به عنوان COVID-19 تعطیلی ادامه, امریکا بزرگترین خرده فروشان کردند کارکنان


Illustration for article titled As COVID-19 Closures Continue, Americas Biggest Retailers Furlough Employees

عکس: القاعده بلو (گتی ایماژ)

اگر من صادق هستم, من تا به حال یک دیرینه رابطه عشق و نفرت با نیروی عظیم منهدم کننده خرده فروشی شناخته شده به عنوان میسی. عشق چون من دهه را صرف مدل سازی خود را برای کاتالوگ و سایت تجارت الکترونیک کار با برخی از جالبترین مهربانترین مردم در اطراف. نفرت از آنجا که در حال رشد در میانه خرید در بسیار محبوب در فروشگاه های بزرگ مانند شیکاگو فیلد مارشال و دیتون فروشگاه که مرکزی به مینیاپولیس-سنت پل, قطعه ای از دوران کودکی من در هنگام مرگ میسی—یک سینسیناتی اوهایو مبتنی بر نهاد بهترین و شناخته شده برای آن شهر نیویورک شاخص—شروع دستیابی به آن معشوق فروشگاه, ساخت میسی نام تجاری در همه جا در سراسر کشور.

تماس با آن احساساتی اما فکر کردن در مورد کسانی که محبوب مردمی من هنوز هم می دانم که از روز من کار با macy’s—و هزاران نفر دیگر مشغول به کار در فروشگاه خود—من واقعا نفرت لحظه ای خرده فروش در حال حاضر مواجه است. روز دوشنبه اعلام شد که کاهش فروش از COVID-19-مربوط به تعطیلی آن 775 فروشگاه ها خواهد شد در نتیجه کردند بسیاری از خرده فروش نیروی کار این هفته است.

تبلیغات

به گزارش از نیویورک تایمز:

میسی که همچنین صاحب Bloomingdale و Bluemercury گفت: در روز دوشنبه که آن را از دست داد “اکثریت” از فروش آن به دلیل تعطیلی فروشگاه آغاز شده است که در 18 مارس و ادامه خواهد داشت تا زمانی که خرده فروش است “پاک کردن خط دید در زمانی که آن را بی خطر است برای بازگشایی شده است.”

این شرکت گفت که به عنوان یک نتیجه از آن را کردند اکثریت کارکنان آن در این هفته. وجود خواهد داشت کمتر furloughs در کسب و کار دیجیتال. میسی تا به حال 130,000 پاره وقت و تمام وقت کارکنان به عنوان Feb. 2.

تایمز گزارش می دهد که یک بیانیه از این شرکت حاکی از آن کشیده شده پایین آن خط اعتباری و لغو دستور چند احتمالا از موجودی. یک نقل قول از این بیانیه را بخوانید:

وجود خواهد داشت کمتر furloughs ما در کسب و کار دیجیتال, حمایت از مراکز توزیع و مراکز تماس بنابراین ما می تواند همچنان به خدمت به مشتریان ما آنلاین…حداقل طریق ممکن furloughed همکاران که در حال ثبت نام در مزایای بهداشت و درمان ادامه خواهد داد برای دریافت پوشش با شرکت پوشش 100 ٪ از حق بیمه. ما انتظار داریم به همکاران در مبهوت اساس به عنوان کسب و کار رزومه.

تبلیغات

میسی تنها نیست ؛ وال استریت ژورنال گزارش می دهد که شکاف برندها نیز کردند ده ها هزار نفر از کارکنان در حالی که سرمه را یکی دیگر از سابق من مدل سازی مشتریان انتظار کردند حدود 85,000 از کارکنان خود را برای جبران فروش ضرر و زیان با توجه به CNBC.

اما در حالی که بحران ناشی از کوروناویروس ممکن است کاتالیزور برای کاهش شدید, CNBC اشاره می کند که macy’s و سرمه را حداقل در میان فروشندگان مختلف مبارزه از عقب مانده درآمد قبل از همه گیر; در واقع یک تحلیل مستقل سرمایه گذاری بانک Cowen and Co. تخمین زده می شود که دو خرده فروشان تا به حال حدود پنج ماه ارزش از هزینه های عملیاتی در حالی که درهای خود را بسته باقی می ماند به خریداران با وجود ادامه آنلاین عملیات.

تبلیغات

“در حالی که این اقدامات کمک کرده اند آن است که کافی نیست” میسی اظهار داشت: با توجه به آن انتخاب می کردند کارگران, و اضافه کرد که آنها “در حال حرکت به حداقل مطلق نیروی کار مورد نیاز برای حفظ عملیات اساسی.”

در کوتاه مدت تنها پس از دو هفته از تعطیلی و 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به ساحل تا کشور ما زیرساخت های دائمی تغییرات ساختاری به خرده فروشی چشم انداز به احتمال زیاد در حال حاضر اتفاق می افتد. و اگر شما تعجب می کنم که چرا من به عنوان یک روزنامه نگار به انتخاب شخصی من گزارش این مسئله آن را به فروتن-لاف زدن در گذشته من حرفه ای; این به خاطر آن است که شخصی به هر یک از ما. آن بوده است پیش بینی شده که تا زمان COVID-19 تحت کنترل در آورده است ما هر می دانم که حداقل یک نفر که آلوده شده توسط ویروس (h/t اقیانوس اطلس); بسیاری از ما در حال حاضر می دانیم ، به همین ترتیب بسیاری از ما در حال حاضر می دانیم سپاه بیشتر که از دست داده اند معیشت خود را به عنوان یک نتیجه از این بحران است.

تبلیغات

در حالی که خرده فروشی است که اغلب رد کرد—به خصوص در مواجهه با یک بیماری همه گیر — به عنوان یک بیهوده و بیمعنی و غیرضروری پیگیری (و در بسیاری از جهات می توان آن را) آن است که به همان اندازه یک راننده از اقتصاد در بزرگ و در نتیجه اغلب اولین نشانه های اقتصادی افزایش یا رکود. اضافه کردن به که این واقعیت است که با توجه به یک 2019 نظرسنجی که توسط آمریکا اداره آمار نیروی کاربیش از 59 درصد در بخش کارکنان زن هستند و حدود 19 درصد سیاه و سفید هستند و شاید مجاور بحران افزایش بیکاری این کارگران در میان coronavirus بازدید بحران دور و نزدیک به خانه. این شخصی است و پیامدهای COVID-19 آخرین دور دیگر از این بیماری همه گیر خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im