به عنوان Meghan و هری پیچیده سلطنتی وظایف یک MSNBC مهمان به نام مگان ‘5 کلیک تا از تریلر سطل زباله’


Prince Harry, Duke of Sussex (L) and Meghan, Duchess of Sussex arrive to attend the annual Commonwealth Service at Westminster Abbey on March 9, 2020, in London, England.

هری پاتر و شاهزاده دوک ساسکس (L) و مگان, Duchess of Sussex رسیدن به حضور سالانه مشترک المنافع خدمات در کلیسای وستمینستر در مارس 9, 2020, در, لندن, انگلستان.
عکس: دن Kitwood (گتی ایماژ)

این است که چرا شما فقط می توانید اجازه دهید هر کسی به نظر می رسد در شبکه شما: این classism (و زمینه نژاد پرستی) ممکن است فقط پرش در هوا. عنوان شده است به طور گسترده ای گزارش royals که قبلا شناخته شده به عنوان شاهزاده هری (شوخی کردم; او را از لحاظ فنی همیشه یک شاهزاده) و همسر, Meghan Markle ساخته شده نهایی خود را در ظاهر به عنوان اعضای سلطنت بریتانیا این هفته بازگشت به لندن برای یک سری از وقایع قبل از یک سال “نقد و بررسی دوره” خود را از سرمایه گذاری خود را از سلطنتی عناوین و وظایف آغاز می شود در 31 مارس است. اما به عنوان Buzzfeed گزارش شده در شنبه آمریکایی متولد دوشس نمی تواند ناپدید می شوند سریع به اندازه کافی برای یک MSNBC زنده مهمان.

“من فکر می کنم آنچه واقعا ناراحت انگلیسی عمومی است که Meghan Markle, که بسیاری از مردم در نظر بگیرید که تنها شما می دانید, پنج کلیک تا از تریلر زباله در واقع تلاش برای بی احترامی ملکه” گفت: خبرنگار بریتانیا و به اصطلاح “Vanity Fair royals watcher” ویکتوریا مدر و اضافه کرد: “و ملکه محترم ترین فرد محترم ترین زن در جهان است.” پس از ساینده اظهارات MSNBC لنگر لیندسی Reiser بلافاصله به پایان رسید این مصاحبه ضمن تشکر از مدر برای او زمان و سرعت چرخشی به بخش دیگری.

تبلیغات

ملکه ممکن است به خوبی قابل احترام ترین زن در انگلستان (و در میان بسیاری در جهان در بزرگ) اما من فکر می کنم ما می توانیم همه توافق دارند که مدر مرجع به Markle به مراتب بیشتر بی احترامی نسبت به هر گونه نقض پروتکل توسط دوشس (و دوک). گذشته از اینکه classist و توهین به آن را نیز نادرست به عنوان طبقه متوسط به دنیا آمد Markle شد فارغ التحصیل از دانشگاه قبل از co-بازیگران در یک ضربه نشان می دهد تلویزیون و موفق در حال اجرا زندگی وبلاگ قبل از جلسه هری در سال 2016. آن را نمی ممکن است شده اند سلطنتی تربیت اما به سختی می تواند مشخص به عنوان “سطل زباله.”

اما نه تنها اشیا را شناسایی نادرست; آن را به عنوان معلوم شد بنابراین شدند اعتبار خود را. در حالی که روزنامه نگار بود سابق کمک سفر نویسنده برای Vanity Fair (با یک “درخواست ویکتوریا” ستون) او در حال حاضر “رئیس سفر خبرنگار” به صورت سابق VF editor-in-chief Graydon کارتر آنلاین جدید بارگیری در این هفته پست هوایی; تغییر از استخدام او نمی روشن به MSNBC. Unamused انجمن Condé Nast, Vanity Fair شرکت مادر گفت BuzzFeed مدر شده است به کار با این مجله پس از سال 2018 است.

