به عنوان روباه تپه باز می شود آن خانه ویترین جمعه در نزدیکی پارکر طرح از $1.5 متر در حال حاضر فروش به خریداران به دنبال فضای

برای یکی از نشانه های, چگونه coronavirus بحران را تحت تاثیر قرار بازار املاک و مستغلات در نظر بگیرید که روباه تپه در نزدیکی پارکر تنظیم شده است برای باز کردن آن از ویترین اصلی سفارشی طرح ها در سایت های بزرگ جمعه, ژوئن 12, اما یکی از خانه رفت و در حال حاضر تحت قرارداد در هفته گذشته.

“ما در حال گرفتن فروش به خانواده هایی که در حال تجدید نظر در چگونه آنها می خواهند به زندگی می کنند به عنوان ویروس بحران فروکش می گوید:” پیج مک لافلین کارگزار در روباه تپه نوشت که یک قرارداد در یکی از سه خانه سفارشی ویترین طرح در قیمت گزارش شده بیش از $1.5 میلیون.

آن را یکی از پنج خرید و فروش در روباه تپه فقط در هفته گذشته—از جمله سه رزرو برای خود هکتار-به علاوه صفحه اصلی سایت است که عملکرد خانه های شبیه به سه ویترین خانه.

در ضمن روباه تپه بود و در حال حاضر شاهد سریع فروش آن خانه اوایل سال جاری زمانی که ویروس بحران باعث طراحی مجدد صفحه اصلی نمایش رویداد.

“این نشانه آن است که خریداران در حال ورود به بازار با یک دید متفاوت از آنچه آنها می خواهند می گوید:” رابرت اوت ستاره شمال هم افزایی برنامه ریزی نشان می دهد جمعه باز است.

اوت اشاره می کند که این منطقه دنور اولین سفارشی در صفحه اصلی نشان می دهد که شامل چندین سازندگان در یک محیط را در 12 سال. اسد همچنین اشاره می کند که خانه سفارشی را نشان می دهد مشخص شده دهانه استاپلتون در سال 2000 و از لوری در سال 1998 است. یک ویژگی انرژی خورشیدی در سال 1980 به خود جلب کرد بیش از 125,000 بازدید کنندگان است.

اوت می گوید که این نشان می دهد شامل کلرادو اولین مزرعه به جدول جامعه با امکانات است که عرضه ساکنان با, تازه, تولید, خواهد, قرعه کشی ده ها هزار نفر از بازدید کنندگان در یک سال نرمال اما فاصله مورد نیاز بدون شک محدودیتی که چگونه بسیاری از می تواند شرکت کنند.

برای بازدید از نمایشگاه و ثبت نام برای یک تور در زمان LiveInFoxHill.com و خرید یک بلیط برای 12 دلار در تعطیلات آخر هفته $8 روزهای هفته, کودکان و نوجوانان $4. خالص درآمد حاصل از فروش بلیط رفتن به انجمن قلب آمریکا درگیر در Covid-19 پژوهش و به SECOR مراقبت, موسسه خیریه حمایت از خانواده های منطقه جنوب شرقی در طول اضطراری است.

همراه با روباه تپه مزرعه به جدول شیوه زندگی, خریداران خواهد ببینید, انرژی, ایده ها و شیوه های جدیدی از زندگی و از جمله چند نسل طبقه برنامه است که اجازه می دهد پدر و مادر پیری به خانه می آیند به زندگی (ویژه در دو خانه).

همه خانه ها در هکتار-به علاوه سایت های غیر معمول در فضای بیرون از منزل که قطعا انگیزه فروش مک لافلین می گوید. “مردم می خواهند فضای بیشتری برای زندگی خارج از منزل, اما هنوز هم می خواهید مناسب رفت و آمد به شهر جاذبه های,” او اضافه می کند. او و هویج Pfalmer می توانید ترتیب برای شما برای دریافت یک خصوصی پیش نمایش از خانه های یکشنبه, ژوئن 7, 1:00 -4:00 p. m.

روباه تپه جنوبی از شاخه فرعی رودخانه دره گود و باریک جاده در Flintwood جاده 30 دقیقه از دنور فناوری مرکز 20 دقیقه از راه آهن نور است. سازندگان شامل Camerata خانه های گلدستون, خانه های سفارشی و TM فضل سازندگان. بازدید کنندگان همچنین می توانید قرن-خانه رعیتی قدیمی و انبار که لنگر روباه تپه بود که آن را یک کار یونجه مزرعه و جدید با تکنولوژی بالا مزرعه و امکانات در حال حاضر تولید مواد غذایی است.

اخبار و سرمقاله کارکنان از دنور پست تا به حال هیچ نقشی در این پست آماده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de