به عنوان Rangeview vies برای تبدیل شدن به اولین شکست نخورده کلاس 5A پسران بسکتبال قهرمان پس از سال 2004 اظهارات تکیه بر بیش از دهه در دادگاه شیمی

قبل از Rangeview قرار خود را برای تبدیل شدن به اولین شکست نخورده کلاس 5A پسران قهرمان بسکتبال در 15 سال peewee rec تیم را با همان نام ترک پیشگویی در دادگاه های سراسر شفق قطبی.

کسانی که کمی اظهارات نیز رهبری شان پالمر در حال حاضر در 17 سال به عنوان Rangeview سر مربی. خورد آن رقابت, تیم, ویژه, اکثر همکاران اصلی این اظهارات که 26-0 عنوان به روز جمعه چهار نهایی در دنور سالن بزرگ است.

“من شده است با درگیر این بچه ها و خانواده های خود زندگی می کند از آنجایی که آنها در درجه اول به طوری که آن را بسیار سرد به آنها را رشد و جایی که آنها در حال حاضر” پالمر گفت. “پس از rec تیم ما شروع به بالا پرواز, یک باشگاه, تیم فصل آینده است. بچه ها این بازی هم وجود دارد و سپس با هم در (Rangeview) فیدر تیم است.”

مسیحی و کریستوفر املاء با عنوان اظهارات’ فهرستی سپس مانند آنها در حال حاضر به عنوان چهره بسکتبال مدرسه به دنبال دفاع از تاج آن. ارشد سپاه پاسداران در حال برادرانه دوقلوها با 6 پا-3 مسیحی (مترو دولت متعهد) و 6-5 Christoper (کلرادو مسا) پیشرو اظهارات به نیمه نهایی در برابر شماره 5 گرندویو.

این یک مسابقه برگشت از یک رقابت نزدیک بازی از اوایل فصل که اظهارات لبه گرگ 38-37 on Dec. 6 در شفق قطبی. همچنین مرحله نهایی مسابقات بین گذشته دو 5A قهرمانان — گرندویو بود تعجب برنده 2018 به عنوان یک شماره 6 دانه — و یک مسابقه برگشت سال گذشته چهار نهایی بازی برنده 49-39 توسط Rangeview.

پالمر به نام گرگ “یکی از بالا دفاعی تیم در این دولت با بسیاری از سختی در داخل و خارج.”

“Grandview دو از بهترین بازیکنان در دولت در کالیب مک گیل و لیان Ramiro شده اند که به هر کس متناسب و matchup مشکلات است.” پالمر گفت. “ما دست ما کامل امنیت آن بچه ها و مطمئن شوید که ما بازی خوب تیم دفاع به کارهای دشوار را برای آنها.”

اظهارات نیز 26-0 به عنوان 2016 نهایی, چهار, اما از دست رفته احتمالی قهرمان Eaglecrest, 58-55 که فصل.

Jalen Guidry بود ارشد گارد نقطه است که تیم او در خدمت به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده دستیار برای Rangeview در این فصل است. او معتقد است این اظهارات در حال آماده برای نهایی تحت فشار فشار یک فصل کامل.

“زمانی که مسائل شروع به آمار فن — آن را در آن محیط — و یا شما در حال گرفتن تماس و یا اگر شما آنها را می دانم که زمان مناسب برای گرد هم می آیند به عنوان یک تیم” Guidry گفت. “این بچه ها شده بازی با هم برای مدت طولانی. این فشار ain’t nothing جدید به آنها.”

فراتر از اونایی ارشد گارد اوبی Agbim تاریخ و گارد حیوان دست اموز پالمر و تاریخ و رو به جلو Jayden پرورش دور از صف شروع. Agbim است Rangeview پیشرو گلزن در 13.3 امتیاز در هر بازی در حالی که معلم املا و مربی را نیز به طور متوسط در دو رقم است. سالمندان اشعیا Jamison, رونی تخم و Jovaughn رایت معمولا آنهایی که اولین بار بازی میآره.

Rangeview است که در تلاش برای تبدیل شدن به اولین شکست نخورده کلاس 5A قهرمان پس مربی رودی کری چراغ دنور شرق به 24-0 و توپ طلا در سال 2004.

“آن را سرد به صحبت در گفتگو با که سال 2004 شرق تیم و پالمر تیم رفت که شکست نخورده (در سال 2000) اما ما قطعا کار ما قطع برای ما” پالمر گفت. “که همه ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر.”

این اظهارات در موقعیت به تاریخ با وجود مواجهه با صفر مقاومت در درون خود در لیگ. چند ساله در شرق مترو قهرمانان از دست رفته نیست در لیگ بازی پس 2013, اما اگر خود را 4-0 عملکرد خود در این فصل را در سراسر کشور معتبر Tarkanian کلاسیک است که هر نشانه Rangeview آماده است برای کلرادو بهترین.

“آنها یک تیم با کیفیت, کیفیت, بچه ها, با کیفیت مربیگری — آنها به ضرب و شتم برخی از تیم های خوب خارج از لیگ بنابراین اگر آنها در پایان این فصل شکست نخورده آن را یک دستاورد بزرگ,” کری گفت.


پسران چهار نهایی برنامه

همه بازی ها جمعه در دنور سالن بزرگ است.

Rangeview Raiders fans get fired up ...

اندی عبور از دنور پست

Rangeview اظهارات طرفداران اخراج کنید تا در طول 5A ایالتی کلرادو بزرگ 8 بازی بسکتبال برابر Columbine شورشیان در دنور سالن بزرگ مارس 07, 2020.

کلاس 4A: شماره 10 پوبلو وست در مقابل شماره 11 کلاسیک, آکادمی 4 p. m.; No. 1 مید مقابل No. 5, Northfield, 5:30 p. m.

کلاس 5A: شماره 2 فرویو مقابل شماره 6 شجاعت مسیحی 7 بعد از ظهر; No. 1 Rangeview در مقابل شماره 5 Grandview, 8:30 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de