حتی جالب تر این است که تاریخ خود را به عنوان یک “رویال-watcher” که به نظر می رسد فلفلی با مقدار زیادی از بی احترامی خاص خود را دارد. در واقع این است که حتی اولین بار مدر است و با اشاره به Markle به عنوان “زباله”—که به احتمال زیاد توضیح می دهد که چرا او احساس بسیار راحت و تکرار آن در هوا. در یک داغدار و نظری ستون او نوشت: برای پست هوایی در سپتامبر گذشتهاو نه تنها به نام Markle به “دوشس بیش از حد” و “من-mody” (در حالی که هری تغییر نام “شاهزاده Wokeness”) اما احساس نیاز به “مقایسه” به Sussexes با Cambridges, نوشته:

به گزارش دشمنی بین duchesses بود که یک داستان در حال انتظار برای رخ می دهد.

کاترین می آید از یک ثبات خانواده صمیمی. Meghan می آید از یک متاسفانه خانواده ناکارآمد منجر به او در حال حاضر trolled به عنوان تریلر سطل زباله. او soi-disant حرفه بازیگری اخیرا شامل یک بخش در کابل-مجموعه تلویزیونی—فیلم برداری بیشتر در کانادا کمتر! این دقیقا گریس کلی, اما, انگلیسی, عمومی, اراده خود را به یک شبیه پری داستان شاهزاده خانم. آن است که ناامیدی عمیق تر by Meghan گزارش خشونت در رفتار به کارکنان زن و شوهر رفتن را از طریق سه nannies در سه ماه و اکراه نازکن عمومی عکس از مورچه پا (نه صورت) که باعث کیت به روز رسانی می شود blueblood و مگان کاهش داد و به فرش قرمز.

آن است که مدرن معمای خانواده سلطنتی در مقابل افراد مشهور, و Meghan به نظر نمی رسد به درک تفاوت.

تبلیغات

مدر بعد اضافه شده به تورم از صدای سرزنش Markle برای بیگانگی بین هری و برادر ویلیام تماس دوشس “یوکو اونو” ظاهرا برای شکستن “Fab Four” (که Markle بود احتمالا بخشی) و اساسا کاهش به یک شی جنسی در این فرآیند است.

“شکاف شروع شاید زمانی که ویلیام به نظر می رسد به اندازه کافی هیجان زده در مورد برادر خود را با عجله به ازدواج,” او نوشت. “اما ویلیام نمی تواند مبارزه با هری جنسی وسواس با Markle.”

تبلیغات

اومم…چه ؟

واضح است که مدر نگه داشته است که همان انرژی برای شش ماه گذشته او به عنوان معمولی تصریح کرد آنچه که او به احتمال زیاد فکر زیبا “تریلر زباله” کنایه برای MSNBC را مخاطب است. در حالی که ما همچنان به این باور است که بسیاری از انتقادهای وارد در Markle—به خصوص که ادا در classist لفاظی—belies یک جریان پنهانی تعصب نژادی آن را نیز منصفانه به یاد داشته باشید که مدر تا به حال کمتر از چیزهایی که دوست داشتنی برای گفتن در مورد کیت میدلتون که در حال حاضر دوشس کمبریج مشغول به وارث به تاج و تخت شاهزاده ویلیام در سال 2007 به گزارش ایسنا.

تبلیغات

“من شخصا در حمایت از این, ازدواج,” او گفت: خروجی. “همه آنها بسیار جوان و یک زن مسن تر نیز هست. او 24 و 25. آنچه که او در زندگی به جز موی بلند؟”

بنابراین اساسا مدر را با نام تجاری لباس شخصی است nastiness—به ذهن او بازتابی از “بریتانیا” او اشاره دارد. این نه تنها توجیه Sussexes تلاش برای فاصله خود اما توضیح می دهد که چرا آنها همه لبخند آنها به عنوان پیچیده وظایف سلطنتی خود را در این آخر هفته گذشته در لندن حضور یک دسته از حوادث و حتی حضور در کلیسا با ملکه (نشانه ای که او ممکن است احساس به عنوان بی احترامی به عنوان مدر می کند از جانب خود). روز دوشنبه زن و شوهر حتی پیوست با Cambridges برای سالانه کشورهای مشترک المنافع روز جشن.

