به عنوان coronavirus مرگ و میر تبدیل به سیاسی flashpoint, کلرادو, تغییرات چگونه COVID-19 مرگ و میر به طور عمومی گزارش

کلرادو وزارت بهداشت تغییر راه آن را علنا گزارش coronavirus مرگ و میر جمعه معرفی دسته دوم از مرگ و میر پس از آن روش های تحت بررسی از جمله توسط یک دولت نماینده که خواستار برای آژانس ارشد بررسی شود.

چگونه COVID-19 مرگ و میر محسوب شده سیاسی تفرقه با منتقدان ادعا اعداد در حال متورم و کارشناسان پزشکی گفت: مرگ و میر در واقع ممکن است undercounted. هنوز هم تعداد مرگ و میر بسیار مهم نقطه داده که اطلاع درک عمومی از این بیماری همه گیر به شدت و مقامات بهداشتی’ پاسخ به بحران است.

کلرادو وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست در حال حاضر روشن است که مرگ آن شامل شمارش تعداد کل مرگ و میر در میان افرادی که تا به حال COVID-19 از جمله کسانی که مرگ و میر است که در آن بیماری تنفسی شد علت مرگ ذکر شده در گواهی فوت است.

توسط آژانس شمارش وجود دارد 1,150 افرادی که فوت کرده با COVID-19 در سیستم های خود را به عنوان پنج شنبه.

بر خلاف آن کل است که به روز شده روزانه توسط آژانس پس از آغاز شیوع مرگ گواهی داده ها تنها نشان می دهد 878 مرگ و میر ناشی شد جدید کروناویروس بین Feb. 1 و 9 — اما انتظار می رود این تعداد به افزایش وجود دارد به عنوان یک چند هفته تاخیر.

“آن چه ما امروز می دانیم که تعداد مرگ و میر به علت COVID بر اساس گواهی مرگ” گفت: افسر ارشد پزشکی دکتر اریک فرانسه اضافه میکند: “در هر صورت این اعداد بیش از حد بالا هستند و بیشتر وجود دارد که باید انجام شود. ما باید با تمرکز آنجا که تا به حال در مورد آنچه که ما می توانید انجام دهید برای کنترل گسترش یافته است.”

Rep. علامت Baisley این هفته ادعایی وزارت بهداشت و محیط زیست جعل تعدادی از افرادی که فوت کرده اند از COVID-19. به شمار می آید در میان گزارش هایی که وزارت بهداشت شمارش برخی از مرگ و میر به عنوان شده ناشی از کروناویروس جدید با وجود احکام از پزشکان و خو یش که می گویند در غیر این صورت.

“برای یک سازمان دولتی به در آمده و شروع به reclassifying علل مرگ غیر معمول است و نوع اختلال زیادی از مردم گفت:” Baisley R-رخبروق پارک.

Baisley با ارسال نامه ای به تاریخ پنجشنبه 18 قضایی دادستان منطقه جورج Brauchler درخواست تحقیق و تفحص “با قصد آوردن اتهامات جنایی علیه” جیل Hunsaker Ryan مدیر اجرایی دولت در بخش بهداشت و درمان. Baisley نامه موجب شد که او به نام “نگران کننده” اختلاف در گزارش در شهرستان داگلاس خانه سالمندان است.

روز جمعه Baisley گفت Brauchler به خود اختصاص داده ارشد معاون دادستان منطقه برای بررسی به طور بالقوه تغییر گواهی مرگ.

در بیانیه منتشر شده توسط دفتر Brauchler کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات هر گونه امکان بررسی است. اما اگر آن مصمم است که گواهی مرگ تغییر شد “ممکن است که تخطی از قانون هزینه خواهد بود واصل” بیانیه ای گفت:.

مقامات با وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست در این مورد گفت: آنها نه تغییر گواهی مرگ اشاره کرد اما آن را دشوار است برای پیگیری مرگ و میر در طول این بحران بهداشت عمومی.

