به عنوان عید پاک روش های سیاه و سفید شبان مقابله با وزن Coronavirus


Illustration for article titled As Easter Approaches, Black Pastors Cope With the Weight of Coronavirus

عکس: شاتر

در یک محوری صحنه از 2000 فیلم Remember the Titans, تیم, کاپیتان جری Bertier در برابر جدید هم تیمی ژولیوس کمپبل. Bertier در هیبت کمپبل استعداد و معتقد است او پرتاب آن را دور با عدم تمایل خود را به یک تیم بازیکن و نگرش بد. پس از chronicling تمام راه Bertier موفق به گام تا به عنوان کاپیتان تیم Campbell به سادگی می گوید: “نگرش نشان دهنده رهبری است.” آن سه کلمه را به قلب واقعی هر رهبری توسعه و آموزش است.

تبلیغات

به عنوان نادانی از مغلوب ساختن پیشی جستن یکdministration در طول COVID-19 همه گیر باقی می ماند بر روی صفحه نمایش بسیاری از دولت و مقامات محلی پدید آمده اند به ارائه ترکیبات آنها با مدل بحران رهبری است. سیاه و رهبران جامعه در ادامه به ارائه ثبات را قادر می سازد که جوامع خود را به حرکت بی ثباتی از این لحظه. در میان این رهبران هستند شبان سیاه. با حدود 80 درصد از آمریکایی ها شناسایی به عنوان مسیحی بسیاری از آنها در ارتباط مستقیم با کلیسا و رهبری آن است. و به عنوان بالا مقدس تعطیلات عید پاک رویکردهای حیاتی است به درک چگونه سیاه جماعت و خود را شبان در حال تنظیم به جهانی همه گیر و باقی مانده متصل در طول آن.

به عنوان COVID-19 شروع به پخش فوری تغییر مورد نیاز جماعت به توقف جمع آوری به صورت سنتی ، در حالی که بسیاری در خارج از کلیسا رهبری دیدم این تصمیم به عنوان یک ضرورت شبان می دانستم که آن نیز به معنای بسیاری از خود را عبادت نمی توانست هفتگی نامزدی که حضور در کلیسا را فراهم می کند.

“کلیسای خانواده و کلیسا است که جامعه برای بسیاری از مردم می گوید:” چارلز گودمن کشیش ارشد از خیمه کلیسای باپتیست در Augusta, Ga. “این فرصتی است که کلیسا را فراهم می کند برخی از مردم به سادگی در آغوش گرفتن و دیدن مردم در هر هفته است که در حال حاضر از بین رفته اند. به عنوان شبان ما احساس می کنیم که عمیقا.” درد احساس می شود به عنوان گودمن مورد بحث اعضای ساکن در خانه های سالمندان که تا به حال به بازدید از طریق پنجره های شیشه ای. “این [یک] واقعیت جدید برای ما و آن لطمه می زند.”

تبلیغات

تلاش برای جبران از دست رفته سنتی عبادت خدمات تحت فشار قرار دادند جماعت آنلاین. هر چند بسیاری از جماعت در حال حاضر جریان اصلی خدمات عبادت آنها نقل مکان کرد و به سیستم عامل مانند Facebook Live و زوم برای همه عبادت خدمات مطالعات کتاب مقدس و جلسات. زوم گزارش سود افزایش 85% به عنوان یک نتیجه از نهادی انتقال در این بیماری همه گیر. Facebook نیز گفت: در آن دیده می شود 50 درصد افزایش کاربران تماشای زنده ویدئوها از فوریه. به جریان خدمات کلیساها نیز با استفاده از کلیسا پلت فرم آنلاین است که جریان به یک شماره ثبت از 4.7 میلیون منحصر به فرد دستگاه های آخر هفته 15 مارس و در ادامه به افزایش کاربران است. “ما باید به جایی بروید که مردم ما می گوید:” آنتونی بنبدون کشیش ارشد از تن. Aery کلیسای باپتیست در Bridgeport, Conn. “بسیاری از آنها در حال حاضر در رسانه های اجتماعی پس از آن را حس می کند برای ما به استفاده از ابزارهای رسانه های اجتماعی فراهم می کند.”

