به عنوان ورزشکاران بازگشت به دانشگاه چه هستند و آنها را ثبت نام ،

Ohio State خواستار آن گیاهی شبیه شاهبلوط هندی قبول و تعهد دو صفحه سند مدرسه خواسته ورزشکاران خود را به ثبت نام قبل از آنها می توانند شروع به استفاده از امکانات تیم در طول بیماری همه گیر.

سند SMU است که نیاز به ورزشکاران خود را به ثبت نام است که بسیار بیشتر مستقیم: اذعان خطر برای COVID-19 تابستان سال 2020 است.

در سراسر کشور, دانشگاه ها شروع روند آماده به بازی از طریق یک بحران بهداشت عمومی. به عنوان ورزشکاران بازگشت به دانشگاه چه هستند و آنها را ثبت نام ،

میسوری نیز دارای تعهد و ایالتی اوهایو را مدیر ورزشی گفت: مدرسه ایده برای سند خود از بزرگ ده رقیب ایندیانا است. بیلور تبلیغ گفت: ورزشکاران وجود دارد که نمی شود چشم پوشی و آگاهی فرم ثبت نام. چقدر حمایت قانونی هر یک از این اشکال ارائه مدارس است تا برای بحث همراه با اخلاق نیاز به پرداخت نشده دانش آموزان به امضای آنها.

“من نگران است که در برخی از شرایط ورزشکاران استفاده می شود نوع خوک گینه برای نشان دادن آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد که ما را به طور منظم دانش آموزان به دانشگاه” گفت: کارن ویور دانشیار مدیریت ورزشی در دانشگاه درکسل. “من فقط فکر نمی کنم که درست است.”

SMU روشن ساخته است که حداقل در بخشی هدف از آن سند است برای کاهش این مدرسه مسئولیت اگر یک ورزشکار قرارداد COVID-19. ایالت اوهایو گفت: سند آن در نظر گرفته شده است به ارائه مسئولیت حفاظت از آن گردد و با کمک مشاور حقوقی.

برای برخی از کارشناسان این دو سند هستند و نه متفاوت.

“من اهمیتی نمی دهند آنچه در برچسب آنها قرار داده و در آن گفت:” کارلا Varriale-بارکر یک وکیل در نیویورک و صندلی سگال McCambridge ورزشی, تفریح و سرگرمی ، “آنها می تواند آن را یک تعهد آنها می تواند از آن چشم پوشی آنها ممکن است انتشار آنها می تواند آن را یک طالبی. اگر شما در حال امضای دور حقوق است که شما را در غیر این صورت باید آن را از نظر قانونی قابل اجرا سند و من می خواهم آن را به چشم پوشی و آزادی ادعا می کنند.”

اگر فوتبال کالج است به بازی این فصل مدارس نیاز به ساخت محافظ حباب در اطراف تیم خود را اغلب تست بازیکنان ردیابی تماس از کسانی که آلوده و اجرای استادانه درست شده پروتکل های بهداشت. ورزشکاران در حال حاضر آزمایش مثبت در بیش از یک دوجین مدارس از بویزی امور خارجه به Clemson هر چند برخی از مدارس در حال انتشار جزئیات. روز شنبه, کانزاس, دولت اعلام کرد که توقف داوطلبانه تمرینات پس از 14 ورزشکاران آزمایش مثبت شدن دومین مدرسه همراه با هوستون برای ضربه زدن به ترمز در آنچه که در اصل یک سطح شیب دار تا مرحله به بازگشت به بازی.

بسیار وجود دارد یک مدرسه می توانید انجام دهید برای محافظت از ورزشکاران خود را از یک ویروس و آنها می توانند انتخاب کنید تا در یک خوابگاه, در, نوار, فروشگاه مواد غذایی و یا کلیسا.

“آنچه شما را نگران است این است که دو ساعت در روز مناسب است؟” بیلور مدیر ورزشی ماک Rhoades گفت: داوطلبانه تمرینات بازیکنان در سراسر کشور در حال شرکت در این ماه است. “و بنابراین آنچه که ما دانشجو-ورزشکاران … انجام دیگر 22 ساعت؟”

آموزش ورزشکاران در مورد خطر و نحوه کاهش آن بسیار حیاتی است. ضربه زدن به خود را احساس وظیفه و تعهد است یک استراتژی صدا به آنها را به تغییر رفتار است. آنها را به امضای یک سند تصدیق کرد که خطر و در حال حاضر آن را می توان استدلال کرد که مدارس در حال استفاده است که تعهد به این تیم به عنوان یک حقوقی سپر — حتی آن استفاده نمی صریح اصطلاحات از چشم پوشی و تضمین می کند که کمک هزینه تحصیلی خواهد شد.

“در حالی که در سطح زبان در SMU چشم پوشی ممکن است نگاه پر دردسر تر از این زبان در ایالت اوهایو تعهد در میان این دو به نظر من این ایالت اوهایو تعهد به بیشتر از نظر اخلاقی اشتباه از دو سند” گفت: Marc Edelman, یک استاد حقوق در کالج در نیویورک است که دارای تخصص در حقوق ورزشی. “چرا که نه تنها تعهد به نظر می رسد برای کاهش دانشگاه ایالتی اوهایو مسئولیت اما آن نوشته شده است در چنین راهی است که ورزشکاران کالج خود را ممکن است حتی نگهبانان خود را به آنچه که دانشگاه و وکلا در حال تلاش برای انجام.”

Edelman گفت: حتی یک لغزش اجازه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ادعای حقوقی انتشار مسئولیت. بیشتر muddling سوالات حقوقی, مسئولیت قانون از ایالتی به ایالت متفاوت. ممکن است مقاومت مواجه از ورزشکاران: برخی از UCLA بازیکنان فوتبال گزارش دهند و برخی از حمایت های خود از جمله مستقل سلامت رسمی برای اطمینان از ویروس پروتکل ها به دنبال داشت.

گرگ Clifton سابق ورزش عامل و وکیل جکسون لوئیس مستقر در شهر فینیکس به او گفت: تفاوت بین ایالتی اوهایو تعهد و SMU را چشم پوشی روشن است.

“من فکر نمی کنم این امر می تواند واقعا موثر بلوک در برابر یک طرح دعوی در دادگاه” کلیفتون گفت: از گیاهی شبیه شاهبلوط هندی تعهد است.

Varriale-بارکر گفت: مدارس درخواست ورزشکاران به ثبت هر گونه اسناد که می تواند قانونی انشعابات باید بیرون رفتن از راه خود را به مطمئن شوید که دانش آموزان و والدین را از آن آگاه هستند. و این که خانواده ممکن است بخواهید به یک وکیل مشورت قبل از امضای قرارداد.

“من کمتر نگران این در ورزش حرفه ای حس” Varriale-بارکر گفت. “افرادی که واقعا نیاز به این اطلاعات در دانشگاهی, دبیرستان, شاید حتی ورزشی جوانان سطح.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de