل توجهی از پول است. در حالی که آن است که بسیاری از افراد آن را به ما.

ما باید با توجه به این فرد بیش از یک سال به ما پرداخت. تصمیم بر آن شد که اگر وام پرداخت نمی شد پشت ظرف یک سال خواهد بود وجود دارد بهره.

اگر وام تمدید تاریخ بعد (مانند یک سال و فراتر از آن) بهره خواهد بود افزایش یافته است.

من تصمیم گرفتم حدود سه ماه پیش به ایمیل آنها است. من بدون پاسخ. از آن به بعد من ایمیل دو بار بیشتر است. من در نهایت دریافت پاسخ.

این فرد مستقل بازرگان است که همیشه در تعقیب میلیون.

آنها گفتند که اساسا آسمان در حال سقوط است. شما می دانید — “ماشین من درگذشت” “من تا به حال به نقل مکان از موجودی…” یکی از سخت شانس داستان یکی پس از دیگری. در حالی که من دلسوز به وضعیت خود آن است نه مشکل من.

من تاکید کردن در مورد این که او بسیار مراقبت زن بسیار بیشتر از I. اما من به او توضیح داد که ما وام هم به عنوان یک خانواده است.

من مطمئن هستم که چگونه به پاسخ به ایمیل های خود را جز به می گویند “من متاسفم در مورد وضعیت فعلی خود را, اما زمانی که شما می توانید پرداخت ما به عقب؟”

من در حال حاضر در جزئیات توضیح داده شده در قانون است که به ما منتقل شده و ما نیز تا به حال ماشین مشکلات و مسائل را با ما در خانه جدید است که ما نیاز به پول است.

باید چه کار کنیم ؟

— بدهکار

عزیز بدهکار: متاسفانه من فکر می کنم شما باید خود را آماده برای این واقعیت است که شما بعید است که بازپرداخت شود. شما به نظر می رسد که بحث تامین مالی نظر خود را در قانون اما شرایط مبهم و شما لازم نیست ذکر است داشتن هر گونه توافق نامه امضا شده بر روی کاغذ.

همچنین – درخواست “هنگامی که شما می توانید پرداخت ما به” دعوت پاسخ “هرگز.” شما باید انتقال “ما انتظار داریم که شما شروع به بازپرداخت این وام در [مشخص کردن یک تاریخ]. پرداخت های ماهانه خود را باید [مشخص کنید یک مقدار]. اگر شما نمی توانید پرداخت ما هیچ انتخاب دیگری اما برای تماس با یک وکیل.”

لطفا — این است که گران قیمت و درس اما در آینده — هرگز پول وام است که شما نمی توانید از دست دادن استطاعت.

عزیز امی: من دوستان با یک گروه از زنان ده که من در کالج 20 سال پیش. همه ما دوستان در طول سال های پس از فارغ التحصیلی سفر با هم جمع دوش کودک و با بهره گیری از تعطیلات سالانه جمع آوری است. من سفر خارج از شهر برای حضور در بسیاری از عروسی خود را.

در حال حاضر بسیاری از این زنان به ازدواج با خانواده. در حالی که این گردهمایی برنامه ریزی در طول سال کاهش یافته (تعهدات خانوادگی شروع به تقدم) گروه ادامه به تعطیلات هم هر تابستان است.

چند سال پیش من متوجه شدم من تا به حال چپ کردن دعوت از لیست. من می دانم که این به دلیل تصاویر ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

یکی دیگر از دوستان نیز طرد شده است. ما مطمئن نیستید که چه چیزی اتفاق افتاده یا چه چیزی باعث این محرومیت. دیدن همه خندان با هم در تعطیلات احساس می کند مانند نمک در زخم.

من برای روز هنگامی که من گنجانده شده است. در عین حال من هم فکر می کنم “چرا دوستان با یک جمعیت است که دیگر استقبال?”

باید بگویم من چیزی به یکی از خانم ها ؟ افکار ؟

— شور وضعیت

عزیز شور: از آنجا که شما در حال حاضر در حال مطالعه حذف شدند, شما لازم نیست به از دست دادن توسط پژوهنده در مورد چه عواملی ممکن است منجر به آن.

به اعتقاد من شانس شما دریافت یک پاسخ مستقیم نسبتا کوچک اما عاقلانه صداقت خواهد برای باز کردن یک مکالمه — و به شما این فرصت را به شما سزاوار به خودتان را بیان کنند. شما باید ایمیل و یا تماس با فرد در این گروه شما را به نزدیک ترین. می گویند “من می دانم این است که بی دست و پا اما من امیدوار هستم که شما می توانید توضیح دهید که چرا من دیگر موجود در گروه ریونیون. من واقعا از دست این گردهمایی و اگر یک مشکل وجود دارد من می خواهم این فرصت را به سعی کنید به آن را روشن.”

عزیز امی: من می خواهم برای اضافه کردن صدای من به خوانندگان دیگر که مفتون خود را در ستون های اخیر به طور کامل اختصاص داده شده به مشتریان از بزرگسالان در مورد حیوانات خود را! با توجه به تمام عدم قطعیت همه ما در حال حاضر تجربه این ستون اشک را به چشمان من!

— تلاش برای آرام ماندن

عزیز تلاش: من بیش از حد. اما به یاد داشته باشید — کسانی از ما که دیگر ما حیوانات هنوز هم هر یک از دیگر.

(شما می توانید ایمیل امی در دیکینسون [email protected] و یا ارسال یک نامه به درخواست امی, P. O. Box 194, Freeville نیویورک 13068. شما همچنین می توانید او در توییتر دنبال کنید @askingamy یا Facebook.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de