Armaan Malik می پرسد طرفداران نگران نباشید بیش از آخرین Instagram پست می گوید: “زمان نشان می دهد همه چیز

Armaan Malik شوکه طرفداران خود را با یک Instagram پست است که در حال حاضر تنها Instagram پست را در صفحه خود. به زودی پس از, خواننده روشن است که طرفداران نباید نگران باشید چون زمان نشان می دهد همه چیز.

“زمان نشان می دهد همه چیز نگران نباشید” نوشت: Armaan پس از طرفداران شروع به بازجویی از او نشان وحشت بیش از خود عمل می کنند. پس از پست خود طرفداران می تواند در آرام کردن کمی.

نگاهی به:

تقریبا یک روز عقب, Armaan حذف شده بود, خود را Instagram پست ها و اضافه شدن یک عکس که روی آن نوشته شده ” من می تواند آن را ندارد.’ پست ناشی از طوفان در اینترنت و طرفداران نگران رسیده به او و از او درخواست نگران نباشید.

در اینجا این پست:

در

Armaan Malik اخیرا عبور 1 میلیون و علامت گذاری در توییتر و به اشتراک گذاشته مبارک پست با طرفداران خود است. های خود را, selfie, Armaan نوشته شده بود “ما آن را انجام داد بچه ها #1MillionArmaanians در توییتر در نهایت. بعد & سمت بالا هیچ نگاه به عقب.. بریم!!”

Armaan کار کرده است در بالیوود یعنی Pati Patni Aur Woh, مقاله 15, Kabir سینگ د د Pyaar د Badla. او همچنین آواز هندی نسخه از ‘Hakuna Matata‘ آهنگ از شیر شاه , که منتشر شد در سال 2019. در مصاحبه با DNA پس از ساعت, این خواننده تا به حال اظهار داشت: “به عنوان یک خواننده آن را نه فقط در مورد آهنگ ها; پروژه های در یک کل هستند به همان اندازه مهم است. آن را می سازد من آلبومها نگاه بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de