“هنگامی که COVID-19 گزارش شده است به عنوان علت مرگ در گواهی فوت بیش از احتمال زیاد از آن خواهد شد تعیین می شود علت مرگ و کمک به کسانی که در زمینه آمار مرگ و میر گفت:” کرک بولو مدیر آمار حیاتی برنامه طی یک کنفرانس خبری. “اما اگر COVID-19 بود و مشخص نیست به بخشی از علت مرگ نباید گزارش شده در گواهی فوت است.”


چگونه مرگ و میر در حال شمارش

پزشکی و بهداشت عمومی و کارشناسان باید گفت شمارش مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری روی حیله و تزویر است با توجه به عدم کافی تست و وقفه در گزارش مرگ گواهی داده است. دقت آزمون COVID-19 همچنین پرتاب شده به سوال به خصوص در مورد منفی کاذب.

با مسئولین وزارت بهداشت و محیط زیست گفت: آنها نیاز توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به پیگیری و گزارش تعداد مرگ و میر در میان افراد مبتلا به COVID-19 از جمله کسانی که در آن coronavirus ذکر شده است به عنوان علت مرگ در گواهی فوت است.

این اطلاعات با توجه به آژانس دولتی وب سایت مهم است که مقامات بهداشت عمومی به عنوان آن را می گوید آنها در مورد انتقال جدید کروناویروس و می تواند به شناسایی افرادی که در معرض خطر مرگ ناشی از عوارض ناشی از این بیماری است.

ردیابی گسترده تر مجموعه ای از داده ها به عنوان آن مربوط به COVID-19 و مرگ و میر نیز قادر می سازد سلامت سازمان به مقایسه این بیماری همه گیر تلفات در کلرادو که در کشورهای دیگر هستند که پس از سی دی, بخشنامه, مقامات بهداشت عمومی گفت.

“از یک طرف ما در حال شناسایی و طبقه بندی علل مرگ COVID,” فرانسه گفت. “و ما در حال انجام این مهم بهداشت عمومی کار با شناسایی موارد نیز که فوت کرده اند در حالی که آنها تا به حال COVID یا از آن یا از چیز دیگری که مهم است که ما انجام می دهیم سیب به سیب مقایسه در سراسر دولت است.”

اما وجود داشته اند سوال در مورد دقت و صحت چگونه وزارت بهداشت در حال ردیابی است که در آن مرگ و میر این بیماری است مستقیم یا جزئی علت مرگ.

Montezuma پزشکی قانونی شهرستان جورج Deavers گفت که او تا به حال یک مورد اولین گزارش 9News که در آن یک مرد مرده با COVID-19 اما تا به حال یک سطح الکل خون از 550 میلی گرم خوب بالا کشنده مقدار. به عنوان یک نتیجه Deavers حکم مرگ بود از مسمومیت با الکل. اما او گفت: وزارت بهداشت و محیط زیست شمارش آن را در میان آن گسترده تر تعداد 1,150 COVID-19 مرگ و میر.

“من احساس می کنم دولت اشتباه بود,” او گفت: “اگر آن را یک COVID مرگ به آن نیاز دارد به گزارش به عنوان یک COVID مرگ است. اگر آن را یک COVID مرگ آن نیازی به گزارش به عنوان یک COVID مرگ است. نمی خوام پد مرگ یک راه یا دیگری.”

COVID-19 در نظر گرفته شده است علت مرگ هنگامی که یک شخص می میرد از عوارض ناشی از این بیماری مانند پنومونی یا نارسایی تنفسی داشته و در آن زمان درگذشت یا محل بدون coronavirus. این شامل افراد با بیماری زمینه ای مانند ریه و بیماری های قلبی.

اما این تصمیمات در علت مرگ می تواند پیچیده باشد. در La Plata County, پزشکی قانونی جن اسمیت تا به حال یک مورد مربوط به یک فرد که سابقه ای طولانی در مسائل مربوط به قلب و در حالی که در بیمارستان آزمایش مثبت برای COVID-19.