در این لحظه اجتماعی فاصله بسیاری از کشیشان با استفاده از رسانه های اجتماعی به طور مستقیم اتصال با اعضای خود است. سینتیا حال کشیش ارشد از امید کلیسای مسیحی در آتلانتا نظر استفاده از رسانه های اجتماعی قبل از COVID-19 به عنوان حداقل. “من می خواهم فقط در ورود اسکرول کمی برای دیدن آنچه که قرار بود در پست چند چیز و آن شد.” اما حال می گوید: عدم ارتباط سنتی نیاز به او و همکارانش به طور عمدی بیشتر در مورد نامزدی خود را. “در حال حاضر من آن را یک نقطه به آرزوی مردم [a] تولدت مبارک و چک در. اینها همه چیزهایی که من می خواهم انجام در روز یکشنبه و در طول هفته اما بدون که در جای خود باید به آنها هنوز هم می دانم که شما مراقبت.”

تبلیغات

هر چند رسانه های اجتماعی فراهم می کند فرصت برای کشیشان به باقی می ماند در ارتباط با اعضای خود را, آن را نیز privies آنها را به اوج نقد. در اوایل ماه مارس بسیاری از کشیشان دریافت انتقادات و نه لغو سنتی عبادت خدمات. کسانی که مکالمات و دیگران در مورد عملکرد کلی سیاه و شبان را ادامه داد و به عنوان این شبان تعامل با اعضای خود را آنلاین و آنها را ببینید. “اغلب وجود دارد یک فشار به لطف برای همه به کشیش می گوید:” بنت. گودمن موافق است و معتقد است عدم همدلی اغلب می تواند منجر به ناعادلانه خصوصیات. “این همه چیز تغییر کرده است,” او می گوید. به عنوان شبان مقابله با تصورات غلط گودمن معتقد است بهترین چیزی که می توانید انجام دهید این است که به نگه داشتن انجام این کار. “ما هرگز همان خواهد بود اما هسته اصلی تماس با ما–عشق به خدا, عشق به خدا را به مردم و عشق به خدا را کلمه به ثابت است.”

تبلیغات

شبان می خواهند با اعضای خود است. بنت می گوید: عدم توانایی در انجام این کار به شدت وزن در قلب است. “ما عادت کرده اند به یک مدل معنوی تعامل و بودن با مردم ما سخت است” او می گوید. “ما عزادار آنچه ما فکر همیشه خواهد بود وجود دارد در حالی که در آغوش فرصت برای اتصال به روش های مختلف.” هیل معتقد است که ممکن است بسیاری درک عاطفی و میر در این طول می کشد در شبان که نمی توان در حال حاضر با اعضای خود را به عنوان آنها حرکت این بحران است. “به عنوان یک کشیش است که در حال حاضر با خانواده هایی که عزیزان انتقال, این مشکل فقط در تماس با تلفن.” سریع طبیعت COVID-19 مرگ و تدفین است که در تضاد کامل با سیاه و سفید, سنت ها و آداب و رسوم از جمله homegoing خدمات. “ما در حال تنظیم است که به عنوان ما نیاز به, اما این ایده که ما می توانیم خداحافظی در راه ما عادت کرده اند دردناک است.”

اما شبان می گویند همه این تغییرات شده اند نه آنهایی که مشکل—و برخی از آنها را دعوت به استفاده از کلامی نوآوری برای ایجاد جامعه است. به عنوان بسیاری از کلیساها در حال گام گذاشتن در اولین یکشنبه عید پاک و بدون سنتی و همدلی تجربه بسیاری از کشیشان در حال گرفتن خلاق است. برای آخرین روز یکشنبه و همدلی خدمات گودمن ضبط یک ویدیو برای خیمه تشویق آنها به استفاده از هر آنچه که عناصر آنها در حال حاضر در صفحه اصلی. بسیاری از کشیشان دیگر در حال انجام همان. “ما نه گفتن هر کسی به خود را به خطر اندازد با رفتن به خرید هر چیزی خاص” گودمن می گوید. “به جای همه ما در حال رفتن به جمع آوری آنچه که ما در حال حاضر در خانه و آوردن آن با هم و افتخار ما چگونه می تواند هنوز هم مقدس در این راه جدید است.”

