به عنوان مخزن نرخ سقوط به دنبال این 5 استراتژی برای سرمایه گذاری در FD

به عنوان مخزن نرخ سقوط به دنبال این 5 استراتژی برای سرمایه گذاری در FD – شیوه زندگی

انتشار: Mar 27, 2020, 13:41 IST | همکاری محتوا | بمبئی

به یاد داشته باشید که FD نرخ بهره برای شهروندان ارشد و بالاتر هستند و شما می توانید سرمایه گذاری در بازده بالاتر هنگامی که شما سرمایه گذاری از طرف پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در مارس 27, 2020, RBI قطع مخزن نرخ 75 واحد آوردن آن به 4.4% – کمترین میزان در یک دهه. در میان عملکرد ضعیفی بازارهای این خبر به این معنی است که سپرده ثابت نرخ بهره به احتمال زیاد به پایین بیشتر است. علاوه بر این آشفتگی های اخیر در بانکداری فضا اشاره به خطاپذیر از بانک ها است که ساخت سرمایه گذاران سوال ارزش و ارزش سپرده ثابت. سنتی و در عین حال محبوب راه برای سرمایه گذاری, سپرده ثابت است و ادامه خواهد داد برای ارائه به سرمایه گذاران هر دو ایمنی و تورم-ضرب و شتم می گرداند. به این ترتیب اطمینان حاصل کرد که FD بخشی از نمونه کارها خود را باعث می شود حس خوب مالی; با این حال وجود دارد برخی از استراتژی شما می توانید استفاده کنید به درو بیشتر از سپرده خود را.

به منظور به حداکثر رساندن بازده خود را FD در طول این زمان درست انجام دهید این است که به قفل به بالا FD نرخ بهره قبل از سرمایه داران شروع به کاهش نرخ سپرده های خود را. در هنگام انتخاب که در آن به سرمایه گذاری در اینجا 5 استراتژی شما باید به دنبال.

استراتژی 1: حد خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض انتخاب امن صادر کنندگان

اول و مهمتر از همه اینکه blindsided با نرخ بهره بالا در هنگام انتخاب برای سرمایه گذاری در یک FD یک بهترین عمل را کنار بگذارند. در زمان امروز از ياوه بازار و بی ثباتی حصول اطمینان از ایمنی خود را سرمایه شرط لازم است. پس از همه تنوع خطر است که دلیل اصلی را برای شما به را انتخاب کنید FD در وهله اول.

اما شما هنوز هم می تواند کار نسبت به افزایش سرمایه پس از چند استراتژی.

بررسی رتبه بندی ایمنی

امروز در به چالش کشیدن بار مالی و بانکی برای بخش چند آژانس های رتبه بندی اعتباری در حال تنزیل رتبه رتبه بندی ایمنی که منعکس کننده ایمنی خود سپرده و خطر پیش فرض. آن است از این رو مهم تر برای بررسی ثبات رتبه بندی شرکت FDs و بانک ها به طور یکسان. اگر شما به دنبال تعادل مناسب از ایمنی و بازده بالا بهتر است به سرمایه گذاری با Bajaj سرمایه گذاری سپرده ثابت. به عنوان تنها NBFC به ‘0 بلامعارض سپرده در بازار, این FD به دست آورده اعتماد بیش از 2.22 لاخ مشتریان خوشحال ایم که کمک به سپرده کتاب بیش از Rs. 20,000 کرور.

Bajaj سرمایه گذاری سپرده ثابت دارای بالاترین امتیاز ایمنی از FAAA توسط CRISIL و MAAA توسط ICRA که آن را به یکی از امن ترین سرمایه گذاری راه رشد پس انداز خود را. با نرخ بهره بالا به 8.05% Bajaj مالی FD می تواند یک انتخاب هوشمند برای شما به رشد ثروت خود را در حالی که کاهش خطر در نمونه کارها خود را.

معیار برابر زمان FD نرخ

استفاده از زمان به طور متوسط FD نرخ به عنوان یک معیار برای انتخاب FD ارائه شده توسط موسسات مالی که نرخ حدود 40 اساس امتیاز بالاتر است. محدود کردن فقط 20 درصد از پس انداز خود را به آن دسته از صادر کنندگان ارائه FD نرخ بهره است که 80 اساس امتیاز بالاتر از فعلی به طور متوسط نرخ بهره.

بررسی عملکرد گذشته خود FD صادر کننده

بررسی چهره های مهم مربوط به خود را انتخاب صادر کننده عملکرد مالی برای دیدن اگر آن را شرط بندی امن است. برای مثال شما می توانید با سپردن پس انداز خود را به صادر کنندگان که سودآوری و رشد و کفایت سرمایه و دارایی نسبت کیفیت نقطه به هیچ خطر بالقوه.