هنگامی که بیمار رفت و در خانه تحت مراقبت خانقاه او آزمایش منفی است. بنابراین زمانی که فردی درگذشت اسمیت تعیین مسائل مربوط به قلب شد, علت مرگ است.

“اگر او را دوباره مثبت دوباره من ممکن است انجام داده اند چیزی متفاوت,” او گفت: “من نمی خواهد می گویند این تصمیم آسانی بود. این تصمیم من بود و من راحت با آن است.”

هنوز در بخش بهداشت و درمان شامل مرگ در آن شمارش COVID-19 مرگ و میر.

“آنها باید دستورالعمل های خود را به رفتن و من تصمیم گیری” اسمیت گفت. “من احترام آنها را برای ایشان است.”

مورد سومرن گلن

Baisley تماس برای رسیدگی به وضعیت سلامت مدیر بود با الهام از مارس 17 نامه نوشته شده توسط Tim Rogers مدیر اجرایی سومرن گلن جامعه بازنشستگی. این نامه که رفت به ساکنان و خانواده های آنها گفت: گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس مرکز آگاه بود از چهار نفر است که مرگ و میر تایید شد به مربوط به COVID-19.

والس گلن را از حضور در پزشک راجرز نوشت: تعیین اخیر دیگر مرگ و میر از جمله حداقل یکی از ساکنان که تست مثبت برای این ویروس بودند نه ناشی از کوروناویروس.

او گفت: وزارت بهداشت و محیط زیست شمارش حداقل هفت مقیم مرگ و میر ناشی از کوروناویروس — سه بیش از کارکنان خود را تا به حال محاسبه و تصمیم گیری شامل یک پتانسیل هشتم مرگ که یک پزشک بود و حکومت بود و نه COVID-مرتبط است.

“(W)e مطلع شدند از قصد خود برای نادیده گرفتن برخی از ما همراه پزشک احکام و reclassify برخی از ساکنان passings ما را تجربه کرده اند در چند هفته گذشته” راجرز نوشت و اضافه کرد: “ما هرگز دیده می شود یک وضعیت که در آن وزارت بهداشت overrules یک پزشک یافته است. با این حال بی سابقه بار و وزارت بهداشت رسمی را انگیزه خود را برای تغییر پزشک سفارشات.”

Pam, Sullivan, سخنگوی سومرن گلن گفت: هدف از این نامه بود که “شفاف است.”

“قصد ما نامه را به اطلاع ساکنان خانواده ها و اعضای تیم که وجود دارد خواهد بود یک تغییر در اعداد ما گزارش از ساکنان که به طور مستقیم مربوط به COVID-19 ویروس با توجه به re-طبقه بندی ساخته شده توسط این گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست” او در بیانیه ای گفت. “ما هیچ دخالت در طبقه بندی و یا طبقه بندی یکی از ساکنان که می گذرد در جوامع ما است.”

فرانسه دولت افسر ارشد پزشکی گفت: او نمی باید جزئیات سومرن گلن مرگ و میر. علت-از-مرگ تعیین مرگ گواهی پزشکی نظرات توسط پزشکی قانونی و یا یک معاینه پزشکی یا پزشک “و وجود ندارد یک فرایند است که توسط ما بررسی و تغییر آنها در وزارت بهداشت,” او گفت:

اما Baisley مشخص می شود چه اتفاقی افتاده است به عنوان “دولت تحمیل, نفس بیش از حد در یک بسیار صمیمی راه است.”

“شما نمی ظروف سرباز یا مسافر با افراد خانواده مانند این که” Baisley گفت. “پسر برای یک کشور به کشور می آیند و می گویند” ما در حال رفتن به تغییر (علت مرگ) به COVID-19′ از آنجا که از هر چه انگیزه های خود هستند چرا که شما انجام این کار؟”

اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de