آرسنال آزمایش مثبت برای coronavirus لیگ برتر بازی کردن

لندن — آرسنال Mikel Arteta آزمایش مثبت برای coronavirus در روز پنج شنبه مجبور به قرار دادن تمام تیم اول در خود به انزوا و خود را برای لیگ برتر بازی برابر برایتون در آخر هفته به تعویق افتاد.

لیگ برتر واکنش نشان داد و گفت آن را به برگزاری یک جلسه اضطراری در روز جمعه برای بحث در مورد “آینده وسایل” – تنها چند ساعت پس از گفتن آن خواهد بود هل دادن به جلو با یک برنامه کامل از بازی ها و استادیوم ها با طرفداران بر خلاف بسیاری دیگر از عمده اروپا لیگ.

آرسنال گفت: اولین-تیم مربیگری کارکنان و اعضای آکادمی شد در قرنطینه “در خط با دولت دستورالعمل های بهداشتی” پس از آمدن در تماس نزدیک با Arteta که دریافت یک تست مثبت برای COVID-19 روز پنج شنبه.

“این واقعا ناامید کننده بود اما من در زمان آزمون پس از احساس ضعیف” Arteta گفت: در زرادخانه بیانیه ای که چند دقیقه پس از لیگ برتر اصرار داشت بازی خواهد بود حمل به طور معمول در این آخر هفته. “من خواهد بود در محل کار به عنوان به زودی به عنوان من اجازه داد.”

آرسنال گفت: تست مثبت به معنی “روشن است که ما نمی خواهد بود قادر به بازی در برخی از وسایل خود را در حال حاضر برنامه ریزی شده تاریخ است.”

برایتون و سپس خود را اعلام کرد دیدار مقابل آرسنال, برنامه ریزی برای شنبه تا به حال شده است به نام خاموش.

“این کاملا ضروری سلامت و رفاه افراد طول می کشد اولویت” برایتون اجرایی پل باربر گفت. “عذرخواهی ما را برای همه طرفداران برای هر گونه ناراحتی اما اعتماد همه را درک خواهد کرد که ما همه رو به یک وضعیت بی سابقه ای.”

آرسنال برای بازی در منچستر سیتی بود که به نام روز چهارشنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی چرا که بازیکنان آرسنال آمد در تماس با تیم رقیب صاحب که اعلام کرد که او به قرارداد COVID-19. آنها ملاقات المپیاکوس صاحب Evangelos Marinakis پس از یونانی تیم برنده در آرسنال در لیگ اروپا در فوریه. 27.

“ما در حال فعال در گفت و گو با همه مردم مربوطه برای مدیریت این وضعیت مناسب” آرسنال از فوتبال رائول Sanllehi گفت: “ما به دنبال به جلو به بازگشت به آموزش و بازی به عنوان به زودی به عنوان توصیه های پزشکی اجازه می دهد تا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im