استراتژی 2: نردبان FDs سراسر متفاوت tenors برای نقدینگی

اقدام بعدی را به اطمینان حاصل شود که شما لازم نیست به از دست دادن مایع بودجه و هنوز هم می تواند ذخیره کردن پس انداز در یک FD به جای ناچیز-بازگرداندن حساب پس انداز است که به گسترش سرمایه گذاری خود را. با ایجاد سپرده های کوچکتر از تعداد متنوع که در نقاط مختلف در زمان, شما می تواند به نفع از پرداخت زمانی که شما به آنها نیاز دارید. این همچنین به شما کمک می کند تا جلوگیری از نارس برداشت که با جریمه و کاهش پرداخت.

شما می توانید اختصاص بودجه به سپرده ها بر اساس اهداف. مثلا خود بزرگترین FD سرمایه گذاری می تواند در طولانی ترین زمان برای کمک به شما را پرداخت بر خانه خود را کوچکترین FD سرمایه گذاری می تواند در یک سال به تهیه کردن برای تعطیلات خانواده.

استراتژی 3: ایجاد سرمایه گذاری به نمایندگی از اعضای خانواده

یکی دیگر از جنبه های مهم است به یاد داشته باشید این است که اخیر بودجه اعلام کرده است افزایش حد بیمه سپرده به تومان.5 لاخ. بنابراین شما می توانید با ایجاد چند سپرده از Rs.5 لاخ و تحت و مطمئن باشید در مورد گرفتن پول خود را به عقب در مورد بانک می رود. برای انجام این کار شما می توانید ایجاد سپرده به نمایندگی از اعضای خانواده های مختلف.

به یاد داشته باشید که FD نرخ بهره برای شهروندان ارشد و بالاتر هستند و شما می توانید سرمایه گذاری در بازده بالاتر هنگامی که شما سرمایه گذاری از طرف پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ. برای مثال در حالی که Bajaj سرمایه گذاری ارائه می دهد گرداند تا به 7.90% به طور منظم و مشتریان موجود در آن ارائه می دهد نرخ 8.05% به شهروندان ارشد.

استراتژی 4: اطمینان از سرمایه گذاری خود را نام ذینفع و نامزد

برنامه ریزی برای آینده امنیت مالی به معنی توجه به بدترین سناریو و متصل کردن نشت در صورت وجود. این که آیا شما در حال ساخت یک FD سرمایه گذاری در حال حاضر و یا در حال حاضر آنها را در محل اطمینان حاصل شود که شما FD نام یک نامزد.

بهترین راه برای ادامه دهید این است که یک مشترک FD با “هر کسی یا بازمانده’ گزینه. این اجازه می دهد تا FD در ادامه نام بازمانده اگر برای اولین بار و یا مشترک دارنده هستند نه بیشتر و همچنین اجازه می دهد تا مشترک دارنده رسیدگی به سپرده در مورد اولین دارنده است نه بیشتر.

استراتژی 5: کوچک ماهانه سپرده به کسب مکرر پرداخت

یکی دیگر از راه های نوآورانه برای شما برای بهره مندی از مطمئن بازده FD در حالی که به سمت پله یکجا سرمایه گذاری مورد نیاز برای سرمایه گذاری بیشتر است را انتخاب کنید سیستماتیک سپرده طرح (SDP). ارائه شده توسط Bajaj سرمایه گذاری, SDP به شما می دهد به راحتی از ساخت ماهانه سهم شروع در فقط تومان. 5000 در هر ماه برای ایجاد جدید FDs در این زمان نرخ بهره. یک معنا این است که درست مثل یک جرعه اما بدون خطر است. شما می توانید انتخاب کنید برای ایجاد یک تعداد از سپرده بین 6 و 48 و انتخاب یک تنور است که شامل همه آنها را. به این ترتیب شما می توانید لذت بردن مکرر پرداخت نیز هست.

نگه داشتن این 5 استراتژی در ذهن خود FD سرمایه گذاری می تواند یک پاداش راه برای اطمینان از شما دریافت تضمین درآمد شعبه خطر در نمونه کارها خود را و بهره مندی از جریان بالا نرخ بهره در برابر انتظار از نرخ پایین تر در آینده است. شروع سرمایه گذاری در FD در حال حاضر نرخ بهره می گیرند. برای شروع پر کردن آنلاین FD فرم برای شروع سرمایه گذاری از راحتی از خانه خود را.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de