تبلیغات

این تغییرات تقریبا یادآور که از اول قرن کلیسا در مسیحیت دوران کودکی است. آن است که دقیقا به همین دلیل بنت معتقد است که شبان باید ببینید این لحظه به عنوان یک فرصت. در همیشه در حال تکامل لحظه او معتقد است صحت شبان چیزی است که می تواند به حفظ آنها. “درجه که یک کشیش است که اجازه داده می شود با خود و با مردم به معتبر حضور سیگنال های پیش بینی برای چه آمده است و نه عزادار چه ما باقی مانده است.”

باقی مانده گیر کرده چه استفاده می شود و نه تصدیق آنچه باید می ایجاد راکد و بی اثر رهبری است. “شما نمی تواند به تصمیم گیری در این لحظه می گوید:” گودمن. “شبان باید خود را به فضا محوری و تغییر است.” حال موافق است و می گوید مایع طبیعت از زمان نیاز به شبان به طور کامل بستگی به خدا و مردم است. برای برخی از کشیشان دومی ممکن است دشوار باشد اما حال می گوید شبان را به “اعتماد که ما مجهز اعضای ما به بررسی و برای هر یک از دیگر در راه است که مورد نیاز هستند.”

تبلیغات

به امید کلیسا, اعضای, گزارش پشت نگه داشته است رهبری آگاهانه از اعضای که مثبت COVID-19 تشخیص و اعضای نیاز به منابع مالی و مواد غذایی است. “این کار از کلیسا متوقف نمی شود فقط به خاطر اینکه ما نمی توانیم در داخل ساختمان” هیل می گوید. مانند ری از امید خیمه و کلیساهای دیگر مجبور به ارائه خیرخواهی به خانواده هایی بودند که در نیاز فوری به دلیل بیماری همه گیر. “این است در معرض چه آسیب پذیر در بسیاری از جوامع ما در حال حاضر بود می گوید:” گودمن. “و با هیچ پایانی در چشم ما باید آماده برای کمک بیشتر.”

و کلیساها نمی تواند کمک کند بدون منابع مالی است. به عنوان سیاه و سفید شبان اغلب مشخص به عنوان پول-گرسنه بسیاری از تکیه به آن استعارههای هنگامی که بحث در مورد امتناع از برخی به کلیساها در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر. و به عنوان پیام های یادآوری اعضای آنلاین را می دهد به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی بسیاری از کاهش درخواست برای شبان به دنبال خط جیب خود. در عین حال برای بسیاری از کشیشان که چنین نیست; بسیاری از آنها نیاز به مقابله با این واقعیت سخت از کاهش بودجه. به عنوان بسیاری از کشیشان نه ادامه لازم است کمک های مالی ارائه شده به کلیسا و اعضای جامعه که ممکن است به معنای کاهش کارکنان. “هیچ کشیش می خواهد به فکر تخمگذار کردن کارکنان در یک لحظه مثل این” بنت می گوید. “خانواده خود را توجه بیش از حد.”

تبلیغات

حتی در عدم اطمینان از لحظه ای که این شبان اعتماد به نفس است که ما را به دیدن طرف دیگر و تشویق همکاران خود را برای ارائه همان پیام است. هیل معتقد است چگونه شبان منجر طول coronavirus همه گیر نشان دهنده تمدید ماموریت برای کلیسا. “آنچه ما در حال حاضر کمک خواهد کرد که جامعه دیدن یک ارزش تبدیل شدن به خدا در راهی که در آن کلیسا می تواند مفید باشد,” او می گوید. و مثل کمپبل در به یاد داشته باشید تیتانگودمن معتقد است رهبران تنظیم تن برای کسانی که آنها را دنبال کنید. “درست رهبری endears شما را به قلب مردم است,” او می گوید. “آنها بر این باورند که ما در حال رفتن را از طریق این دلیل این که شما به آن اعتقاد دارند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de