Arvind Kejriwal سوگند در دهلی نو سانتی متر برای بار سوم حفظ 2015 کابینه

Arvind Kejriwal روز یکشنبه (16 فوریه) در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری از دهلی نو برای سومین بار در Ramlila میدان.

دهلی نو Lt فرماندار آنیل Baijal اداره سوگند.

در اخیرا نتیجه انتخابات Aam Aadmi Party (AAP) برنده 62 از 70 کرسی در مجلس است.

در این مراسم شاهد یک جمعیت عظیم حدود 20000 نفر. این حزب تا به حال نیز دعوت از 50 نفر از اقشار مختلف جامعه برای حضور در این مراسم در این مراسم که نمی بینم معمول جمع heavyweights سیاسی است.

همراه با Kejriwal, شش دیگر وزیران — Manish Sisodia, Satyendar Jain, Gopal Rai کایلاش Gehlot عمران حسین و راجندرا Gautam-همچنین در زمان ادای سوگند به عنوان سانتی متر خود را حفظ 2015 کابینه.

صبح امروز Kejriwal گرفته بود به توییتر به دعوت Delhiites به برکت پسر خود را’ در این مراسم است.

“امروز من را سوگند سانتی متر از دهلی نو برای بار سوم. لطفا بیا به Ramleela میدان به برکت پسر خود را,” او گفت:.

نخست وزیر نارندرا مودی دعوت شده بود به این مراسم علاوه بر BJP نمایندگان مجلس و MLAs از دهلی نو. این رویداد “باز” و هیچ وزیر یا رهبر سیاسی از کشورهای دیگر دعوت شده بود آن را به عنوان یک “دهلی نو-خاص” مراسم است.

حداقل 2000 پلیس دهلی پرسنل و همچنین 25 شرکت های شبه نظامی نیروهای مستقر شدند برای این مراسم به حفظ نظم و قانون. مقررات ترافیک نیز قرار دهید تا در جای خود در منطقه از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر.

بزرگ آگهی ها حامل پیام مانند “Dhanyawad Dilli’ همراه با Arvind Kejriwal, تصویر قرار داده بودند و در اطراف تاریخی Ramlila میدان برای ادای سوگند در AAP supremo.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im