آرجون کاپور در کار با کاترینا کایف در آینده ای نزدیک می گوید: “بستگی به او گفت: بله به این

آرجون کاپور بازیگر بالیوود است که در حال حاضر با بهره گیری از وقت خود را در حال خود جدا شده و در میان این مستند در سراسر کشور با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. به تازگی به تصویب زمان و پیوند خود را با طرفداران این بازیگر در پاسخ به سوالات در یک Instagram ‘از من بپرسید’ جلسه که در طی آن آرجون گفت که او ممکن است کار با کاترینا کایف در یک فیلم, اما نیاز او به یک اشاره برای یک پروژه با او. او گفت که او خواهد عشق را به انجام یک فیلم با کاترینا.

یک فن بود پرسید: “آقا شما همکاری با کاترینا کایف?” و آرجون در پاسخ گفت: “او بهترین و بیشترین ورزشی که آن را می آید به من نگران او و خاموش insta….کار کردن با او دوباره به مواد اولیه بستگی دارد و او گفت: بله به آن است.”

آرجون نیز پرسید که آیا او می خواهم به کار با Varun Dhawan در آینده نزدیک. “هنگامی که شما کار با Varun? ما عاشق arsalan”, طرفداران پست گفت. آرجون در پاسخ گفت: “او یکی از شلوغ…اما ما نیاز به یک اسکریپت برای VD و AK به گرد هم می آیند.” چند روز پیش کاترینا به اشتراک گذاشته بود یک تصویر از یک تماس تصویری “پیوست …. ما به تازگی اصلاح شده با یک نام مناسب #جدا r us @varundvn @arjunkapoor #togetherforever #stayhome #selfquarantine #jantacurfew.”

او تا به حال یک ویدیو از خودش تمیز کردن خانه خود را به عنوان “روز 21-یک روز در یک زمان بچه ها…….همه ما باید انجام بخشی از ما. m @isakaif بخشی است که به تفسیر و نکات حرفه ای در حالی که نشسته است. باید آن را مخلوط کنید تا ….. این است که به طور جدی ورزش خوب حالا #stayhome #helpoutathome ” او تا به حال نوشته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im