Arjun Rampal دوست دختر گابریلا Demetriades می دهد آن را به کسانی که از او سوال ویژگی های

گابریلا Demetriades که شد مادر به بازیگر Arjun Rampal را دریافت کرده است بسیاری از سوالات در ویژگی های به تازگی. او در مورد سوال در مورد مو و لب به تازگی به آن گابریلا پاسخ با بی احترامی صحبت کردن.

او عکسی از خودش را در استخر شنا با یک کلوز آپ از صورت خود را. یک netizen خواسته گابریلا چرا لب های او نگاه عجیب و غریب. که Demetriades پاسخ داد: “@kr.ish6166 من صحبت کردن با پدر و مادر من در مورد آن کنید و سعی کنید آن را مرتب شده اند”

تنها یک روز به عقب گابریلا سوال شد در مورد او ، “لطفا تغییر سبک مو خود را ,شده است همان از 15 سال گذشته از شما, شیک, طراح, شما نیاز به یک makeover مو” نوشت یک کاربر. او پاسخ داد: نوشتن “@mili_rangnani من بود در یک باب 2 سال پیش. اب قلیایی شده است در حال رشد از تشکر”

در اینجا او در پاسخ:

width: 640px; height: 546px;

width: 640px; height: 404px;

گابریلا زندگی با شریک زندگی Arjun Rampal و نوزاد Arik تحت coronavirus مستند. آنها در کرجت از ماه مارس زمانی که اولین مستند اعلام شد.

پس Arik تنها 10 ماه, Arjun و گابریلا تصمیم گرفت بهترین بود نه سفر به بمبئی. “ما تصمیم به عقب ماندن برای من پسر ایمنی. در حالی که او بیش از حد جوان در حال حاضر این خواهد بود که یک داستان به او بگویید که او مسن تر رشد می کند. علاوه بر بمبئی فقط چند ساعت دور و از این رو به راحتی در دسترس در موارد اضطراری” آرجون گفته بود اواسط روز است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de