عکس: امی Sussman (گتی ایماژ)

می توانم یک روح clap برای سینتیا Erivo.

او فقط یک جایزه از به دست آوردن بسیار پرطرفدار EGOT وضعیت و او را نه نکته-toeing در اطراف نژاد پرستی است که در ادامه به نفوذ در سراسر هالیوود است.

تبلیغات

دوشنبه گذشته به هریت ستاره – که تنهاست سیاه نامزد در بازیگر سرب و آهنگ اصلی دسته بندی در این سال مراسم اسکار – ارسال شده Joker بازیگر Joaquin Phoenix سخنرانی به او Instagram حساب با عنوان: “خواکین فونیکس دادن یک کلمه در نژادپرستی نهادی. احترام بسیار.”

در حالی که او ساخته شده دور این هفته امی جایزه گرمی و جایزه تونی برنده نگه داشته و همان انرژی خود را در مورد شجاع سخنان خود را در طول بافتا جایزه گفتار.

“این بدان معنی است که کسی مثل او گوش دادن و دیدن آنچه در جریان است و بعد فورا رفت واز به نقطه که در آن او می تواند وانمود کند این اتفاق نمی افتد دیگر” Erivo گفت: تنوع در Alfre Woodard 11th سالانه Sistahs شب نشینی در لس آنجلس.

تبلیغات

ماه گذشته در انگلیسی, نیروگاه تبدیل کردن British Academy of Film and Television Arts سازمان را دعوت به انجام آهنگ او “ایستاده” در همان مراسم است.

“و می گویند آن را در یک محل که در آن زمان او واقعا شجاع و آن را به معنای زیادی برای من به عنوان یک مرد انگلیسی به گوش او آن را می گویند. من امیدوارم که ما نمی سقوط در گوش کر. ما می دانیم که هرگز” او ادامه داد. “اما من فکر می کنم آن زمان برای کسی مثل او به آن می گویند چون مردم مثل من سیاه و سفید دختران جهان, مردان سیاه و سفید از جهان می گویند آن را به طور مداوم اما ما همیشه شنیده می شود. بنابراین شاید آن را گرفته اند ممکن است که به تغییر چیزی.”

تبلیغات

33-year-old لندن بومی است که در حال حاضر gracing روی جلد این هفته نسخه خبرنگار هالیوود — هدایت Alvin Ailey افسانه ای الهه شعر و موسیقی, جودیت Jamison در عکس.

تبلیغات

در ویژگی های داستان Erivo گفته نویسنده پرفروش Roxane گی را که او را از چنین یک معامله بزرگ در مورد برنده شدن جوایز – اگر او برنده هر دو جایزه اسکار در روز یکشنبه او را تبدیل به جوانترین فرد برنده چهار جایزه معتبر برای تلویزیون, موسیقی فیلم و تئاتر است.

“من فکر می کنم من گفت: “EGOT” کمتر از هر کس دیگری,” او گفت:. “من نمی دانم که این که من مراقبت کمتر و یا که آن را مهم ترین چیز برای من است. واقعا و واقعا شده است در مورد گرفتن کار خوب و بازی نقش من احساس خوبی برای من است.”

تبلیغات

گی, همچنین تکیه با بازیگر خواننده و ترانه سرا در مورد تنش بین آمریکایی ها و بقیه سیاه و سفید خارج است.

“در ابتدا من ساده و بی تکلف چون من نمی دانستم که این امر می تواند یک مشکل بزرگ برای من به بازی این زن به خاطر من آمده بود از بازی زنان آفریقایی آمریکایی روی صحنه” Erivo گفت: با توجه به این بحث که دم در مورد بازی افسانه ای طرفدار الغای برده داری Harriet Tubman در Debra مارتین تعقیب تولید فیلم است.

تبلیغات

یک برده فراری تبدیل freedom fighter, Tubman باقی مانده احترام نماد در تاریخ سیاه در امریکا است.

“سپس من در زمان انبار” او ادامه داد. “نقاط معتبر ساخته شده بود, اما من فکر می کنم که وجود دارد یک بحث بود بین آمریکایی های آفریقایی تبار و سیاه و زن بازیگران مورد تجربیات ما به اشتراک بگذارید در دو طرف حوض. وجود تصورات غلط است که همراه با این کسب و کار است که ما شده اند قادر به بحث در مورد. و این واقعیت است که من یک قصه گو و هدف من این است که به هر کسی که اندکی. هدف من این است که آماده شود به اندازه کافی برای گفتن یک داستان است.”

تبلیغات

“وجود دارد یک مکالمه به حال در مورد خاص تجربه هر یک از ما باید در کسب و کار در هر دو طرف برکه” او تقویت. “شما خواهید دید که یک الگوی عدم [کار] برای هر دو طرف. هنگامی که چیزی شبیه به این [نقش] می آید همراه وجود دارد می خواهید آن را به دلیل آن نمی آید همراه اغلب در حالی که آن را باید. این نوع نقش ها باید همراه به مراتب بیشتر است. این غم انگیز است که ما باید به مبارزه در میان خودمان به دلیل آن است.”

Erivo بعدی نقش مهمی است که به تصویر کشیدن یکی دیگر آفریقایی, آیکون, Aretha Franklin, در هشت بخش و نبوغ: آرتا گلچین سری با توجه به اکران بیش از چهار شب متوالی در آغاز روز یادبود, مارس 25th, در نشنال جئوگرافیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de