به عنوان Vedanthangal پرنده پناهگاه چهره خشم ‘توسعه’ محیط زیست اصرار تامیل نادو دولت برای نجات محیط زیست

محیط زیست و فعالان را شدت انتقاد کرد در تامیل نادو پیشنهاد دولت به denotify Vedanthangal محبوب پناهگاه پرنده-تقدیر-تالاب واقع شده است که در چنگلپتو منطقه نزدیک به 100kms دور از چنای.

در مجازی کنفرانس مطبوعاتی روز دوشنبه کارشناسان تأکید نیاز به حفاظت از آب بدن و از جمله اکوسیستم های متنوع شکست که آسیب های جبران ناپذیری می تواند ایجاد شود. آن را نیز باید اشاره کرد که یک درخواست که به دنبال مداخله دادگاه به قراضه د-اطلاع رسانی و کمک به حفاظت از این پناهگاه در حال بررسی است و در مدرس دادگاه عالی.

کنفرانس مطبوعاتی خطاب شد توسط پرنده شناس ارشد دکتر اسد رحمانی; پرینا سینگ Bindra سابق عضو هیئت مدیره ملی برای حیات وحش; Dr Rohit Kumar, مدیر, تالاب بین المللی آسیای جنوبی; M Yuvan از مدرس طبیعت جامعه و Nityanand Jayaraman از چنای همبستگی ،

M Yuvan گفت که Vedanthangal شده است برای قرن ها محافظت توسط مردم محلی و بعد از آن حمایت قانونی به عنوان یک پناهگاه و همچنین اضافه کرد که این یک قوی مثال از محیط زیست حفاظت از محیط زیست در هند. پرنده مدفوع غنی سازی و تغذیه نزدیکی اراضی کشاورزی و کشاورزان محافظت از محراب و پرندگان. Vedanthangal به خودی خود به معنی دریاچه محافظت از شکارچیان.

جنجال فوران در هفته های اخیر و پس از گزارش که در تامیل نادو برنامه دولت در حال بررسی است و قبل از ملی هیئت مدیره برای حیات وحش است. این نرم افزار در صورت تصویب کاهش می دهد مرز از تانک های موجود از 5 کیلومتر به 3 کیلومتر. این کاهش از 2 کیلومتر به آن معنا است که حدود 50 کیلومتر مربع از مخزن خواهد بود از حفاظت از پناهگاه.

حفاظت و پرنده علاقه مندان می گویند که 40,000-70,000 پرندگان بازدید از پناهگاه هر سال و بازگشت آنها با بیش از دو برابر این تعداد پس از پرورش است. محراب و اطراف آن ساخته شده بیش از 80 پیوسته دریاچه ها. در حالی که در 5 کیلومتری منطقه در محراب است که تنها یک تودرتو جای بسیاری از پرندگان پرواز فاصله تا 30 متر از محراب برای پیدا کردن غذا. در نتیجه افزایش تقاضا برای نه فقط محراب بلکه چندین کیلومتر خارج از مرزهای آن اعلام می شود حفاظت محیط زیست-مناطق حساس.

با توجه به محیط زیست پیشنهاد شده د-اطلاع رسانی کار می کنند در حمایت از چند صنایع خطرناک است که در منطقه عملیاتی. این شامل یک شرکت داروسازی است که در حال حاضر گفته می شود عامل به طور غیر قانونی در پناهگاه محدودیت. در حالی که دولت کنترل آلودگی مدیره و وزارت جنگل داده اند یک دخترک پاک به کارخانه های محلی روستاییان و اقامه آلاینده های منتشر شده از این کارخانه که بر سطح آب های زیرزمینی در این منطقه است.

“در بازرسی به ما آموخته است که خورشید داروسازی و دو دیگر قرمز دسته صنایع در مجاورت پناهگاه. مردم در حال مبارزه فوم و آب را به شدت تنزل یافته وضعیت نارگیل و انبه درختان در منطقه است. جنگل بخش مجاز ساخت توالت, خرده مغازه ها و یا خانه برای مردم, اما آنها اجازه قرمز دسته از صنایع که به ضرر مردم و پرندگان” Yuvan اشاره کرد.

در روزهای اخیر مقامات مربوطه در تامیل نادو صادر کرده است اظهارات بیان کرد که این گزارش در د-اطلاع رسانی شد نادرست است. مطبوعات نیز تاکید کرد که این طرح در حال حاضر در خط با دولت هند دستورالعمل ها است که مورد نیاز متحده برای مشخص شدن تمام مناطق حفاظت شده به هسته بافر و سازگار با محیط زیست حساس منطقه (ESZ).

بر خلاف دولت ادعای فعالان با اشاره به اینکه هیچ بخشنامه صادر شده توسط دولت مرکزی به مشخص شدن هسته بافر و ESZ داخل پناهگاه. این مناطق به معنای دخالت تنها در خارج از پناهگاه و نه در مرز آن است.

“د-اطلاع رسانی یک موضوع جدی است که نیاز به ترخیص کالا از وضعیت حیات وحش هیئت مدیره انجمن ملی و پس از آن نیز دیوان عالی کشور است. در این مورد هیئت دولت رضایت گرفته شده بود و نه در یک جلسه انجام شد و بدون بحث و گفتگو و بحث است. آن است که نه وزارت جنگل را به نگرانی در مورد صنعت آنها نیاز به حفاظت از حیات وحش است. چنای بزرگترین نگرانی کمبود آب است و آن را خودکشی به د-اطلاع محراب” گفت: پرینا سینگ Bindra سابق عضو هیئت مدیره ملی برای حیات گفت.

زیست Nityanand Jayaraman گفت که حتی اگر ده-اطلاع رسانی پیشنهاد شد اوراق جنگل اداره باید پاسخگو اجازه می دهد یک کارخانه به کار در حساس منطقه. “جنگل بخش تبانی با صنایع و صحبت از طرف اپراتورها تجاری وجود دارد باید یک پرس و جو در برابر آنها و کارخانه ها در بالاترین سطوح,” او اضافه شده است.

زمانی که WION به پرسشی در مورد دلایل ممکن این کارخانه می خواستم به گسترش امکانات Jayaraman گفت: “خورشید داروسازی ممکن است خرید جدید دستگاه از زمین, اما در حال گسترش است در خود سایت موجود است که در واقع 3.72 کیلومتر از مخزن مرز است. به جای حرکت به محل دیگری و دوباره سازی آنها ترجیح می دهند به ماندن در نزدیکی Vedanthangal به عنوان آن است که فقط 1.5 کیلومتر دور از شریانی بزرگ جنوب تنه جاده ها است.”

محیط زیست امیدواریم که هیئت ملی برای حیات وحش طول می کشد مطلوب از نظر محیط زیست و زیست محیطی میراث ما شده اند که استعداد های پدران ما.

Dr Ritesh کومار مدیر آسیای جنوبی تالاب بین المللی گفت که آن را در بهترین منافع همه ذینفعان به سطح بالا خود را به تلاش های حفاظت. “یک آبزی سیستم اتصال به زمین و waterscape. زمانی که inflowing آب ما را مختل تالاب خواهد تنزل خود به خود. با تنظیم فعالیت های زیست محیطی صداقت در محراب و مناطق اطراف آن باید حفظ شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net