آرنولد شوارتزنگر می تواند هیجان خود را در مورد دختر کاترین بارداری; در اینجا چگونه او واکنش نشان داد

در طول روز دوشنبه در خانه قسمت Tonight Show Starring Jimmy Fallon, Terminator, ستاره آرنولد شوارتزنگر نمی تواند کمک کند اما واکنش نشان می دهند به اخبار دخترش کاترین شوارتزنگر و همسرش کریس پرات در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

صحبت به جیمی آرنولد گفت که او آماده است تا خود را برای دیدار با نوه. “آره باور می کنید ؟ منظورم این است که واقعا هیجان انگیز خبری که کاترین در حال حاضر شما می دانید که می تواند باردار و یک کودک—من نمی دانم که دقیقا. مدتی در تابستان امسال و به ناچار من واقعا به دنبال به جلو به بازی در اطراف با هر آنچه در آن است که او و یا او و برخی از سرگرم کننده است.”

در حالی که raving در مورد نوه آرنولد اعتراف کرد که نوزاد چشمگیر اصل و نسب. او گفت: “من فکر می کنم این نوع از یک تجربه منحصر به فرد. اما من فقط فکر کردن در مورد استخر ژن. منظور من فکر می کنم این مورد دوم: آن است که بخشی کندی و بخشی—شما می دانید وجود دارد سه ژن استخر در اینجا. شما می توانید کندی شوارتزنگر و پرات.”

او در ادامه افزود: “منظورم این است که ما می تواند هر چیزی را انجام دهید. ما می توانید بروید و حل بحران موشکی کوبا, ما می توانید بروید و کشتن شکارچیان ما با دست خالی و ما به و آموزش دایناسورها. منظورم این است که فکر می کنم در این مورد. است که مقدار زیادی از قدرت در اینجا.” او همچنین به شوخی در مورد بچه وارث او لهجه. “بدترین چیز این است که اگر این بچه به پایان می رسد تا شما می دانید با لهجه من. این چیزی است که ما نمی خواهیم” او گفت:.

برای اطلاع, اخبار کاترین بارداری برای اولین بار ظاهر در مارس فقط دو ماه از اولین سالگرد عروسی. کریس است دیگر پسر به نام جک که او سهام با همسر سابق خود Anna Faris.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net