به عنوان سابق Avs defenseman Kyle Quincey را به کودک نو پا پسر, جنگ, سرطان مغز, جهانی هاکی ایران به ارائه پشتیبانی

یک روز پس از 14 ماه-پسر اکسل تکمیل شده موفق 22 1/2-ساعت عمل جراحی مغز در فیلادلفیا پیشین بهمن defenseman و کلرادو ساکن Kyle Quincey تا به حال یک پیام برای دوستان و طرفداران جمعه:

با تشکر از شما.

“در این زمان یک نقطه مثبت است که شما را متوجه سیستم پشتیبانی — عشق شما باید از این بچه ها هاکی جهان افراد خود را و حتی بچه ها من هرگز ملاقات کرد” Quincey گفت: در یک مصاحبه تلفنی از بیمارستان کودکان فیلادلفیا (ریز ریز). “و من نمی توانم به اندازه کافی تشکر به بیمارستان کودکان در کلرادو و که در آن ما در حال حاضر است.”

Axl شد تشخیص سرطان مغز, مارس 30 دو روز قبل از تولد برای اولین بار در بیمارستان کودکان ایالت کلرادو برای اولین بار در هیقلندس رنچ و بعد از تایید در شفق قطبی. او قرار گرفتند اولین جراحی مغز تاریخ 2 آوریل در آرورا با نیم خورده کیک تولد در یخچال و فریزر. پزشکان حذف دو سوم از تومور.

سه هفته بعد Axl شروع دو دوره شیمی درمانی که در حدود دو ماه. ده روز بعد در روز سه شنبه خانواده پرواز به مشهد برای دومین عمل جراحی مغز که در برخورد با تومورهای اطراف ساقه مغز و اعصاب.

دومین عمل جراحی شروع شد و یکشنبه که در آن یک حين عمل MRI در دسترس بود به دکتر جی طوفان. یک حين عمل MRI اجازه می دهد تا پزشکان به استفاده از MRI نتایج در طی عمل جراحی.

“Ax-مرد” را به عنوان او با نام مستعار بود به شدت sedated جمعه به خوبی انجام می دهند اما به گفته پزشکان کایل گفت.

“او قلاب — تعداد زیادی از کابل که از او در حال حاضر. اما او خیلی تسکین یافته. آنها او بسته را به رختخواب. چشمان او نیست باز, تورم, بسته, اما آنها به نگه داشتن او را راحت” کایل گفت. “یک دسته از مسائل در رفتن اما او سرد فقط نوع وجود دارد.”

کایل را 25 دقیقه مصاحبه با پست و به دنبال آن به همین ترتیب یکی از طولانی از همسرش راشل. زن و شوهر ضعف است با آنچه آنها باور دارند که شفا و رحمت از همه در سراسر جهان است.

لیست تشکر از yous بی پایان است.

وجود دارد یکی برای Philadelphia Flyers goaltender برایان الیوت که ارائه شده تا خانه خود را برای Quinceys از جمله پسر ارشد سنگ 2 و کایل مادر, دبی, برای دو ماه آینده. و شماری دیگر به همه طرفداران — حتی کسانی که انتقاد او در طول 14 سال کار حرفه ای که شامل شش NHL متوقف می شود.

حتی مخالفان این 34 سال با یکدیگر به رقابت در برابر اما هرگز ملاقات آمده اند از چوب برای ارائه پشتیبانی می کند.

“(الیوت) ارائه شده تا خانه اش را که شگفت انگیز است” کایل گفت: سابق خود Avs تیمی در 2010-11. “بچه ها در حال رسیدن است که من ندیده ام در جهان هاکی بچه ها که من بازی در برابر. راه بیش از حد بسیاری از بچه ها به ذکر است. بنابراین آن را بسیار شگفت انگیز جهان هاکی. این سخت است برای قرار دادن به کلمات. عشق و محبت بچه ها را برای یک مرد آنها را ندیده بود — بچه ها که من تا به مبارزه با یخ اما آنها حاضر به انجام هر کاری برای ما به ما کمک کند.”

کایل به تازگی سال اول Avs رو به جلو ” ناظم کادری در زمین گلف. آن را طولانی نیست قبل از کادری همسر اشلی, چک کردن با آگهی بازیکنان اگر Quinceys می تواند اقامت در خانه های خود. دوست دختر, آگهی defenseman Shayne Gostisbehere یک پرستار در ریز ریز کردن و گرفته علاقه ویژه ای در اکسل و خانواده اش.

“هنگامی که شما برای اولین بار می شنوید تشخیص از اکسل آن را ویرانگر اخبار,” راشل گفت. “اما در همان زمان وجود داشته است تحقیقات بسیار و بسیاری از مردم اختصاص داده شده به پیدا کردن درمان برای این نوع از سرطان در بزرگسالان و کودکان و همه این چشم پزشکان انجام این معجزه جراحی. شما شروع به تمرکز بر روی تمام مثبت و بسیار امیدوار. مرد کوچک ما بسیار انعطاف پذیر است. او شده است یک جنگنده را از ابتدا.”

او افزود: “ما خوش شانس بودند که وجود دارد این است که یک طرح درمان. آن را همیشه یک راه طولانی و همه چیز برای رفتن با توجه به برنامه و شما هرگز می دانیم اما این یک نوع تومور است که یک طرح درمان. فورا به شما امید دارند. شما فقط نوع زندگی در آن امید است. من قطعا درک نمی کنند چقدر مهم آن این بود که من ارسال خواهد نماز من یا افکار مثبت به کسی که رفتن را از طریق یک زمان سخت اما زمانی که شما در این سمت از آن را و ببینید که همه حمایت در آینده شما … شما شروع به احساس می کنید که انرژی که انرژی درمانی و این واقعا باعث می شود تفاوت.”

بازی هاکی ساخته شده Kyle شماره 1 در Quincey خانواده نمودار عمق. او در دور پنجم در حال حاضر.

“من فکر کردم که دیگر بعد از how — من نمی دانم اگر کلمه خودخواه است — اما هاکی حرفه ای من من فکر می روند همه چیز در مورد گرفتن خودم آماده برای تمرین و یا بازی بعدی و یا در تابستان, آموزش, و یا فکر کردن در مورد چگونه برای برنده شدن در یک بازی” کایل گفت. “راشل را به مراقبت از من در حالی که من انجام شده بود زندگی حرفه ای من و من به مراقبت از او را برای آنچه او نیاز دارد برای حرفه ای املاک و مستغلات. در حال حاضر همه چیز در پشت سوز با اکسل. هیچ چیز دیگری مهم است. آن را فقط به او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de