دستگیری برنامه ریزی شده یا تسلیم ؟ سوالات مطرح شده در Vikas Dubey را بدون مانع اجرا به اوجائین

Vikas Dubey این اشاره کرد تا گانگستر بود احتمالا ” به Madhya Pradesh پلیس به جای اینکه دستگیری با توجه به Zee News خبرنگاران Jitender شارما و Vishal Pandey.روزنامه نگاران ادعا می کنند که Dubey عمدا دست خود را به پلیس. مهم است که به در دنباله ای از وقایع که منجر به دستگیری او.

پس از بودن در اجرا پس از ژوئیه 3 سال 2020 پس از کمین در اوتار پرادش پلیس که منجر به کشته شدن هشت افسر پلیس او گذشته دیده می شود در هاریانا را فریدآباد در جولای 7 شب. با توجه به روزنامه نگاران Dubey به خودی در اوتار پرادش نیروی پلیس دولت و حتی احزاب سیاسی که هشدار او در مورد استراتژی های اجرا شده توسط پلیس.

Vikas Dubey حرکت از کنپور را Bikru ایجاد کرد به دهلی شورای ملی مقاومت و سپس اوجائین نشان می دهد خود را به احتمال زیاد به خوبی برنامه ریزی استراتژی برای تسلیم شدن است.

ظاهرا Dubey دیده می شد در Mahakaal معبد در اوجائین که در آن او شناسایی خود را به یک گارد امنیتی که پس از آن به نام پلیس.

Dubey بود که مظنون به پنهان کردن در یا دهلی یا نزدیک به شورای ملی مقاومت شهرهای Noida Gurugram یا فریدآباد. اما اوجائین بیش از 770 کیلومتر از فریدآباد و آن طول می کشد بیش از 14 ساعت برای سفر جاده که پرسش در مورد چگونه او موفق به سفر یک فاصله بزرگ میان عظیم تعقیب جنایتکاران که شامل نیروهای پلیس اوتار پرادش Madhya Pradesh, هاریانا راجستان و دهلی نو داغ بر روی پاشنه خود را.

علاوه بر این, زمانی که او به زندان منتقل شدن ، Dubey فریاد زد: “اصلی Vikas Dubey hoon کنپور wala’. او را بازداشت گرفته شده از Mahakaal معبد بعد از پلیس رسیده وجود دارد با یک نیروی بزرگ است.

منابع گفت که Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan مطلع شد Dubey بازداشت توسط DGP و Chouhan سپس به نام اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath مورد Dubey بازداشت.

در اوجائین پلیس گرفته Dubey به محل نامعلومی منابع اضافه شده است.

Vikas Dubey است که متهم اصلی در این برخورد که در کنپور هفته گذشته که در آن یک گروه از مهاجمان آتش گشودند در یک تیم پلیس که رفته بود او را دستگیر کنند.

در اوایل روز پنج شنبه دو نزدیک مشاوران از گانگستر کشته شدند تا پلیس در جداگانه برخورد.

Prabhat Mishra کشته شد, Uttar Pradesh پلیس در برخورد نزدیک کانپور در حالی که یکی دیگر از دانشیار به عنوان رانبیر نام مستعار Babban Shukla شد کشته در برخورد روز پنج شنبه صبح. او یک پاداش تومان 50,000 بر روی سر خود را.

روز چهارشنبه یکی دیگر از نزدیکان تاریخ-sheeter Vikas Dubey شناسایی به عنوان Mar Duby کشته شد, در برخورد با, Uttar Pradesh ویژه نیروی کار (STF) در همیرپور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de