به عنوان وضعیت در ایران همچنان متزلزل هند می پرسد شهروندان به ماندن قرار داده’

هند خواسته است تا شهروندان خود را به ماندن قرار داده و در ایران در هر کجا که هستند به عنوان وضعیت باقی می ماند مخاطره آمیز در غرب کشور آسیایی است. ایران به همراه اسپانیا و ایتالیا همچنان کانون تاج بحران آغاز شد که در چین است.

منابع گفته WION که در حالی که هند ماموریت در ارتباط با سرخپوستان در سراسر ایران پس از نمونه برداری از مرکز است که در حال حاضر در تهران سواب نمونه نمی تواند جمع آوری شده برای بررسی در صورتی که COVID-19 مثبت است. سواب نمونه تست شده برای coronavirus توسط ICMR در هند و تنها آن دسته از اتباع هند که تست منفی مدیره خصوص تنظیم پرواز به هند است.

تعدادی از سرخپوستان به رشته در جزیره کیش است که توسط ویروس تحت تاثیر قرار اما این وضعیت در تهران به مراتب بدتر است. در حالی که دولت هند معتقد است که نگه داشتن آنها را در یک محل خاص است و نه یک راه حل در شرایط کاملا نامساعد بر روی زمین است.

219 دانش آموزان هندی از ایران در درجه اول از تهران و شیراز در حال حاضر به هند بازگشت. هند قصد تخلیه یکی دیگر از دسته ای از بیش از 200 سرخپوستان از ایران در مارس 28.

دهلی نو به تخلیه بیش از 1700 از شهروندان خود را از چین و ژاپن و ایران و ایتالیا پس از همه گیر آغاز شد. این شامل 48 خارجی شهروندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im