به عنوان کلرادو COVID-19, موارد, افزایش, نوجوانان و بزرگسالان جوان دیدن نرخ های بالاتر از عفونت

Coronavirus عفونت را افزایش داده اند در میان جوان Coloradans در هفته های اخیر یک روند است که در آینه آنچه که اتفاق می افتد در ایالات آریزونا فلوریدا و تگزاس که در آن COVID-19 موارد در حال افزایش.

به طور کلی تعداد رمان coronavirus موارد در کلرادو کمی افزایش یافته است در هفته های اخیر اما دولت هنوز دیده می شود همان سطح خوشه در موارد به عنوان برخی از کشورهای دیگر. به عنوان یک نتیجه, مقامات بهداشت عمومی در حال ترغیب ساکنان به چشم پوشیدن از اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از کلرادو از زیر در آن آمده است ” خطوات.

“ما قطعا در یک نقطه بحرانی در حال حاضر گفت:” راشل Herlihy دولت اپیدمیولوژی اضافه کرد: “اگر ما نیاز به عمل به طور بالقوه کاهش انتقال ما را به چه کسانی استراتژی باید برای کلرادو است.”

تعداد COVID-19 نفر در کلرادو افزایش یافت در هفته گذشته برای اولین بار از اواخر ماه آوریل و به نظر می رسد ادامه این روند صعودی در این هفته است.

در چهار هفته گذشته کل COVID-19 عفونت ایالت افزایش یافته و حدود 25 درصد. اما در میان کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان است که رای دادن و حتی بیشتر است.

میزان عفونت در میان کسانی که بین سنین 10 و 19jumped 53.5 درصد بیش از مدت مشابه با توجه به دنور پست تجزیه و تحلیل داده ها از دولت در بخش بهداشت و درمان.

عفونت رای در میان کسانی که زیر 10 سال نیز با افزایش 47.5%. و برای کسانی که در 20s و 30s, عفونت نرخ رشد 40.3% و 26% بود.

معلوم نیست دقیقا چرا شده است وجود دارد افزایش در تعداد COVID-19 عفونت اما محلی مقامات بهداشت عمومی گزارش داده اند که خوشه از موارد در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان در شهرستانهای مختلف.

بزرگسالان جوان و نوجوان نیز بیشتر احتمال دارد به تلفن همراه و تعامل با یکدیگر را افزایش می دهد که خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض رمان coronavirus به گفته کارشناسان بهداشت عمومی.

تا کنون هیچ نشانه ای که نژادی عدالت تظاهرات که صورت گرفته طی ماه گذشته منجر به افزایش COVID-19 موارد است.

در واقع یک مطالعه توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی نشان داد که در طول تظاهرات مردم بیشتر در خانه ماندند. بنابراین در حالی که ممکن است این بیماری را منتقل شده است در جریان تظاهرات وجود دارد به طور کلی افزایش در اجتماعی فاصله در شهرستانها با ناآرامی های مدنی.

“است که می تواند تغییر” گفت: گلن میز یک استاد از سیاست های بهداشتی در کلرادو دانشکده بهداشت عمومی. “اما در این مرحله من فکر نمی کنم ما باید هر گونه شواهد قوی است که معترضان خود مواجه می شوند هر گونه افزایش خطر است.”

نگرانی بیش از گردهمایی های اجتماعی است به طوری که رژیم صهیونیستی. Jared پلیس در اوایل این هفته بارها و بارها دلسرد Coloradans از با هم آمدن در گروه های بزرگ از جمله برای ژوئیه 4 جشن. او ساخته شده بدون حرکت به عقب دولت را بازگشایی روند که به زودی می تواند اجازه می دهد رویدادهای بزرگتر.

“ما نمی گوییم که افراد نباید با بهره گیری کلرادو این تابستان” Herlihy گفت. “اما آنها باید انجام آن را در یک راه امن.”

افزایش موارد در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان

کشورهای دیگر نیز گزارش داده اند که جهش در عفونت در میان افراد جوان است. در آریزونا تقریبا نیمی از دولت موارد هستند تا از افراد 20 تا 44years با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

بزرگسالان جوان و نوجوانان در کاهش خطر ابتلا به عوارض ناشی از COVID-19 اما آنها هنوز هم می تواند به صورت مشکلات و بستری شدن در بیمارستان از بیماری است. آنها همچنین می تواند بدون علامت حامل معنی آنها می تواند انتقال این ویروس به کسانی که بیشتر در معرض خطر عوارض بدون تجربه علائم شدید خود را دارند.

