به عنوان استفاده خروش در میان coronavirus مستند WhastApp کلاه وضعیت ویدئوها به 15 ثانیه

با خروش عظیم در استفاده از میان 21-day مستند بیش از coronavirus در هند, Facebook محبوب مسنجر نرم افزار WhatsApp محدود کرده است مدت زمان فیلم است که می تواند آپلود شده به عنوان ‘وضعیت در کشور است.

در کشورهای آسیب دیده COVID-19 pandemic, استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram و واتساپ را دیده اند سنبله بزرگ. این سیستم عامل رسانه های اجتماعی باید اقدامات مختلف از جمله کاهش کیفیت ویدئوها به منظور کاهش بار بر روی سرور خود.

واتساپ وضعیت ویژگی اجازه می دهد تا به کاربران برای آپلود ویدئوها از 30 ثانیه. پیام پلت فرم در حال حاضر محدود به مدت زمان فیلم آپلود می شود به عنوان وضعیت تا 15 ثانیه.

WhatsApp آغاز شده نورد از ویژگی دوشنبه شروع خواهد شد و رسیدن به همه کاربران در یک روش مرحله به مرحله.

از Facebook متعلق به مسنجر نرم افزار را معرفی کرده است این ویژگی به منظور کاهش بار بر روی سرور خود که دارای مشخصی از زمان مردم را شروع کرده اند ماندن در منزل و با توجه به مستند تحمیل بیش از ترس از گسترش coronavirus.

با توجه به مطالعه توسط اطلاعات و مشاوره شرکت Kantar واتساپ تجربه 40 درصد افزایش در استفاده از. Facebook Inc که خود را محبوب نرم افزار پیام دیده است بسیار سطح بالایی از تماس از طریق واتساپ در کشور هستند که رو به COVID-19 بحران است.

Facebook دیگر از جمله برنامه های مسنجر و Instagram نیز دیده می شود یک افزایش بزرگ در استفاده از. Facebook اشاره کرد که صدا و مکالمه تصویری استفاده از دو برابر در ماه گذشته.

افزایش بالاترین در کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر. برای مثال اسپانیا که در آن بیش از 80 ، 000 موارد و بیش از 6800 مرگ و میر گزارش شده استفاده از واتساپ افزایش 76 درصد است.

در چین که در آن آغاز شد و اولین گزارش را دیدم سنبله عظیم در استفاده از محلی برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله Wechat و Weibo.

به گفته جان هاپکینز دانشگاه coronavirus پایگاه داده وجود دارد بیش از 700 ، 000 آلوده coronavirus بیماران که بیش از 34 ، 000 فوت کرده اند. ایالات متحده پدید آمده است به عنوان جدید کانون بیماری با بیش از 143,000 موارد و بیش از 2500 مرگ و میر. بالاترین مرگ و میر ثبت شده در ایتالیا که در آن تعداد زیادی عبور کرده 10,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de