مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان موانع مرز قانونی مهاجرت می رود کاهش 30 درصد تا سال 2021

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی — از ممنوعیت سفر و محدودیت های ویزا برای پناهندگان کلاه و پناهندگی تغییرات را آغاز کرده اند به ارائه یک هدف: مهاجرت قانونی کاهش یافته است بیش از 11 درصد و تندتر رها بلندی است.

در حالی که تهمت برجسته ساخت و ساز از یک مرز دیوار به استرس خود را در جنگ با مهاجرت های غیر قانونی آن را از طریق تغییر سیاست نه موانع فیزیکی که دولت او شده است قادر به کاهش جریان مهاجران به ایالات متحده است. دو مطلب اقدامات اثر در زمان جمعه و شنبه یک گسترش خود را با ممنوعیت سفر و دقیق ثروت آزمون در کارت سبز متقاضیان است.

“او واقعا در حال تیک تاک کردن تمام جعبه. این نوع از شگفت انگیز” گفت: Sarah Pierce, یک تحلیلگر سیاست با سیاست های مهاجرت موسسه حزبی گروه پژوهشی. “در دولت شده است که تصور می شود اتفاقی در مهاجرت آنها شده است بسیار سازگار و barreling رو به جلو است.”

تعداد افرادی که به دست آمده قانونی اقامت دائم علاوه بر پناهندگانی که وارد ایالات متحده در سال های گذشته کاهش یافته است به 940,877 در سال 2018 سال مالی از 1,063,289 در سال 2016 سال مالی با توجه به تجزیه و تحلیل اطلاعات دولت توسط بنیاد ملی برای سیاست آمریکا. چهار سال پیش مهاجرت قانونی بود که در بالاترین سطح خود از سال 2006 زمانی که 1,266,129 مردم به دست آمده قانونی اقامت دائم در ایالات متحده است.

مهاجرت و کارشناسان می گویند سیاست های جدید خواهد شد سرعت بخشیدن به روند. یک گزارش منتشر شده در روز دوشنبه توسط بنیاد پیش بینی شده 30 درصد غوطه در مهاجرت قانونی تا سال 2021 و 35 درصد شیب در به طور متوسط رشد سالانه ایالات متحده و نیروی کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که مهاجرت به کشور باید بر اساس شایستگی و مهارت نه خانواده مبتنی بر سیستم است که برای دهه ها اجازه داده است که مهاجران را به همسران و فرزندان با آنها زندگی می کنند.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به ارائه وعده خود به مردم آمریکا برای به اجرا درآوردن ملت ما قوانین مهاجرت” کنت T. Cuccinelli دوم بازیگری معاون وزیر امنیت داخلی نوشت: در تپه یک تپه کاپیتول روزنامه در روز دوشنبه.

سریع کاهش می آیند به عنوان رکورد نرخ بیکاری پایین است و حتی رئیس جمهور اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney, confiding به یک گردهمایی در بریتانیا است که “ما از جان گذشته, از جان گذشته برای بیشتر مردم است.”

اما درها مسدود شده اند را در راه های متعدد. کسانی که در حال فرار از خشونت یا آزار و اذیت در بر داشت پناهندگی قوانین سخت تر شده اند و مجبور به صبر کثیف در اردوگاه ها در مکزیک و یا ارسال به کشورهایی مانند گواتمالا به عنوان موارد از ظهر. افرادی که در حال ورشکستگی آوارگان اردوگاه برای سال صورت تقریبا غیر ممکن است پناهندگان کلاه 18,000 این سال از 110,000 که رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2016.

اعضای خانواده به امید سفر از نظر قانونی از ایران, لیبی, سوریه, یمن و سومالی مسدود شد رئیس جمهور, سفر بان کی مون.

افزایش بررسی صلاحیت و اضافی در شخص مصاحبه باید بیشتر winnowed مسافران خارجی. تعداد ویزاهای صادر شده برای اتباع خارجی در خارج از کشور به دنبال مهاجرت به ایالات متحده کاهش یافته است و حدود 25 درصد به 462,422 در سال 2019 سال مالی از 617,752 در سال 2016.

