به عنوان Erykah Badu مهبل (واژن)-بخور معطر به فروش می رساند, او آواز می خواند در صبح تلویزیون با دختر پوما در جشن از آینده تولد 49


Erykah Badu و دخترش پوما آواز می خواند در “صبح به خیر تگزاس است.”
عکس: screengrab (WFAA)

تیس’ فصل.

Erykah Badu (یک.k.یک. پایین پایین Loretta قهوه ای یک.k.یک. بدوللا النخاع یک.k.یک. سارا Bellum یک.k.یک. آنالوگ در دنیای دیجیتال و یک.k.یک. مانوئلا ماریا مکزیک) نزدیک شدن به 5-0.

تبلیغات

در فوریه. 26th, neo-soul بالا preistess خواهد بود 49 سال سن.

و او در حال حاضر در آن جشن با مینی من پوما Sabti کاری.

مادر و دختر نشان داد تا در “صبح به خیر تگزاس”امواج رادیو و تلویزیون در روز جمعه به خواندن یکی از Badu بزرگترین آهنگ همیشه “را راه” مخلوط با یک آهنگ جدید با عنوان “همه شادی است.”

تبلیغات

و کلمات قصار از چهار بار برنده جایزه گرمی دچار, سرفه, طلسم, دو ساخته شده خیلی خوب جفت.

تبلیغات

یکی دیگر از دلایل Badu دلیلی برای جشن; جدید فروشگاه آنلاین است که در شکل دادن به یک موفقیت فراری.

یا حداقل یکی از آن ترین-buzzed-در مورد ارائه یک بوی بخور دادن با الهام از مهبل (واژن).

تبلیغات

دالاس بومی در زمان به Instagram اعلام کند که “Badu گربه Premium بخور” به فروش می رسد در کمتر از 20 دقیقه.

تبلیغات

“بچه های خوب, با تشکر از شما برای ساخت ما اولین ‘Badussy’… فروش در یک ماده 19 دقیقه” Badu به او گفت 3.9 میلیون پیروان در انتخاب پلت فرم رسانه های اجتماعی.

تبلیغات

این محصول در دسترس بود برای پیش فروش در روز پنج شنبه در یک هزینه 50 دلار برای یک جعبه از 20 چوب. اولین کشتی تاریخ برنامه ریزی شده برای ماه مارس 10th.

با توجه به Badu بازار جهانی وب سایت محصول “ایجاد شد با خاکستر Badu لباس. خالص رزین دست ساز خورشید خشک شده. همچنین ایجاد شده با روغن های ضروری و گیاهان است.”

تبلیغات

“وجود دارد یک افسانه شهری که من تغییرات مردان” او اظهار نظر در مورد شایعه شده است که رفتن در اطراف برای سال طی مصاحبه ای با 10 مجله. “این مردان که من در عشق با سقوط, و سقوط در عشق با من تغییر شغل و زندگی می کند.”

تبلیغات

در سال گذشته Badu گفت InStyle که هدف از این فروشگاه آنلاین است که به “تشویق شبکه های کوچکتر در میان برندها و معتبر هنر در خانه. این یک hub برای به اشتراک گذاشتن فضا با همه مردم است.”

تبلیغات

او همچنین گفت: بهترین فروش مجله که Badu بازار جهانی —که مبادرت به فروش پیراهن برای $125 و بطری های آب برای $80— الهام گرفته است, در بخشی از شهر نیویورک streetwear برچسب چینی در بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>