به عنوان COVID-19 مورد افزایش دهلی کمبود تخت بیمارستان یک نگرانی عمده

به عنوان coronavirus موارد در حال افزایش در سرعت فوق العاده ای در سرمایه های ملی دولت دهلی نو خواهد شد نیاز به عنوان بسیاری از 80,000 تخت بیمارستان تا تاریخ 31 ژوئیه که تنها 9,000 تخت بیمارستان در دسترس هستند در حال حاضر.

سرمایه های ملی گزارش کرده است بیش از 1,877 coronavirus موارد در یک روز و در مجموع شمارش از عفونت عبور کرده 34,000-علامت از همه گیری آغاز شد.

برنامه های ساخته شده برای تبدیل سالن های ضیافت و به استادیوم را تغییر بيمارستان. منابع نزدیک به Zee رسانه ها پیشنهاد کرده اند که برخی از دهلی استادیوم از جمله جواهر لعل نهرو ورزشگاه ممکن است تبدیل به یک موقت بیمارستان اگر نیاز ناشی میشود.

با توجه به دولت دهلی نو با 15 ژوئیه تعداد coronavirus بیماران در دهلی نو می تواند بیش از 2.25 lakhs. برای مقابله با این وضعیت حداقل 33 هزار تخت مورد نیاز خواهد بود در دهلی نو. در ژوئیه 31, مورد COVID-19 است که انتظار می رود برای رسیدن به 5.50 لاخ که برای 80 هزار تخت مورد نیاز خواهد بود.

بسیاری از بیمارستان های خصوصی افزایش یافته تخت بیش از 20 درصد در حالی که برخی از آنها نیز می تواند تبدیل به طور کامل اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان.

مرگ و میر در دهلی نو می تواند احتمال رسیدن به بین 15 تا 20 هزار نفر است. وضعیت کاملا تیره و تار با بسیاری از کارشناسان پیش بینی است که وضعیت دهلی نو می تواند شبیه به نیویورک, اسپانیا و ایتالیا که در آن پزشکان در کشور را به تصمیم می گیرید که زندگی بودند به ذخیره شود و که نیست.

در حال حاضر حدود 5 هزار بیمار در حال بستری در بیمارستان ها در دهلی نو و حدود 4 هزار تخت بیمارستان در حال خالی است. اما در مورد هواکش وضعیت نگران کننده است به عنوان وجود دارد در مجموع 584 هواکش موجود در دهلی نو در حال حاضر و تنها دو صد و پنجاه هواکش خالی هستند. با توجه به این حدود 6 درصد از بیماران در دهلی نو هستند نیاز به هواکش. و در ژوئیه 31, حدود 4800 هواکش ممکن است لازم باشد.

علاوه بر این, هولوکاست قسمت های اختصاص داده شده برای انجام آخرین مراسم از کسانی که از درگذشت COVID-19 شده است از افزایش 6 تا 12.

دهلی وزیر بهداشت Satyendra Jain روز چهارشنبه گفت که با توجه به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع آن را می توان برجسته وجود دارد که انتقال در جامعه اما آیا جامعه انتقال’ و یا نمی توان اعلام کرد تنها توسط دولت مرکزی از آن است که یک اصطلاح فنی’. وزیر به نام COVID-19 بحران “بزرگترین فاجعه در 100 سال است.”

قابل توجه گزارش های ضد و نقیضی در مورد COVID-19 شیوع را تبدیل به یک برجسته در میان مقامات محلی و مرکزی در سرمایه های ملی طی چند روز گذشته. در حالی که دهلی وزیر بهداشت اصرار دارد که جامعه انتقال را آغاز کرده است در دهلی دولت مرکزی است و در عین حال به آن را اعلام رسمی و چند مقامات هنوز هم حفظ شده است که مرحله سوم از coronavirus انتقال است نه آغاز تا حال حاضر.

همانطور که در حال حاضر تعدادی از coronavirus موارد در سرمایه های ملی رسیده است 34687 با 1085 مرگ و میر و 12245 مردم درمان می شود., با 984 مرگ و میر و 12731 مردم درمان می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de