و دو دشوار سیاست در حال حاضر گرفته شده اثر است. گسترش مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر به شش کشور دیگر از جمله آفریقا پرجمعیت ترین, نیجریه آغاز شد و جمعه و ثروت آزمون که به طور موثر مجموعه ثروت طبقه می شود مهاجران آغاز شده و دوشنبه. آن را تغییر شکل مهاجرت در سال های آینده با توجه به کارشناسان.

سفر و ویزا ممنوعیت به زودی به پوشش 13 کشور تقریبا مطمئن می شود منعکس شده در مهاجرت اعداد در آینده نزدیک. به طور متوسط بیش از 537,000 مردم در خارج از کشور اقامت دائم داده از سال 2014 تا 2016 از جمله از طریق تنوع سیستم قرعه کشی نزدیک به 28,000 یا 5 درصد خواهد بود مسدود شده در دولت به تازگی گسترش محدودیت های مسافرتی با توجه به تجزیه و تحلیل وزارت اطلاعات.

اما ثروت test — یا اتهام عمومی قانون ممکن است ثابت کند که مهم ترین تغییر نشده است. حدود دو سوم از مهاجران که به دست آمده وضعیت قانونی دائم از سال 2012 تا 2016 می تواند مسدود شود از انجام این کار تحت قانون جدید که رد کارت سبز به کسانی که به احتمال زیاد به نیاز به کمک های عمومی, با توجه به مطالعه انجام شده توسط موسسه سیاست مهاجرت.

قبل از دوشنبه, مهاجران رد صلاحیت شده از وضعیت اقامت دائم تنها در صورتی که موفق به نشان دادن یک خانوار با درآمد بالای 125 درصد خط فقر فدرال یک آستانه تعیین شده توسط کنگره است. در حال حاضر مقامات مهاجرت وزن خواهد شد ده ها تن از عوامل مانند سن, سلامت, مهارت های زبان نمره های اعتباری و بیمه و همچنین آیا متقاضی قبلا با استفاده از منافع عمومی برای تعیین اگر متقاضی است به احتمال زیاد به استفاده از آنها در آینده است.

یکی از عوامل است که می تواند همچنین تعداد برابر یک متقاضی اقدام مهاجر انجام شده است: درخواست برای یک کارت سبز. تقاضا برای وضعیت حقوقی یکی از عوامل منفی که مقامات مهاجرت می تواند استفاده برای تعیین اگر کسی خواهد بود یک اتهام عمومی, بگیر-22 شده است که یک کلید انتقاد از مهاجرت طرفداران.

حتی قبل از سیاست رفت و به زور آن را دلسرد مهاجران و شهروندان در خانواده های مهاجر از عمومی به دنبال کمک های آنها واجد شرایط برای مانند پزشکی و مواد غذایی تمبر رایگان یا ارزان قیمت وعده های غذایی مدرسه یا مسکن کمک کند با توجه به مهاجرت تحلیلگران.

“داده ها نشان می دهد که میلیون ها نفر از مردم از جمله شهروندان ایالات متحده در حال حاضر از شبکه امنیت برنامه های آنها از نظر قانونی حق بر اساس ترس از اتهام حکومت — حتی اگر آن را به آنها صدق نمی کند و هرگز” گفت: Doug برامدگی لبه طبقات سنگ بنیانگذار بی حد و حصر, مهاجرت یک شرکت فن آوری در سیاتل است که کمک می کند تا مهاجران به دست آوردن گرین کارت و تابعیت. “است که یک “اثر سرما’ — که تقلب بر مردم آمریکا.” گسترش حکومت بوده است-پس از هدف کاخ سفید و به طور خاص رئیس جمهور مشاور ارشد استفان میلر که اندرز حرفه مقامات برای مصرف بیش از حد طولانی برای به اجرا درآوردن سیاست.

پس از دادگاه عالی روز جمعه برداشته دستور که مسدود سیاست در ایلینوی کاخ سفید در ستایش این طرح روز بعد.

“این قانون نهایی را محافظت زحمتکش مالیات دهندگان آمریکایی حفاظت برنامه های رفاهی برای واقعا نیازمند آمریکایی, کاهش کسری بودجه فدرال و دوباره اساسی اصل قانونی است که تازه واردان به جامعه ما باید از نظر مالی به خود متکی و وابسته به largess از ایالات متحده مالیات دهندگان” آن را در بیانیه ای گفت.