تبلیغات

طبق معمول Markle بود مظهر شیک مهار ورزشی عمدتا زن طراحان در طول تعطیلات آخر هفته خود را از ظاهر به عنوان گزارش شده توسط صفحه شش. اما شاید بهترین ظاهر بسیاری بود که قبل از روز بین المللی زنان تعجب در روز جمعه; بازدید از یک مدرسه خاص در مجمع رابرت کلاک بالا در دگنهم انگلستان در روز جمعه. وجود دارد Markle ساخته دانشجو Aker اوکوی روز با دادن او را در آغوش بگیرید و پس از او را پذیرفته و او را دعوت به پیوستن به او در افتا بر اساس آن او cheekily ارائه یک تعریف.

تبلیغات

“او واقعا زیبا است, innit ،” 16 ساله quipped, نقشه کشی, به سلامتی از همکلاسی های همکار خود را.

تبلیغات

“این بهترین روز زندگی من تا کنون” Aker گفت خورشید در دوشنبه, آشکار است که او می خواهم پس دست نویس یک یادداشت عذرخواهی به شاهزاده هری برای هر رفتار نامناسب.

“من نوشته ام نامه ای به مطمئن شوید که هری ندارد با آن مشکل و گفت متاسفم واقعا و من امیدوارم که او نمی ذهن” Aker توضیح داد و اضافه کرد “مگان نیست—او در بر داشت آن را خنده دار و من مطمئن هستم که هری را به عنوان به خوبی. هنگامی که او پرسید که مرد جوان شجاع می خواستم برای انجام یک بحث من شروع به پریدن کرد در این فرصت…من غرق بود فرصتی برای صحبت در مقابل کسی که خیلی معروف و مهم است. من فقط می خواستم برای گرفتن فرصت است.”

تبلیغات

توجه داشته باشید بخوانید, در بخش:

عزیز هری و مگان. هری امیدوارم که برای شما مهم نیست من از نوشتن این نامه.

من امیدوارم که شما از ذهن نیست من در آغوش گرفتن همسر خود است. من فقط ضعف و شوکه به دیدن او می رسند ،

آن را به یک لذت برای شنیدن سخنرانی او و به صحبت می کنند و در مقابل او نیز هست. او واقعا الهام بخش…

شانس خوب برای آینده است. با احترام Aker.

“من starstruck,” Aker گفت: خورشید است. “هر کس در مدرسه بود خیلی هیجان زده است که او وجود دارد…من تا به حال بسیاری از پیام ها از آمپول. آنها واقعا برای من. به پس از صحبت کسی مثل او فقط یک تجربه واقعا عالی.”

تبلیغات

Meghan, Duchess of Sussex embraces student Aker Okoye during a special school assembly at the Robert Clack Upper School in Dagenham ahead of International Women’s Day (IWD) held on Sunday 8th March, on March 6, 2020, in London, England.

مگان, Duchess of Sussex پذیرای دانشجو Aker اوکوی در طول یک مدرسه ویژه مجلس در رابرت کلاک بالا در دگنهم جلوتر از روز بین المللی زنان (IWD) برگزار شده در یکشنبه, 8th مارس در مارس 6, 2020, در, لندن, انگلستان.
عکس: بن Stansall (WPA استخر/گتی ایماژ)

ما غذای آماده? این “Markle درخشش” زندگی در…و در حالی که متنفر مانند مدر میخوام نفرت…از unlikeliest سلطنتی هنوز هم مقدار زیادی از طرفداران چپ در انگلستان است.

تبلیغات

به روز شده: دوشنبه 3/9/20 در 8:50 p.m, ET: در مورد آن ساخته نشده بود کاملا روشن Condé Nast—و غرور نمایشگاه ویژه—می خواهم به هیچ وجه قطعات مدر در shenanigans و hateration به عنوان آنها فرستاده می شود پیغام زیر را به تب و تاب بودن تا پس از انتشار این مقاله (شیر تغلیظ شده برای محتوا):

همانطور که شما اشاره خانم مدر است و نه نوشته شده برای VF, پس از سال 2018 زمانی که او شده بود magazine. او misidentified توسط MSNBC در هوا که آنها اصلاح شده در صبح روز یکشنبه در همین ساعت. او همچنین پس از به روز رسانی خود را رسانه های اجتماعی حساب خود را به او منعکس کننده نقش فعلی به عنوان رئیس سفر خبرنگار در پست هوایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im