Herlihy تخمین زده است که بدون علامت رای در میان افراد جوان حدود 50 درصد است.

تا کنون شیوع در کلرادو است و تحت تاثیر افراد مسن تر در یک نرخ بالاتر از خود جوانتر همسالان. برای مثال افراد 80 ساله و مسن تر را تشکیل می دهند فقط بیش از 3 درصد از جمعیت این ایالت اما حساب 7.15% موارد و 53.5 درصد از مرگ و میر با توجه به وضعیت بخش بهداشت عمومی و محیط زیست است.

نگرانی در مورد این خوشه از موارد است که آنها نشان می دهد ادامه داد: جامعه انتقال این بیماری گفت: Eagle County سخنگوی کریس Widlak.

“چه ما در حال تلاش برای انجام آهسته و با گسترش” Widlak گفت. “بنابراین اگر هر گروه در حال گسترش است آن را با سرعت بیشتری ما نگرانی است.”

Herlihy تخمین زده است که در کلرادو “R-جز” ارزش که نشان دهنده متوسط تعداد افراد آلوده توسط یک فرد به احتمال زیاد پیشی 1 در اواسط ماه ژوئن. این به این معنی که هر فرد با ویروس است که به طور بالقوه انتقال بیماری به مردم بیشتر.

“در حال حاضر زمان برای احساس مانند نبرد به دست آورد و که ما می توانیم استراحت همه چیز” Mays گفت. “ما هنوز هم در بسیار ناچیز ،

روز جمعه وزارت امور خارجه گزارش 317 موارد جدید از رمان coronavirus. از آن 313 بودند برای افرادی که آزمایش مثبت در روزهای اخیر در حالی که بقیه مسن تر بودند موارد است. به طور کلی بیش از 31,790 مردم باید آزمایش مثبت برای بیماری تنفسی COVID-19 از ماه مارس با توجه به وضعیت بخش بهداشت عمومی و محیط زیست است.

مثبت افزایش نرخ را کمی اگر چه بستری شدن در بیمارستان برای COIVD-19 plateaued. در روز جمعه وجود دارد 129 نفر در بیمارستان مبتلا به این بیماری در سراسر دولت است.

وزارت بهداشت نیز تایید کرد یکی دیگر از هفت نفر فوت کرده اند آوردن تعداد کل مرگ و میر به علت COVID-19 به 1,482.

شهرستان, گزارش های در مورد

این موارد جدید در میان جوانان Coloradans می آید به عنوان محلی مقامات بهداشت عمومی گزارش های در مورد.

در بولدر کانتی بیش از 100 نفر تست مثبت برای این بیماری پس از یک مخلوط از احزاب تظاهرات و سفر. در Eagle County, مقامات دولتی نیز تایید موارد در میان نوجوانان و بزرگسالان جوان زیر گردهمایی های اجتماعی.

San Miguel County مقامات گزارش افزایش موارد در هفته های اخیر با 11 فعال موارد از جمعه. در حالی که نه همه موارد مرتبط با نوجوانان در میان برخی از کسانی که برای تست مثبت برای COVID-19.

پس از یک 17 ساله از تلورید آزمایش مثبت مقامات بهداشت عمومی منتشر شد نامه ای به پدر و مادر درخواست خانواده ها برای اقدامات احتیاطی را — از جمله مهار تماس خود را با دیگران — اگر فرزند خود را نیز تا به حال شده است در یک گردهمایی اجتماعی نوجوان که قبلا حضور داشتند.

“ما درک می کنیم که نوجوانان موجودات اجتماعی هستند و این بیماری همه گیر است, گرفتگی خود را در سبک” عمومی وزارت بهداشت نوشت. “اما ما می دانیم که ما باید در مجموع تغییر رفتار ما به تغییر مسیر از این بیماری همه گیر.”


اشتراک دو هفته عضویت در خبرنامه برای دریافت اخبار سلامت ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.