‘ترتیب قطار ویژه, ارسال, کارگران مهاجر خانه’: ماهاراشترا سانتی متر خواستار مرکز در میان COVID-19 مستند

Uddhav Thackeray ارشد وزیر ماهاراشترا در روز سه شنبه در اعتراض به این مرکز به ترتیب برای “قطار ویژه” برای ارسال این کارگران مهاجر در بازگشت به خانه به خود بومی متحده به عنوان دور ماندن از خانواده های خود در میان بیماری کروناویروس (COVID-19)-ضروری مستند است در نظر گرفتن تلفات در آنها.

این ماهاراشترا وزیر ارائه خواسته های خود را در حالی که صحبت کردن بیش از ویدئو کنفرانس به وزرا مرکزی تیم (IMCT) اعزام به بمبئی در روز سه شنبه برای یک ارزیابی از دولت تلاش های دولت در مقابله با COVID-19 شیوع همه گیر است که مانند آتش سوزی گسترش در سراسر هند است.

Thackeray گفت که از هم اکنون, Maharashtra دولت است مراقبت از به عنوان بسیاری از شش لاخ مهاجر کارگران در دولت ارائه آنها را با مواد غذایی, سرپناه و کمک های پزشکی امداد در اردوگاه. اما Thackeray گفت: اگر دولت مرکزی پیش بینی افزایش انتقال ویروس بین 30 آوریل و مارس 15, قطار ویژه باید مرتب به ارسال آنها را به خانه و دستورالعمل های مربوطه مربوط به این باید صادر شده توسط مارس پایان.

آن را ممکن است به یاد می آورد که در آوریل 18, بیش از یک لاخ مهاجر کارگران نيشکر اجازه داده شد توسط دولت ماهاراشترا به بازگشت به روستاهای خود را پس از یک معاینه پزشکی. دولت نیز به کارگردانی شکر صاحبان کارخانه را برنامه ریزی برای سفر و مواد غذایی از این کارگران است.

این ماهاراشترا وزیر نیز در اعتراض به این مرکز به ترتیب اضافی برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت و دستگاه تهویه مصنوعی و همچنین به استراحت foodgrain قوانین توزیع آن را گسترش دهد به کسانی که کارت های جیره بندی.

Uddhav حال خارج تسهیلات به مستند پروتکل های قبلی ارائه شده در بمبئی شهری منطقه (MMR) و پونا پس از تیم مرکزی مطرح اعتراض به این اشاره کرد که ماهاراشترا است که بدترین آمار دولتی در هند و کنترل شیوع در اینجا خواهد صحبت در مورد حاوی آلودگی در کشور است.

قابل توجه به عنوان بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر هند ایالت ماهاراشترا به عنوان کانون coronavirus گسترش که در آن موارد عبور کرده اند 5,200-خوانده شده را علامت. بمبئی پایتخت مالی کشور تبدیل شده است که سر چشمه از coronavirus گسترش در دولت است. یکی از چالش های واقعی در بمبئی کنترل بیماری و آلودگی در آسیا بزرگترین زاغه — Dharavi که بسیار پرجمعیت منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de