دیگر ظریف تر مراحل نیز کمک کرده اند اصلاح تعداد مهاجران از ورود ایالات متحده در سواحل مانند نیاز به در فرد مصاحبه برای بسیاری از مهاجرت ویزا و یک پیشنهاد 60 درصد افزایش در تابعیت هزینه برای بسیاری از متقاضیان.تارا نبرد, 42, یک پرستار در شیکاگو در حال حاضر می یابد و سیاست های متعدد مؤثر بر زندگی خود و خانواده است. پس از جلسه Daberechi آمدی Godswill یک نیجریه در سال 2016 در حالی که در تعطیلات در گامبیا جنگ زده یک رابطه و ازدواج آنها در سال 2018 است.

از آن پس نبرد که با پشتیبانی از a 12-year-old daughter on a $35,000 حقوق و دستمزد سالانه گفت که او و Godswill تا به حال حدود $1,000 در وکیل و هزینه های پردازش تلاش برای آوردن او به کشور است. او معتقد بود که او تا به حال گرفته شده و آخرین مرحله هنگامی که او فرستاده شده او اسناد مالی از طرف او این ماه است.

سپس نبرد وکلا به او گفت تهمت را ممنوع کرده بود مهاجرت از نیجریه. او می گفت که صبر کنید اگر رئیس جمهور لغو این ممنوعیت اما اگر او می کند, او به احتمال زیاد به زین با بسیار بالاتر از هزینه های پردازش.

“همه چیز است و در حال اجرا توپ است که در حال حاضر نورد. به همین دلیل است که آن را در حال حاضر بر روی نگه دارید؟” نبرد خواسته در غضب. “آنها در حال حاضر انجام چک های پس زمینه. آنها در حال حاضر همه چیز. پول هزینه همه چیز را برای پرداخت می شود.”

نشانه کمی وجود دارد که برنده خواهد شد و خرد شدن. او در حال حاضر نمایشگاه مهاجرت نتایج جستجو برای هواداران به انتخابات نزدیک. در حالی که اداره ثبت 36,679 دستگیری در مرز ماه گذشته کمی از 33,657 دستگیری در ماه ژانویه سال 2016 رئیس جمهور شده است تجلیل از هشت ماه کاهش در گذرگاه های مرزی پس از موجی از آمریکای مرکزی خانواده ها با نزدیک شدن به مرز سال گذشته است.

“واشنگتن دموکرات قرار داده و نیازهای مهاجران غیر قانونی قبل از رفاه شهروندان آمریکایی,” مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفت: تجمع هفته گذشته در نوادا است. “شما می دانید که شما بوده ام به شکایت در مورد آن برای مدت زمان طولانی. این یکی از دلایل شما رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها می خواهند به اجازه دهید هر کسی از سراسر جهان به سادگی راه رفتن در سراسر مرز.”

Mulvaney زده تن های مختلف با یک جمعیت چند صد نفر در طول یک پرسش و پاسخ جلسه با اتحادیه آکسفورد در بریتانیا یک نوار آن به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

“ما ایجاد 215,000 شغل در ماه گذشته,” او گفت:. “ما در حال اجرا هستند از مردم به سوخت رشد اقتصادی است.”

یکی از جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن دقیق سیاست های مهاجرتی هنوز اتفاق افتاده است: رئیس جمهور است و نه تبعید “میلیون ها نفر” از مهاجران به عنوان او اغلب وعده ها و سخنرانی های. اداره مهاجرت و گمرک عوامل دستگیر مورد 143,000 مهاجران در این کشور از اکتبر 2018 به سپتامبر سال 2019 10 درصد کمتر از رقم سال مالی و پایین ترین سطح پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

دولت تلاش کرده است برای تغییر این روند با تهدید به اقدامات تلافی جویانه در برابر محلات که در آغوش سیاست های به اصطلاح پناهگاه شهرستانها. تاکتیکی واحد از گشت مرزی مستقر شده اند به کمک یخ عوامل است. مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان هدف در این شهرها از جمله نیویورک در دولت از آدرس اتحادیه ادعا آنها مجاز “جنایتکار خطرناک بیگانگان به شکار بر مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>