به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان کل جهان است تخمگذار در اضطراب منتظر درمان یا واکسنی برای مبارزه با این ویروس در آورده است که زندگی عادی را به یک وقفه به عنوان تقریبا کل نژاد بشر مجبور شده اند برای رفتن به انزوا و خانه-قرنطینه به عنوان شهرهای بزرگ باقی می ماند سخت مستند, همه در ترس از ویروس.

در این راستا بسیار بانکی در Gilead Sciences, Inc., یک تحقیق مبتنی بر شرکت biopharmaceutical که داروی آزمایشی ‘remdesivir’ این گزارش نشان داد پاسخ مثبت شدید COVID-19 – تاثیر بیماران با توجه به گزارش های پزشکی, اخبار سایت آمار. بیشتر مورد دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی شرکت کننده در یک مطالعه از داروهای ضد ویروسی و گفت که آن را در حال دیدن گزارش های دلگرم کننده از جمله سریع بهبود تب و علائم تنفسی در تقریبا همه بیماران بودند که بخشی از remdesivir آزمایشات هفته گذشته است.

آمریکا شرکت سهام افتاده بیش از 15 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از گزارش از آن داروی آزمایشی به سرعت چرخی پایین هر دو تب و علائم تنفسی کار شگفتی در COVID-19-بيماران مبتلا است.

بیمارستان استخدام 125 بیماران به دو فاز 3 مطالعات از جمله 113 با بیماری شدید. این مطالعه هیچ کنترل بازو با تمام بیماران دریافت روزانه تزریق remdesivir. صنعت ناظران در حال حاضر در انتظار برای داده ها از جلعاد را کنترل فاز 3 مطالعه برای اطمینان می دانم. آنها انتظار می رود نتایج حاصل از آن فاز 3 مطالعه در بیماران مبتلا به COVID-19 عفونت در پایان این ماه و داده های اضافی از مطالعات دیگر برای تبدیل شدن به در دسترس ممکن است.

در ضمن جلعاد در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: “کلیت داده ها نیاز به تجزیه و تحلیل به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری از محاکمه.”

Remdesivir که در اصل آزمایش ابولا در بیماران پدید آمده است به عنوان یکی از بالا کوتاه مدت امیدوار برای COVID-19 بيمار. در علاوه بر این به انجام خود آن آزمایش های بالینی جلعاد ساخته شده است که این دارو در دسترس برای مطالعات اجرا شده توسط دیگر حامیان مالی و همچنین به بیش از 1700 نفر در یک دلسوز استفاده از پایه و اساس. هفته گذشته مجله پزشکی نیوانگلند منتشر شده داده ها از 53 بيمار مبتلا به بیماری شدید اما که مجموعه داده ها نیز فاقد گروه کنترل بود.

در ضمن جهانی coronavirus مرگ و میر در روز جمعه با عبور از 1.4 لاخ علامت با ایالات متحده ثبت بالاترین مرگ و میر بیش از 34000.

ایالات متحده ثبت کرده است 670,353 موارد و 34,617 مرگ و میر در حالی که ایتالیا است و دوم از نظر مرگ و میر با 22,170 تلفات. ایتالیا که در پشت ما و اسپانیا از نظر تعداد کل موارد با 168,941 گزارش COVID-19 عفونت.

از 2.1 میلیون ثبت عفونت در سطح جهان نزدیک به نیمی از آن ها در اروپا ساخت آن را سخت ترین ضربه قاره در جهان است.

همه گیر ایجاد کرده است یک بحران بی سابقه ای برای جهان مدرن مجبور است تقریبا نیمی از جمعیت جهان برای زندگی تحت سخت مستند از جمله در هند که در آن 1.3 میلیارد نفر در حال حاضر مجبور به ماندن در خانه به عنوان دولت اعلام کرد یک فرمت به سراسر کشور مستند.

در ضمن تعداد موارد تایید شده از coronavirus در هند صعود به 13,387 روز جمعه با مرگ و میر رسیدن به 437. این 13,387 کل coronavirus-موارد مثبت در هند عبارتند از: 11,201 فعال موارد 1,749 درمان مرخص شده و یا مهاجرت بیماران و 437 مرگ و میر. در 24 ساعت گذشته, 1,007 موارد جدید و 23 و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im