به عنوان جهان جنگ coronavirus تازه مورد مرگبار hantavirus گزارش شده در چین: همه شما نیاز به دانستن

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به ایجاد وحشت در سراسر جهان از چین دارای آزمایش مثبت برای hantavirus ایجاد ترس از گسترش ویروس دیگری.

در یک صدای جیر جیر در سه شنبه, چین جهانی بار مرد گفت: از استان یوننان درگذشت در حالی که در راه بازگشت به استان شاندونگ برای کار در یک اتوبوس در روز دوشنبه. 32 نفر دیگر در اتوبوس نیز تست شده برای hantavirus یک بیماری انجام شده توسط موش ها و سایر جوندگان.

این می آید به عنوان COVID-19 یا coronavirus بیماری در حال گسترش در سراسر جهان در نرخ حتی بالاتر. در حال حاضر وجود دارد بیش از 387,000 تایید موارد COVID-19 و مرگ و میر بالاتر از 16,700 که اکثر گزارش شده از ایتالیا.

شایان ذکر است که hantavirus است نه یک ویروس جدید و وجود داشته است برای چندین دهه با موارد ظاهر در نقاط مختلف جهان در هر حال حاضر و پس از آن.

چه hantavirus

با توجه به مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا hantaviruses یک خانواده از گسترش ویروس ها به طور عمده توسط جوندگان و می تواند باعث متنوع بیماری سندرم در افراد در سراسر جهان است. عفونت با هر hantavirus می تواند تولید hantavirus بیماری در افراد است. Hantaviruses در آمریکا شناخته شده به عنوان “دنیای جدید” hantaviruses و ممکن است باعث hantavirus ریوی سندرم (HPS). دیگر hantaviruses شناخته شده به عنوان “جهان قدیم” hantaviruses یافتند که عمدتا در اروپا و آسیا و ممکن است باعث تب هموراژیک با کلیوی سندرم (HFRS) با توجه به CDC.

هر hantavirus serotype خاص جوندگان میزبان گونه و گسترش است به مردم از طریق یک aerosolised ویروس است که ریختن در ادرار و مدفوع و بزاق و کمتر توسط نیش از آلوده میزبان. آن است که معمولا از طریق تماس با آلوده موش مدفوع یا بزاق آلوده جوندگان.

مهم ترین hantavirus در ایالات متحده است که می تواند باعث HPS است Sin Nombre ویروس گسترش گوزن موس.

این ویروس باعث ویروسی بیماری تنفسی و علائم اولیه شامل سردرد سرگیجه و تب و تهوع و اسهال و معده درد. اینها به دنبال آن شروع ناگهانی شدید علائم تنفسی.

این مرگ و میر hantavirus می تواند رسیدن به 35-50% بسیار بالاتر از coronavirus. وجود دارد هیچ درمان درمان یا واکسن برای hantavirus عفونت است.

آخرین شناخته شده شیوع hantavirus

آخرین عمده شیوع hantavirus در آرژانتین در سال گذشته زمانی که 11 نفر را در جنوب Ameican ملت زیر که سازمان بهداشت جهانی (WHO) صادر کرده است یک هشدار است.

در ژانویه 2019 پس از گزارش وقوع این بود که 29 مورد از این بیماری تایید شد با تست های آزمایشگاهی بین اواخر اکتبر 2018 و 20 ژانویه 2019. تقریبا 60% از کسانی که با این ویروس آلوده شدند و زنان و یا دختران که گفت.

در حالی که این بیماری گسترش می یابد از موش و انسان به انسان انتقال شده است نه رد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de